Reputacja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser134624
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteście za tym by to wprowadzić?

  • Tak

    Głosy: 11 26,2%
  • Nie

    Głosy: 31 73,8%

  • W sumie głosujących
    42
Status
Zamknięty.

DeletedUser134624

Guest
Nie wiem czy taki temat był, ja przynajmniej go nie znalazłem.
Proponuję by wprowadzić reputacją na forum a mianowicie "+" i "-".
Za pomocny lub dobry post dostajemy "+" od każdego który chce to ocenić, lecz za zły post dostawało by się "-".
Co o tym myślicie?
 

DeletedUser

Guest
Możliwe że spodoba się to graczom (Mi tak)."-" Dawało by się za post wykraczający z poza regulaminu forum lub danego działu.
"+" jak wspomniałeś za post który komuś pomógł.Aczkolwiek temat był podobny ale tylko za post pomocny innej osobie.
Ale sądze iż nie wejdzie to w życie tylko kto będzie te "+"dawał?
Na razie wstrzymam się z głosowaniem
 

DeletedUser

Guest
Na nie.Jest wielu userów którzy będą dawać minusy za nic :).
 

DeletedUser

Guest
System reputacji jest dobrym rozwiązaniem, ale tylko na forach prezentujących bardzo wysoki poziom merytoryczny. To forum niestety się do takich nie zalicza.
 

DeletedUser

Guest
Mało jest takich forów, a mimo wszystko system reputacji na wielu funkcjonuje i to całkiem nieźle ;)
 

DeletedUser135398

Guest
niee... gracze będą robić co się da, żeby plusa dostać... a i tak każdy będzie miął więcej minusów..
 

DeletedUser

Guest
dzieci co spędzają czas na forum dla jaj będą strzelać plusy i minusy każdemu na chybił-trafił, chodż częściej będzie chybiał niż trafiał, po za tym nie przejdzie, ludzie, jak wiecie że coś ie przejdzie, to po co o tym piszecie, hym?
 

DeletedUser

Guest
co za dziecko jestem na nie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

shadown

Szlachcic
Wynik reakcji
11
Po wcześniejszych doświadczeniach + obecnych wynikach ankiety reputacja nie zostanie wprowadzona.
Temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry