Rock/Metal

bartek8787.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
164
Cześć. Chce sprawdzić czy na forum są fani Rocka/Metalu;) Może niech każdy "rockowiec" wypisze swoje ulubione zespoły.

Ja najczęściej słucham 3 doors down , 30 seconds to mars , Green Day , AC/DC , Luxtorpeda , Happysad , Linkin Park, Coma , Breaking Benjamin , Bullet for my valentine , Papa Roach , Guns n Roses , Led Zeppelin , Tokio Hotel , Carpark North , Foo Fighters , Marlin Manson , Nirvana , Nickelback , Paramore , Red Hot Chili Peppers .. Osobiście też gram na gitarze basowej.. A wy ?? :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Gram na gitarze, perkusji, ale nabardziej kocham basy. przede wszystkich black i death metal
 

DeletedUser

Guest
No wreszcie ktos o dobrych gustach muzycznych..:D moim ulubionym zespolem jest SOAD :) slucham jeszcze AC/DC, Red Hot Chilli Peppers, Guns n Roses, P.O.D., Delight, Happysad, Redlight King, Foo Fighters, Papa Roach, John Lennon, Snow Patrol, Three Days Grace, We Came As Romans, Volbeat, Scars on Broadway i moglabym jeszcze wymieniac :D
 

DeletedUser

Guest
moim najnajnajbardziej ukochanymi zespołami są Red Hot Chili Peppers, Faith No More i The Cure. poza nimi uwielbiam Pearl Jam i w ogóle Eddiego, Led Zeppelin, Pink Floyd, Panterę, U2, solowego Johna Fruciante, The Clash, Sex Pistols, Simple Minds, Cheap Trick, Townshenda, Tool, The White Stripes, Bonamassę, Joy Division, Alice in Chains. z polskich zespołów - Republikę, Mylovitz, Dezertera, T.Love, Kult, Hey, Nalepę i Ayę RL.
 

DeletedUser

Guest
Ja najczęściej słucham 3 doors down , 30 seconds to mars , Green Day , AC/DC , Luxtorpeda , Happysad , Linkin Park, Coma , Breaking Benjamin , Bullet for my valentine , Papa Roach , Guns n Roses , Led Zeppelin , Tokio Hotel , Carpark North , Foo Fighters , Marlin Manson , Nirvana , Nickelback , Paramore , Red Hot Chili Peppers .. Osobiście też gram na gitarze basowej.. A wy ??


To mało słuchasz.

Polecam posłuchać sobie Deep Purple , Iron Maiden , Turbo , Judas Priest , KULT , Nightwish , Motorhead , Ozziego , Black Sabbathów z ozzim , Pink Floydów , Franka Zappe , Ramones, Rise Against , A7X , Scorpionsów , Rolling Stonesów , Beatles , Sweet ,Uriah Heep, Whitesneak, Rammstein , Sabton i wiele wiele innych dobrych kapel...A..I nikt mi nie wmówi , że 30 second to mars czy 3 doors down to muzyka rockowa. Jedna wielka szmira. Luxtorpeda to takie rapowane coś ble..HappSad przyjemny , ale czy to muzyka rockowa ? Oj...
Linkin Park może i kiedyś to była muzyka rockowa. Nickelbleck , tokio hotel ? To rock ? Aj...
 

DeletedUser172575

Guest
Ja to słucham różnej muzyki, nie zamykam się tylko w tych gatunkach, a są to m.in Green da, AC/DC,Luxtorpeda, Happysad, Bullet for my Valentine, Gn'R, Marlin Manson, Nirvana, Nickelback,Paramore,Volbeat,Pantera, Avenged sevenfold, Metallica, KORN, Slipknot, Karnivool, Trivium, Halestorm,Asking Alexandria, Bring Me The Horizon, Billy Talent i wiele wiele innych :)

A gram na perkusji, to moja pierwsza miłość :)
 

DeletedUser176981

Guest
Odpowiedź po prawie dwóch latach :v
To tak,
AC/DC, Metallica, Megadeth, Mushroomhead, Slipknot, Korn, Nirvana, Rammstein, Dżem, Perfect, Behemoth, Gorgoroth (czasami) Red Hot Chilli Peppers, czasami Rolling Stones'ów
 
Do góry