rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser201538

Guest
Chciałbym powiedzieć, że ma pan najwięcej graczy, którzy mają poziom i miał pan z czego wybierać team dla reprezentacji i w zależności od wyniku, jaki ma pan przeciwko Republice Czeskiej wygląda to z panem bardzo źle.

Na polskim serwerze gram ponad rok, pewnie każdy mnie zna. Masz najlepsze ustawienia w grze w większości speed rund i dziwię się, że zestawiłeś tak słabą drużynę. Myślałem, że wygrasz.Pan

No nie przeszkadza, to wstyd dla Was nie dla mnie.

Gdybyście ukształtowali ten skład, to pierwsze miejsce jest twoje.



Ramajad
-one loser
Ceiter
CoTyTutajRobisz*
Rolnik szuka żony.
TheSzumix
SPEED1
Tottal Score
KEINN1
.TwójPechowyDzień.
sh0cked.?
Czysciciel dusz


Nie umiem po polsku, jestem Czechem. Chciałem tylko powiedzieć, że kibicowałem wam i wierzyłem, ale zespół, który założyliście, jest bardzo zły.

Zapewne ci dobrzy zawodnicy nie mieli czasu lub nie chcieli wziąć udziału. Nie martw się, do dobrych zawodników Erwin nie należy.

Miałem za rok zaszczyt grać przeciwko wszystkim możliwym zawodnikom z Polski, gram wszędzie może po świecie speed rundy od ponad 12 lat i uważam, że w Polsce ten poziom jest najlepszy.
 

DeletedUser201538

Guest
Masz rację, jestem z ciebie dumny. Tekst pisałem w momencie, gdy traciłeś około dwunastu tysięcy punktów.

Pokazał pan, że jest pan dobrym zespołem i trzymam panu kciuki.

<3;P
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.349
Widać chłopaki obrali nową strategię i jaki rezultat.
Kluczowym czynnikiem w repce było wywalenie @Ceiter który co mecz zasysa defa i nic nie robi.
@Keymil LoveOrHate słyszałem że na finał do repki powołanie ma dostać @BulwaZaglady żeby przeciwnikowi rozwiązać plemię
Prawda to co się mówi za kulisami ?
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
Dzisiaj wyszliśmy z wielkiej opresji:) super walka do końca chyba tylko raz było trudniej jak Rosja nam 3 graczy przejela a wygraliśmy :) mieliśmy najgorsze położenie w historii. Mam nadzieję ze limit pecha wyczerpany na decyduje mecze
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.903
Ja mysle że trzeba w repce wprowadzić losowanie wybierając następny skład :(
wtedy może taki Kapi i reszta mieszanki co sobie na każdej rundzie klepie defa + lk pokaże skyla
 

Kapi1122

Miecznik
Wynik reakcji
149
Mam ciągle problem o to samo, ale Ty nie jesteś w stanie tego wydedukować, to nie na Twoja glowe
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Kapi, mieliście też szanse zagrać w turnieju. Były miejsca dla 3 losowych drużyn, nic nie stało na przeszkodzie, abyście też mogli zagrać. Proponowałam to loserowi. Mogliście pokazać jak bardzo Ceiter i Keymil pomylili się wybierając skład. Obecnie, to oni zostali kapitanami drużyny i choćby mieli w składzie osoby co kompletnie nie umieją grać i zajęli ostatnie miejsce, to jest ich sprawa. Ten turniej jest organizowany dla zabawy, bo nagrody w tym turnieju są bardzo śmieszne. Wygrają to spoko, przegrają to też nic się nie stanie.
 

Kapi1122

Miecznik
Wynik reakcji
149
Aaa juz rozumiem, czyli Ceiter jest po prostu kapitanem jednej z 3 losowych druzyn, juz wszystko rozumiem - bylo tak od razu

(nie ma zadnej repki, powtarzam 100 raz ciezki czlowieku xD)
 
Do góry