Rodzaje muzyki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser142581
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser146966

Guest
Ja słucham rapu i heavy metalu. Moje ulubione zespoły to: Linkin Park, Rob Zombie, Skillet, Motorhead.
A z raperów to: Eminem, Toby Mac, Snoop Dogg
 

DeletedUser134707

Guest
Na mojej muzycznej liście są głownie różne odmiany rocka, metalu...
Nie pogardzę też dobrym regge, techne, pop-em itp...
 

DeletedUser148459

Guest
Najczęściej Eminem
Z polskiego najczęściej Eldo
Czasami David Guetta

Wszystkiego po trochu lecz najbardziej oddaje sie Slim Shady'emu.
 

DeletedUser

Guest
jak kolega 2 posty wyzej, wszelkie odmiany rocka i metalu ;D wazne zeby byla dobra gitarka i piosenka mi sie podobala ;)
 

DeletedUser140103

Guest
Punk , rock , metal
rapu nie trawie pod żadną postacią to samo z techno
poza tym mam hopla na muzykę z anime :D
 

DeletedUser

Guest
rock, hard rock, heavy metal, folk metal i inne odmiany metalu, acz metalu lżejszego od tego z pod znaku 'tró'
 

DeletedUser134004

Guest
Gangsta Rap, G-Funk, Hardcore Hip Hop.
Eazy E, Tupac, Ice Cube, MC Eith, CMW, NWA itp. :)
 

DeletedUser150139

Guest
Wszystko co grają w Energy :).hardstyle,dance,Electro..techno nie bardzo bo tam jest tylko bum bum bum..:)
 

DeletedUser152224

Guest
Różnych gatunków ale według danych z last.fm ostatnimi czasy najwięcej Doom Metalu, Hip-Hopu, IDM, Ambient, Breakcore i Progressive Metalu. W sumie dobrym Techno z Detroit też nie pogardzę.
 

DeletedUser156115

Guest
dołączam się to osoby z pierwszej strony która słucha Oi! ale nie tylko słucham też Punk Rock Punk SKA:D jak to mówią SKA na smutki pomaga Oi!
 

DeletedUser156221

Guest
Słucham rapu,więc to też mój styl,zdecydowanie i głównie.
 

DeletedUser

Guest
praktycznie wszystkie ygatunki i podgatunki metalu (zwlaszcza te pierwsze zespoly ktore tworzyly podgatunki) i sporadycznie klasykow hard rocka - deep purple

lubie tez punk
 

DeletedUser149696

Guest
Oj ja raczej słucham jazzu... No ale w tym momencie słucham black metalu więc to różnie bywa. Ale raczej jazz blues i rock and roll
 

DeletedUser157051

Guest
screamo, hardcore, post-hardcore, metalcore, hard rock, heavy metal, power metal
 
Do góry