Rozmowy o piłce, tej kopanej

DeletedUser161685

Guest
Już niedługo wybory na prezesa PZPN. Kosecki czy Boniek? A może Antkowiak? Chyba, że sensacyjny wybór Kręciny? :)
 

DeletedUser144151

Guest
dlaczego uważasz wybór kręciny za sensacyjny patrząc na to co robi PZPN nie można wykluczyć takiego wariantu.Inny kandydat niż kręcina mógłby zaszkodzić dobremu wizerunkowi pzpn
 

DeletedUser161685

Guest
Kandydatura Kręciny od początku była dla mnie dość absurdalna. Dla mnie, mimo układów w PZPN ten pan szans nie ma ;]
Wybrano Zbigniewa Bońka! Poprawi się coś? Wydaje mi się, że najlepszy kandydat, ale trudno ocenić czy za jego kadencji będzie lepiej w polskiej piłce... ;)
 

DeletedUser169374

Guest
No cóż, o tym czy będzie lepiej przekonamy się na koniec kadencji Pana Zbigniewa. Na pewno ma ambitne plany, ale czy je spełni...
 

DeletedUser168106

Guest
Dzisiaj mecz Chelsea o wszystko.
Mam nadzieję, że tym razem szczęście się do nich nie uśmiechnie.
Tak jak w przypadku zdobycia mistrzostwa Ligi Mistrzów.
 

DeletedUser

Guest
Ktoś tu jeszcze pogada? Według mnie moim zdaniem najbardziej lubię Manchester United, ponieważ fajnie grają :D
 

DeletedUser

Guest
Za ten post już cie lubie :)

Również jestem wiernym fanem United :)
 

DeletedUser

Guest
Jak oceniacie decyzję Roberta Lewandowskiego o przejściu do Bayernu? :D
 

DeletedUser127278

Guest
Bedzie grzał ławkę rezerwowych i kibice szybko o nim zapomną:)
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Jak oceniacie decyzję Roberta Lewandowskiego o przejściu do Bayernu? :D

Bardzo dobra decyzja Lewa,od lipca bedzie gral w moim ulubiony klubie.Jestem fanem od 17 lat Bayern München .I nie zawiedzie fanow na pewno.Wiekszosc na niego liczy:)

Teraz w TVP1 zamiast meczy BVB to mecze Bayernu beda pokazywać bo Lewy tam poszedł :p
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
Ale trochę smutne jest to jak się mówi, że odszedł dla kasy.
BVB to nie jest jeszcze poziom światowy, a skoro zechciał go Bayern to było wiadomo, że za 1500 zł nie będzie tam grał.
 

DeletedUser

Guest
No to odnośnie Lewego warte odświeżenia ;D Po roku wygląda na to, że wyszło mu to na dobre ;)
 
Do góry