Robimy animacje w Pivocie (proste zapraszam)

Status
Zamknięty.

DeletedUser120795

Guest
Witam :)
a więc będzie to pół zabawa pół rozwijanie się w dziedzinie informatyki :) mam nadzieje że Wam przypadnie to do gustu :)
Chodzi ogólnie o program Pivot. Bardzo prostu animator ruchu postaci przedmiotów itp
Dzięki jego prostocie każdy będzie mógł zrobić sobie swoją pracę i tu przestawić :p

program (niecałe 1MB) można pobrać z:
http://pobierz.pl/programy/windows/...enie-grafiki/pivot-stickfigure-animator-2-2-5

program działa na zasadzie ronienia jak by slajdów :) później składa je w animacje :) wy poruszacie chipkiem markując jego ruchy (po każdym ruchu naciskacie przycisk by zapisać ów ruch i tak dalej) :) później zapisujecie w formacie .gif i dajecie na http://fototube.pl i tu wstawiacie (po upnieciu na serv bierzecie ostatni link i wklejacie go tu w
:p

a teraz co możecie zrobić np w programie :)

288umtj.jpg


1e3wa8.jpg


a teraz moja praca :p (proszę się nie śmiać bo w Pivocie bawię się pare minut dopiero)

moeje1.gif



a tu możecie pobrać przedmioty do pivota:

http://stickman.pivot.prv.pl/

Przedmioty dodaje się opcją >> Load Figure Type
Tło można wstawić opcją>>> Load background
prędkość animacji ustawia się takim suwaczkiem po prawej max 33 szybkość
Rozmiar animacji ustawia się w opcjach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
:eek:
W Pivocie społeczność tego forum bawiło się rok temu w dziale Czesia.
Stareee... :rolleyes:

A te animki już gdzieś widziałem. :rolleyes:
 

DeletedUser120795

Guest
pierwsze dwie z DarkWarezą :) a tamta trzecia jest moja (również ją wstawiłem na DW bo tam też jest taki temat o Pivocie) :p po za tym co szkodzi byśmy znów zaczeli się bawić w robienie animacji?;> Nudno tu na forum a jedyne co się dzieje to wałkowanie 50 stron o sytuacji na świecie i jacy to wszyscy wielcy prOlamy

moja trzecia animacja :D (drugiej nie pokaże bo denna jak pierwsza)
jeszcze nie dokończona ale pokaże jej zarys

moeje32.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser93204

Guest
Acid podaj link do stronki z której sciągnę tego Pivota
 

DeletedUser93204

Guest
ooo.Sorka że tutaj zapytałem ale wczesniej ten link nie działał.

Powiedz mi jeszcze gdzie musze nacisnac zeby pobrac bo nie wyswietla mi sie Pobierz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
niezle ;p sciaglem sobie i sie troszke pobawilem :p zrobilem rzeznie :p hehe xd
 

DeletedUser2171

Guest
ooo.Sorka że tutaj zapytałem ale wczesniej ten link nie działał.

Powiedz mi jeszcze gdzie musze nacisnac zeby pobrac bo nie wyswietla mi sie Pobierz

Pod opisem programu masz > pobierz teraz :) po naciśnięciu tego masz tam > pobierz szybciej :D potem się ładuje nowe okeinko i program się zaczyna ściągać/lub wyskakuje gdzie program ma być zapisany :)

Syfin123 pokaż tą rzeźnie ;D chodzi o to by się programem bawić :) może akurat ktoś da ciekawy pomysł i zainspiruje kogoś nowego ;)

Edit:

jutro poszukam linków do stików :) czyli postaci broni kamkehame i takich tam rzeczy :) to powinno urozmaicić zabawę w tym programie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry