Rodzaj wioski

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15428
  • Data rozpoczęcia

Czypodoba Ci się mój pomysł?

  • Tak, podoba mi się!

    Głosy: 4 18,2%
  • Nie! Popsułoby to klimat Plemion

    Głosy: 17 77,3%
  • Nie wiem - nie mam zdania

    Głosy: 1 4,5%

  • W sumie głosujących
    22
Status
Zamknięty.

DeletedUser15428

Guest
mam pomysł co do tej gry. Pewnie i tak nie zostanie wprowadzony ale piszę tutaj żeby zobaczyć jak by się to wam podobało. A więc tak: Przed rozpoczęciem gry można było by wybrać rodzaj wioski: (na przykład) Normalna i "Japońska". Ta normalna to ta który my wszyscy mamy teraz a ta druga może wyglądać na przykład tak:
Jednostki: Samuraj miecznik, Samuraj łucznik itp. Dodatkowo budynki zrobione by były inaczej niż normalnie a na mapie wioska wyglądała inaczej niż reszta. Proszę pisać swoje zdanie chociaż podejrzewam że większość osób będzie na "nie"
 

DeletedUser11309

Guest
Odp: Rodzaj wioski

Bezsensowne udziwnienia, plemiona są grą prostą jak trzonek od halabardy i mają taką pozostać.
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: Rodzaj wioski

Pewnie i tak nie zostanie wprowadzony ale piszę żeby zaobaczyć jak wam się będzie podobało.

I tym mnie dobiłeś... Skoro nie ozstanie wprowadzony, to po co piszesz? Co ci przyjdzie z tego że zobaczysz jak innym się podoba?

Przed rozpoczęciem gry można było by wybrać rodzaj wioski: (na przykład) Normalna i "Japońska". Ta normalna to ta który my wszyscy mamy teraz a ta druga może wyglądać na przykład tak:
Jednostki: Samuraj miecznik, Samuraj łucznik itp. Dodatkowo budynki zrobione by były inaczej niż normalnie a na mapie wioska wyglądała inaczej niż reszta.

Wiesz ile by z tym było roboty? Jak by to wprowadzono, to najwcześniej na s20, a może nawet później.

Dodatkowo budynki zrobione by były inaczej niż normalnie a na mapie wioska wyglądała inaczej niż reszta.
Inaczej niż normalnie? Czyli nienormalnie?

Proszę pisać swoje zdanie chociaż podejrzewam że większość osób będzie na "nie"

Podejrzewasz że większośc będzie na 'nie'? To po co to piszesz? Myślisz że inni się zlitują i z żalu zagłosują w sondzie na tak? Nie lubię takich ludzi którzy piszą/mówią że to co oni zrobili/wymyślili jest głupie/brzydkie po to aby wzbudzić w innych litośc i żeby inni mówili że to nie jest głupie/brzydkie tylko ładne/fajne.

Głosuję oczywiście na nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rodzaj wioski

Gdzie ci w polsce japońce przyjdą? A jak już to ci robota do wioski wsadzą:p.

Oczywiście NIE

@edit

Zaprezentuj Japońcą, żeby takie plemiona se zrobili.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Rodzaj wioski

I tym mnie dobiłeś... Skoro nie ozstanie wprowadzony, to po co piszesz? Co ci przyjdzie z tego że zobaczysz jak innym się podoba?



Wiesz ile by z tym było roboty? Jak by to wprowadzono, to najwcześniej na s20, a może nawet później.


Inaczej niż normalnie? Czyli nienormalnie?



Podejrzewasz że większośc będzie na 'nie'? To po co to piszesz? Myślisz że inni się zlitują i z żalu zagłosują w sondzie na tak? Nie lubię takich ludzi którzy piszą/mówią że to co oni zrobili/wymyślili jest głupie/brzydkie po to aby wzbudzić w innych litośc i żeby inni mówili że to nie jest głupie/brzydkie tylko ładne/fajne.

Głosuję oczywiście na nie.


Ty mnie tez dobijasz..

Co do pomyslu.Graleś kiedyś w Travian?Tam jest coś podobnego tylko ze nie wioski tylko armia itp.
 

DeletedUser11086

Guest
Odp: Rodzaj wioski

daj taką propozycje na japońskich plemionach to moze tam będzie więcej na tak a tutaj większość jest na nie!!!mi to jest niepotrzebne!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rodzaj wioski

pomysł do bani w średniowieczu nie wiedziano jeszcze o Japonii:)(to wyspa)
a pozatym serwer by mógł być obciążony
a z tym że:
Napisał Khel
Proszę pisać swoje zdanie chociaż podejrzewam że większość osób będzie na "nie"
to mam tylko jedną aluzje: PO CO ZAŁOŻYŁEŚ TEN TEMAT?!?
a i jestem na nie
życze miłego dnia...:)
 

DeletedUser15428

Guest
Odp: Rodzaj wioski

Pisząc o tej japońskiej wiosce nie miałem na myśli że musiałaby być akurat Japońska... mogła by być jakaś zupełnie inna a po drugie mówiąc że pewnie to nie wejdzie w życie nie mówiłem że na 100% tego nie będzie. Wątpiłem, ale nie napisałem że to jest wykluczone więc dlaczego mnie pytacie "czemu założyłeś ten post jak i tak wiesz że nie wyjdzie?". A po trzecie kiedy mówiłem że chyba większość osób będzie na "nie" to nie stwierdziłem że to jest głupie albo brzydkie. Mnie tam by się podobało (oczywiście z tąJaponią to był tylko przykład który bym sam potępił :D)
 

DeletedUser12503

Guest
Odp: Rodzaj wioski

Największa głupotaa jaką słyszałem;/ Tak jest dobrze i niech tak zostanie. Po za tym jak wiesz że wszyscy na będą na NIE to po co w ogóle coś taiego piszesz;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rodzaj wioski

Widzę że grałeś w Traviana...tam można wybrać sobie kim się chcę się być Rzymianami, Germanami...i jeszcze jakieś 2 ale nie pamiętam...
Więc lubię plemiona dlatego że są prostą grą i nie można się pogubić... Jestem na NIE =)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rodzaj wioski

Nie wiem po co to pisałeś jak wiesz że to nie wejdzie?Tak jak większość uważam że to jest bezsensowny pomysł!
 

DeletedUser5820

Guest
Odp: Rodzaj wioski

mam pomysł co do tej gry. Pewnie i tak nie zostanie wprowadzony ale piszę tutaj żeby zobaczyć jak by się to wam podobało. A więc tak: Przed rozpoczęciem gry można było by wybrać rodzaj wioski: (na przykład) Normalna i "Japońska". Ta normalna to ta który my wszyscy mamy teraz a ta druga może wyglądać na przykład tak:
Jednostki: Samuraj miecznik, Samuraj łucznik itp. Dodatkowo budynki zrobione by były inaczej niż normalnie a na mapie wioska wyglądała inaczej niż reszta. Proszę pisać swoje zdanie chociaż podejrzewam że większość osób będzie na "nie"

Pomysł niedopracowany i niekompletny. Autor sam nie wie jak to ma wyglądać. Ogranicza się do błyskotliwego "inaczej", który to zapewne wyraz wyjaśnia wszystko. Albo miał wyjaśniać w założeniu, bo w praktyce wychodzi, że niestety mnie nie przekonuje. Poza tym, autor sam przyznaje, że nie musi to być Japonia, że to tylko PRZYKŁAD - i może być równie dobrze co innego. Może Wikingowie? Klan Niedźwiedzia Jaskiniowego? (to taka kniga ;)) - słowem, pomysłodawca chciałby czegoś, natomiast nie potrafi powiedzieć czego.

Nawet nie skomentuję komentarzy typu: "i tak to nie zostanie wprowadzone....". Nostradamus? :D

@ Zamykam :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry