rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Rumunia to bardzo możliwe że zwycięzcą turnieju albo finalista przynajmniej. No cóż postaramy się poprawić :) pamiętam 4 lata temu Rumunia wygrała pierwszy turniej pokonując nas , a później kolejne 3 należały już do Polski :) jak to mówią piłkarze wyciągniemy wnioski :)
Hahaha, wyciągnięcie wnioski? Tzreba bylo 4 lata temu wycigac wnioski... Ale mamy inteligente osoby na kapitanow.
 

DeletedUser201402

Guest
czlowieku ale czy mi zalezy marnowac czas na siedzenie i udawania reprezentanta w turnieju za ktory Ci nawet 10 pp nikt nie da? (pp tez mialbym akurat w dupie bo sobie moge kupic ile chce xD)
po 2 smiesznych treningach gdzie patologia sie az rzucala w oczy oszczalem taka zabawe i przestalem tam wchodzic, nikt mnie jeszcze nie wyprosil wiec nie wiem o czym Ty mowisz, zresztą Ciebie nawet tam nie bylo wiec liz dupsko Ceiterowi w realu, a nie na forum jak nie wiesz co piszesz
Bo nie miałem czasu, mam inne sprawy niż jakąś gierka więc daruj
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dont do this

Chłop
Wynik reakcji
2
I nie mylmy Rumunów z cyganami. Rumunia co rok wygrywa w konkursach matematycznych. Są bardzo inteligentni. Uwielbiają liczby, także ta gra do nich pasuje.
 
Wynik reakcji
2.870
Ja mam wrażenie Kapi że ty masz jakiś ból dupska, że się nie dostałeś.

Popraw grę to może kiedyś będziesz mógł zagrać taki mecz i pokazać Twojego "skilla"
 

Sollor

Miecznik
Wynik reakcji
47
no nie ma
mam tylko nadzieje, że za rok zagra prawdziwa reprezentacja
na pewno mnie w niej bedzie, ale jak bedzie tam sie liczyl poziom - to Ciebie tez nie;)
milego wieczoru
chłopak o czym ty gadasz? :d
zakładam że każdy z Polskiej Repki 1 c 1 by cie porobił bez problemu. więc do czego pijesz?
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Poprawa nic nie da. Takie osoby nie mają wstępu do repki. Chociaż się nie pomyliliśmy w tej kwesti:)
:) to ja do niej djosc nie chciałem jak mnie ceiter oczernil.Wbij keymil na runde i pokaz skila 1vs1 ze mna :) u mnie starciles bardzo duzo bardzo... Kiedys cie cenilem ale wyszlo jaki zaklamany jestes.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
5.922
@Ceiter Słyszałem że za przekupienie turka na sparingu dostaliście kare i musieliście grać w 9 przez 30 min PRAWDA TO ?
Dlaczego uciekasz się do takich zagrań i potem cała repka na tym traci a wiadomo że sparing i tak nikogo nie obchodzi :/
TOTALNE DNO
 

Kliczko i Kami

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
955
Ale dymy :oops: jedna przegrana i wylała się fala hejtu. Chłopaki mieli mało czasu na zgranie się i w dodatku dawno razem nie grali dajmy im szansę. Z drabinki przegranych zwyciężca gra dalej? Czy jak to jest?
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
Możemy dojść jeszcze do finału :) tylko jeśli do niego trafimy to musimy pokonać 2 razy drużynę z lepszej drabinki. A oni nas tylko raz
 

Kapi1122

Miecznik
Wynik reakcji
149
chłopak o czym ty gadasz? :d
zakładam że każdy z Polskiej Repki 1 c 1 by cie porobił bez problemu. więc do czego pijesz?
A ja powtarzam po raz kolejny i powtórzę też Tobie.
TO NIE JEST ZADNA REPREZENTACJA tylko Zgromadzenie kolegów Ceitera.
Reprezentacja z definicji to pewna okresona grupa osób która jest najlepsza w kraju w danym sporcie, grze itd.
A tu mimo że kilku NAJLEPSZYCH faktycznie gra w zgromadzeniu kolegów Ceitera, kilku innych (blacksheep, szumix czy Ceiter) może grać potrafią alle do grona NAJLEPSZYCH nie należą.
 

Kreonomaxx

Szlachcic
Wynik reakcji
6.770
Boże, na prawdę dożyliśmy czasów, gdzie ludzie spinają się o to, że nie grają W REPREZENTACJI JAKIEJŚ GIERKI PRZEGLĄDARKOWEJ? XDDDDDDDDD
 

dont do this

Chłop
Wynik reakcji
2
Następnym razem Odpalcie z 5 rund eliminacyjnych. Z ustawieniami jak pod mistrzostwa. Wszystkich chętnych dzielić przed każdą runda na losowe drużyny. Na koniec z twspeeds.com robić ranking. Nie idealne rozwiązanie. I nie eliminuje botów itd. Ale może to skończy dyskusje
 
Do góry