rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
247
Jezu jedna porażka i wielkie halo,ludzie obudźcie się repka teraz była z łapanki dużo graczy nie grało od dawna brak czasu,zycie prywatne,nie maja tyle zgrania co repka grająca w 4 czy 5 osób,poza tym rumunia zawsze była mocna.Kiedy zrozumiecie że to tylko gra,fakt może skład jest do lekkiej korekty ale nie przesadzajmy bo nikt nie jest tam przypadkiem,grałem z szumixem i wiem ze grać potrafi jesli odstaje w rozowoju to raczej wina okolicy nie jego,czekam nanastępny turniej na SP i chętnie zmierzę się z tymi co tak szczekają bo ja wiem ze niemam skilla na repke ale widzę są tu same prosy co tylko szczekać umieja.
Niedlugo wracam na SP także zapraszam każdego chętnego pograc 1 vs 1 tylko musze pare rundek zagrać zeby coś tam sobie przypomnieć,z ludzmi pokroju losera nie mam zamiaru grać :D
Pozdro
 

HardkorKrokodajl

Zwiadowca
Wynik reakcji
676
Ależ tu gówno burza Ogl szybkie są mało istatne w Polsce suport powinnien sprawdzac kazdego wbijajacego na runde ... i wybrać najlepszych . Szczerze mówiąc połowa ludzi z SP gra na botach gdybać może każdy .. Łatwo się wyśmiewać pokażcie co potraficie bez botów bez ...... skryptów :D suprocie wez sie za szybkie a raczej każdy wie jak jest szybkie są na bocznym torze suportu i nawet zgłoszenia o skryptach i botach nie przynosi rezultatu 1 przypadek na 100 ze ktos banan wyłapie ... Kapi LOSER to dobre chłopaki ... Ale Polska najwazniejsza wierze w was panowie ... Z ceiterem sie nie lubie ale trudno taki skłąd repki nie inny ... Powodzenia panowie i top 1 życze :D

To tylko gra panowie to tylko gra :p
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Jezu jedna porażka i wielkie halo,ludzie obudźcie się repka teraz była z łapanki dużo graczy nie grało od dawna brak czasu,zycie prywatne,nie maja tyle zgrania co repka grająca w 4 czy 5 osób,poza tym rumunia zawsze była mocna.Kiedy zrozumiecie że to tylko gra,fakt może skład jest do lekkiej korekty ale nie przesadzajmy bo nikt nie jest tam przypadkiem,grałem z szumixem i wiem ze grać potrafi jesli odstaje w rozowoju to raczej wina okolicy nie jego,czekam nanastępny turniej na SP i chętnie zmierzę się z tymi co tak szczekają bo ja wiem ze niemam skilla na repke ale widzę są tu same prosy co tylko szczekać umieja.
Niedlugo wracam na SP także zapraszam każdego chętnego pograc 1 vs 1 tylko musze pare rundek zagrać zeby coś tam sobie przypomnieć,z ludzmi pokroju losera nie mam zamiaru grać :D
Pozdro
To my z toba grac nie cgcemy
 
Wynik reakcji
6.752
Moim zdaniem zrobiłem tyle ile mogłem,po turnieju można zrobić jeszcze jedna ankietę i tyle,bo teraz nie ma sensu,mam ciekawsze zajęcie niż ogarnianie wszystkiego wiec nic na sile.:)
Zreszta,nadal jesteśmy w grze...
I nie zapominajmy ze nie jestem jedynym kapitanem;)
 
Ostatnia edycja:

HardkorKrokodajl

Zwiadowca
Wynik reakcji
676
Są losowe sytuacje .. Nie znamy powodu .. może cos w rodzinie szczerze też bym olał gre jesli ktos z rodziny by umierał . Takie moje zdanie , spytaj keymila jaki był powód a nie tak drastyczne srodki wycigac chcesz .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sollor

Miecznik
Wynik reakcji
47
Ależ tu gówno burza Ogl szybkie są mało istatne w Polsce suport powinnien sprawdzac kazdego wbijajacego na runde ... i wybrać najlepszych . Szczerze mówiąc połowa ludzi z SP gra na botach gdybać może każdy .. Łatwo się wyśmiewać pokażcie co potraficie bez botów bez ...... skryptów :D suprocie wez sie za szybkie a raczej każdy wie jak jest szybkie są na bocznym torze suportu i nawet zgłoszenia o skryptach i botach nie przynosi rezultatu 1 przypadek na 100 ze ktos banan wyłapie ... Kapi LOSER to dobre chłopaki ... Ale Polska najwazniejsza wierze w was panowie ... Z ceiterem sie nie lubie ale trudno taki skłąd repki nie inny ... Powodzenia panowie i top 1 życze :D
na jakich botach ? haha
wiesz ze na turnieju każdy jest sprawdzany i jeśli używasz skryptu to cała drużyna out ? :D

A ja powtarzam po raz kolejny i powtórzę też Tobie.
TO NIE JEST ZADNA REPREZENTACJA tylko Zgromadzenie kolegów Ceitera.
Reprezentacja z definicji to pewna okresona grupa osób która jest najlepsza w kraju w danym sporcie, grze itd.
A tu mimo że kilku NAJLEPSZYCH faktycznie gra w zgromadzeniu kolegów Ceitera, kilku innych (blacksheep, szumix czy Ceiter) może grać potrafią alle do grona NAJLEPSZYCH nie należą.
skoro uważasz że masz lepszych kolegów którzy by nas ograli to zbieraj 10-tke i zapraszam na pojedynek repka vs szczekacze losera XD
 
Wynik reakcji
6.752
Tak w ogóle jeżeli ja grać nie potrafię to mogę Ci udowodnić,że Twój mentor już w ogóle :D Z Nevem mamy do odebrania rundę,jeżeli się zgodzi mogę zagrać z loserem 1v1 na zamkniętej rundzie i gwiazdkę poproszę żeby czuwała nad nią bo chyba nie chcecie żebym używał botów?:)
 

Kapi1122

Miecznik
Wynik reakcji
149
Nie ma nas 10.
Zalatwisz runde 6 vs 6?

Zagracie treningowo po prostu i sie sprawa wyjasni.
Przegramy zamykam ryj, przegracie zamykacie ryje wy :)
Pasuje?
 

Kapi1122

Miecznik
Wynik reakcji
149
Nie ma problemu. Po prostu musisz wyjść ze złudzenia że wszyscy mają skrypty. Fakt, mam skrypty i Ty też je masz. Ale to nie znaczy że ich używam. I co do Ciebie sollor to zauwaz że ani razu nie uderzyłem w ciebie personalnie bo uważam Cię za dobrego gracza i jednego z tych kilku którzy w repce grać powinni. Więc też nie oskarzaj kogoś jeżeli nie masz przekonania że robi coś co myślisz że robi.

Zostaje kwestia dogadania terminu. Proponuję następny weekend w formie 6 vs 6. Nie więcej bo po prostu nas więcej nie ma a chyba nie sprawi wam satysfakcji wygranie że składem 6 + 4 osoby doklejone na siłę

I jeszcze nie rozumiem kwestii określen typu ,, szczekacze lidera,, ,, ekipa lidera,,. Nie ma żadnej ekipy losera nie było i nie będzie. Po prostu gramy często razem bo się lubimy.
 

Sollor

Miecznik
Wynik reakcji
47
I jeszcze nie rozumiem kwestii określen typu ,, szczekacze lidera,, ,, ekipa lidera,,. Nie ma żadnej ekipy losera nie było i nie będzie. Po prostu gramy często razem bo się lubimy.
To dlaczego uważasz w takim razie że jest ceiter i jego kumple XD?

około 8-10 graczy to jest stara repka z przed kilku lat :d dobraliśmy tylko kilko nowych osób.
edit
dokładnie 12 osób to stara repka
 

dont do this

Chłop
Wynik reakcji
2
Kurde. Grajcie no już następny mecz. Bo to emocje są. A jakbym miał jeszcze relacje live z czyjegoś konta to dopiero spoko
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Ja juz powiedzialem nagraj runde jak grasz z calym pulpitem i wtedy wyzywaj mnie na pojedynek. Z boviarzami gral nie bede. Poki co, udowodnij ze jestes czysty oszuscie. Na walke ze mna trzeba sobie zasluzyc
 
Do góry