Rosnące uprawy

  • Rozpoczynający wątek dawid13170
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Rosnące uprawy

Trwale zwiększa maksymalną populację bieżącej wioski o 10%

5000 Medali


czyli za 20tys. medali mogę mieć:

ponieważ

24tys zagrody + 10% to 26,400
26,400 + 10% to 29,040 w zagrodzie
29,040 + 10 to 31,994
31,994 + 10% to 35,143 miejsc w zagrodzie :D

Czy można tak zrobić trwale we wsi? bo 20tys. medali zdobyć to 2tygodnie czasu :) a offa można mieć porządnego
 

DeletedUser185822

Guest
nic nie pisze ze nie mozna powielać :D dolicz też oczywiście flagę do zagrody :D i jak wioska koczownicza z bonem do populacji to juz potęga :D około 40k miejsc w zagrodze w takim wypadku wychodzi :D
 

DeletedUser

Guest
Pytałem o to support wcześniej ;) Nie można używać bonusu wielokrotnie na jednej wiosce.


Co nie zmienia faktu, że mając flagę do pojemności zagrody, koczowniczą +10% i ten bonus, to mamy prawie 32k miejsc w zagrodzie, co jest już sporą ilością i pozwala tworzyć ultra-offy.
Jak dla mnie średnio zbalansowany ten pomysł :/
 

DeletedUser190515

Guest
Mam pytanie, ten przedmiot działa dodając jednorazowo +10% zagrody obecnego poziomu czy działa biernie i jak użyje a mam 10 poziom zagrody to jak rozbuduje na 11 to będzie 10% z 11 poziomu zagrody ?
 

DeletedUser130574

Guest
Kmic to wyjaśnił:

* Bonus działa "trwale" = będzie obowiązywał także po zmianie właściciela wioski.
* Bonus zwiększa maksymalną populację o 10% niezależnie od poziomu zagrody, oczywiście po jej rozbudowaniu bonus działa dalej, dodając 10% do aktualnego poziomu.
* Bonus ten można użyć RAZ na danej wiosce.
* Efekt bonusu kumuluje się z ewentualnymi innymi bonusami zwiększającego populację wioski (jako efektu wioski koczowniczej i/lub odpowiedniej flagi). Bonusy się mnożą, więc maksymalna uzyskana przy ich pomocy populacja może wynieść 24000 * (1,1)^3 = 31944.
 

DeletedUser

Guest
Podłączę się pod temat.
1. Czy inni gracze będą widzieli, że wioska ma aktywny bonus rosnące uprawy?
2. Czy jeśli przejmą mi tą wieś/przejmę taką wieś od kogoś to bonus będzie dalej aktywny?
 
Do góry