Rozmowy o piłce, tej kopanej

DeletedUser168199

Guest
Del Bosque dał pograć młodym zawodnikom i dlatego im ta Olimpiada wyszła jak wyszła :p No, ale pewnie ostatecznie wygra Brazylia z Neymarem na czele :D
 

DeletedUser165979

Guest
Del Bosque dał pograć młodym zawodnikom i dlatego im ta Olimpiada wyszła jak wyszła :p No, ale pewnie ostatecznie wygra Brazylia z Neymarem na czele :D

Z tego co mi wiadomo olimpijska kadrę prowadził Luis Milla. Poza tym Olimpiada rządzi się swoimi prawami i niestety powyżej danego wieku dani gracze nie mogą wystąpić. Wyjątkiem jest, że paru "staruszków" jedynie może się znaleźć w kadrze, a reszta to musi być młodzież.
 

DeletedUser168199

Guest
Z tego co mi wiadomo olimpijska kadrę prowadził Luis Milla. Poza tym Olimpiada rządzi się swoimi prawami i niestety powyżej danego wieku dani gracze nie mogą wystąpić. Wyjątkiem jest, że paru "staruszków" jedynie może się znaleźć w kadrze, a reszta to musi być młodzież.

O jejku racja, zapomniałem, że Del Bosque nie jest trenerem Olimpijskiej kadry :p
 

DeletedUser165979

Guest
Śląsk i Legia będą gospodarzami pierwszych spotkań w IV rundzie eliminacji LE. Hannover rywalem Śląska, Rosenborg natomiast Legii!
 

DeletedUser157129

Guest
Śląsk i Legia będą gospodarzami pierwszych spotkań w IV rundzie eliminacji LE. Hannover rywalem Śląska, Rosenborg natomiast Legii!

Śląsk juz moze sie zegnac z LE .. graja bardzo slabo..

12.08.12r.

Man.City-Chelsea - tarcza dobroczynności

na kogo stawiacie?
 

DeletedUser165979

Guest
Mecz pewnie będzie bardzo wyrównany i kto wie czy nie zdecydują karne. Bo spotkają się dwie równorzędne drużyny.
 

DeletedUser168199

Guest
Na pewno nie będzie karnych bo zapewne obie drużyny zagrają odważnie. Man City jeśli zagra na swoim mistrzowskim poziomie to powinno wygrać jednak nie wiem jak zagra Chelsea ze swoimi nowymi nabytkami (chodzi o piłkarzy :p). Jednak stawiam na Chelsea 2:1.

Co do naszych drużyn to (L)egia raczej przejdzie Rosenborg`a natomiast Śląsk zapewne dostanie dość solidnie w dupsko :/
 

DeletedUser157129

Guest
Mecz pewnie będzie bardzo wyrównany i kto wie czy nie zdecydują karne. Bo spotkają się dwie równorzędne drużyny.

M.C odpadlo dosc szybko w LE a Chelsea wygrała LM ;)
Nie oszukujemy się M.C fartem 2 braki zdobyla w 90min i wygrala lige.
 

DeletedUser168199

Guest
Nieźle, nieźle. Spory wyczyn, ja sam przed igrzyskami bym na nich nic nie postawił :p
 

DeletedUser165979

Guest
Ładnie się Nasze drużyny skompromitowały w LE. Legia jak Legia, ale Śląsk to żenada. Mistrz dostaje w dwóch meczach 10 bramek - wstyd.
 

DeletedUser138730

Guest
Ładnie się Nasze drużyny skompromitowały w LE. Legia jak Legia, ale Śląsk to żenada. Mistrz dostaje w dwóch meczach 10 bramek - wstyd.

Polska piłka to ogólnie tylko wstyd. Pierwsza kolejka Mistrz dostaje baty, od kompletnie przebudowanego Widzewa, a w drugiej kolejce wicemistrz dostaje znów baty 2:0. Powiedzcie gdzie z takim czymś mamy zawojować Europejską arenę, jak My dostaniemy się do fazy grupowej to jest jakiś cud.
 

DeletedUser165979

Guest
Cud cudami. Szkoda, że dziadki w PZPNie nie myślą jak rozwinąć Naszą piłkę, a tylko napchać sobie kieszenie....

Szkoda mi Waldka Fornalika i kadry, bo ciężko im będzie z taką grą Ekstraklasy.
 

DeletedUser150331

Guest
Cud cudami. Szkoda, że dziadki w PZPNie nie myślą jak rozwinąć Naszą piłkę, a tylko napchać sobie kieszenie....

Szkoda mi Waldka Fornalika i kadry, bo ciężko im będzie z taką grą Ekstraklasy.

dlatego ja oglądam Lige Angielską i mam wyrąbane na ekstraklase
 

DeletedUser165979

Guest
Nie powiem, że nie wole Angielskiej albo Hiszpańskiej niż Naszej Ligi, ale jako Patriota lubię JĄ.

Jak każdy kibic Naszej ligi ubolewam jedynie nad jej poziomem w pucharach.
 

DeletedUser150331

Guest
Nie powiem, że nie wole Angielskiej albo Hiszpańskiej niż Naszej Ligi, ale jako Patriota lubię JĄ.

Jak każdy kibic Naszej ligi ubolewam jedynie nad jej poziomem w pucharach.

można i tak chodze na kazde mecze stoecznej druzyny w 1 lidze od roku doping itp nie liczy sie gra a zabawa z kibicowania ekstarklase tez ogladam ale jak czasem an to patrze to wole isc juz na fo sie spinac
 

DeletedUser

Guest
Najlepsze, że teraz chcą 20 zł za obejrzenie meczu kadry :) Szczyt kpiny i obłudy im nigdy nie będzie mało kasy .

Ciekawe ile osób takie coś zakupi ja mam gdzieś taki mecz.
 

DeletedUser75292

Guest
Nie powiem, że nie wole Angielskiej albo Hiszpańskiej niż Naszej Ligi, ale jako Patriota lubię JĄ.

Jak każdy kibic Naszej ligi ubolewam jedynie nad jej poziomem w pucharach.

Co ma patriotyzm do oglądania żałosnego widowiska? Jak będziesz miał do wyboru walkę Kliczków i walkę Marcina Najmana to będziesz kierował się patriotyzmem tak? Życze powodzenia w życiu.

SzlachetnySzlachcic napisał:
Najlepsze, że teraz chcą 20 zł za obejrzenie meczu kadry :) Szczyt kpiny i obłudy im nigdy nie będzie mało kasy .

Ciekawe ile osób takie coś zakupi ja mam gdzieś taki mecz.

Ja raczej rezygnuję z oglądania meczy, wolę sobie poczytać takie transmisje jak na igol.pl czy onecie są. Po co mam oglądac kolejne porażki nieudaczników. Super tempo gry. Już u mnie w szkole na turnieju jest ładniejsza gra. Na pewno szybsza.:rolleyes:
 
Do góry