rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia
Wynik reakcji
28
Dla najlepszego gracza: 60ppDla najlepszego plemienia: 60ppDodatkowo nagroda pocieszenia dla najlepszego gracza spoza zwycięskiego plemienia: 30ppInformacje dotyczące nagrodyWidoczność w rankingu top 50 wymagana do odebrania nagrody.

Śmiech na sali te nagrody -.- kilka dni i tylko 60pp, gdzie na wiekszości zagranicznych jest około 100pp za krótkie rundy ;) I nie ma tylu graczy czo na pl. Zenua
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Co do istatniej rundy. Krotko i na temat. Lepszej rundy dawno nie gralem oby wiecej takich. Dzieki za wspolne akcje mojemu plemieniu, wojtasowi ktory poswiecil duzo czasu na gre :))) mam nadzieje ze niebawem bedzie kolejna tak udana runda Gwiazdeczka zrobila dobra robote i postarajmy sie ja wynagrodzic. Co do nagrod to liczy sie zabawa kazdego stac na punkty ale osobiscie nigdy ich nie kupilem^^
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Dla najlepszego gracza: 60ppDla najlepszego plemienia: 60ppDodatkowo nagroda pocieszenia dla najlepszego gracza spoza zwycięskiego plemienia: 30ppInformacje dotyczące nagrodyWidoczność w rankingu top 50 wymagana do odebrania nagrody.

Śmiech na sali te nagrody -.- kilka dni i tylko 60pp, gdzie na wiekszości zagranicznych jest około 100pp za krótkie rundy ;) I nie ma tylu graczy czo na pl. Zenua

Przypominam ,że nie mamy obowiązku dawać punktów premium. Szybkie nie są dla obłowienia się w punkty premium tylko dla rozrywki. Jeżeli porównujemy do zagranicznych rund to doskonale wiem ,że i tak na Polskich Plemionach jest najwięcej punktów premium rozdawanych. Nagrody są praktycznie na każdej rundzie i obecnie na Polskich Plemionach zostało rozegranych najwięcej rund. Na zagranicznych może i dają po 100 ale też jest dużo rund gdzie nic nie dają.
Ale to i tak nie jest temat do dyskusji bo tak jak napisałam, ustawiam rundy dla rozrywki a nie dla obłowienia się w punkty premium. Jak komuś bardziej podobają się zagraniczne rundy to przecież śmiało możecie tam grać.

Co do istatniej rundy. Krotko i na temat. Lepszej rundy dawno nie gralem oby wiecej takich. Dzieki za wspolne akcje mojemu plemieniu, wojtasowi ktory poswiecil duzo czasu na gre :))) mam nadzieje ze niebawem bedzie kolejna tak udana runda Gwiazdeczka zrobila dobra robote i postarajmy sie ja wynagrodzic. Co do nagrod to liczy sie zabawa kazdego stac na punkty ale osobiscie nigdy ich nie kupilem^^

Runda nie była moim pomysłem tylko pewnego gracza. Jak pewnie wiele osób się przekonało staram się spełniać "życzenia" graczy jeżeli chodzi o ustawienia rund. Ja osobiście jestem jak najbardziej za ustawianiem longów. Zajęłam się szybkimi bo jako moderator widziałam w tym temacie wiele pretensji od graczy ,że rundy nie zawsze są ustawione. Codzienne ustawianie rund trochę zajmuje tym bardziej jak jeszcze ustawiam według pomysłów graczy. Longi dają mi chwile wytchnienia. Często znajduje chwilkę na ustawienie rund przez co zdarzają mi się błędy za co przepraszam jednak traktuje to jako obowiązek i miło czasami przeczytać ,że są osoby co doceniają to co robię.
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
To jest obiektywne stwierdzenie Gwiazdko nic nie ma wspolnego ze sie kochamy. Jak mozesz to zobacz sibie br. Conquestotor zreszta pisalem Ci kiedys o tym naprawda rundy sa mega dobre. Mysle ze longi kazdemu sie podobaja ale gdy wioska jest wyzsza niz 4 i duzo szybciej sie rozwijasz co powoduje wyzszy poziom. Jeszcze jedna rzecz 100osob darmowych na longi to troche za malo. Kiedys drubens( nie wiem czy przez pomylke) ustawil runde gdzie moglo wbic 300 grsczy . Jedna z najlepszy jakie gralem oprocz ost longa^^
 

DeletedUser187391

Guest
ale poparcie normalnie z czego barby można podbijać max do którejś godziny 1 dnia,inaczej będzie to bez sensu :p
 

DeletedUser187391

Guest
Najgorzej rozwijac wioche od zera... lol tylko farmienie najwazniejsze... darkknight zgadza sie napisalem 6h podbijania barb a ochrona 8h... to typowa nawalanka po ochronie kazdy full offy i kto lepiej rozegra jto mysli stategicznie
wiocha od zera najlepsza,wtedy pokażesz jakiego masz skilla a nie wioska 6k i eko x4-7:)
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Nie lubie farmic to jest mega meczace . Wioska 7k plus eko x4/-10 ppwoduje wyzszty poziom... nie widzicie tego? Topowy gracz od 26pkt wyprzedza czasami w pkt o 700pkt top2... rzy wyzszych rundach od 2k takiego przeskoku nie ma a topka zmienia sie szybko. Po za tym w longach wioska 26 pkt serwer rozwalisz w jeden dzien a przy wsi 7k juz w2/3 dni jest to iststne prawda?
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Chcę ustawić takiego samego longa od piątku do poniedziałku. Czy wolicie ,żeby barbarki można była podbijać przez całą rundę czy tylko przez kilka godzin?
 
Do góry