Rep power.

  • Rozpoczynający wątek michu456
  • Data rozpoczęcia

Zgadzasz się?

  • Tak

    Głosy: 14 43,8%
  • Nie

    Głosy: 18 56,3%

  • W sumie głosujących
    32
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Chciałbym wprowadzić małą zmianę dotyczącą punktów reputacji.
Jeśli jakiś pikinier doda/odejmie komuś punkt reputacji, to do czasu osiągnięcia przez osobę dającą punkt, ten punkt jest nie ważny. Gdy osoba dająca nam punkt jako pikinier przekroczy magiczną liczbę pięćdziesięciu postów chciałbym, aby w tym momencie owy punkt stał się aktywny.
 

DeletedUser14905

Guest
Odp: Rep power.

1. Ankieta.
2. Dobry pomysł.
3. Inni mieli by więcej =D punktów, tak jak ja :). Choć wolę miły komentarz/podziękowanie za pomoc od większej ilości.
4. Eee, zmieniłam zdanie =| pomysłu nie popieram, ale już zagłosowałam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Rep power.

Mi to obojetnie to juz zamist dając mi pkt reputacji możecie klikac na moje miasto i las;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rep power.

1.nie wszyscy prowadzą miasto i las.
2. w tej chwili trochę dyskryminuje się pikinierów.
3. Miałbym 22 pkt, ale to nawiasem mówiąc

Mi nie chodzi o to żeby zamiast dając pkt repa to klikac na miasto i las mi chodzi o to że wole żebyście mi klikneli niż byscie dawali pkt repa:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rep power.

Dobry pomysł..Naprzykład ktoś może poprosic kolege ,żeby stworzył konto i mu dał Reputacje + i to nie jest fair..A wątpie, żeby koledze zachciało się robić 50 postów ,aby dać drugiemu Repa :rolleyes:.

Zagłosowałem na tak
 

DeletedUser5820

Guest
Odp: Rep power.

Pomysł jak dla mnie bezsensowny.

Jeżeli daję komuś punkt reputacji w danym momencie [zakładamy, że jestem pikinierem] - to za konkretnego posta, konkretną wypowiedź w tym właśnie konkretnie czasie. Za parę dni/tygodni/miesiąc [kiedy już przekroczę granicę magiczną "50" postów] mogę mieć do danej osoby zupełnie odwrotny stosunek - w tej sytuacji nie życzyłabym sobie, żeby moje "stare", nieaktualne decyzje o dodaniu punktu w przeszłości nagle miały sie uaktywnić. Punkty dodane w przeszłości i ewentualne komentarze są aktualne w danym momencie, po jakimś czasie tracą na ważności.

Po drugie...przede wszystkim po co to komu? Naprawdę tak bardzo ważne jest, że ktoś ma 10 pkt rep, a ktoś inny 40? O co chodzi? Rywalizacja? Zawiść, że on ma więcej niż ja? Bo mam wrażenie, że taka zmiana sprawi "radochę" userom, że tak powiem, mało poważnym - takim, którzy "psioczą", gdy nia mają lekkiej kawalerii, czy takim, którzy np udzielają odpowiedzi na pytania interesownie, byleby tylko dostać dodatkowy punkt, najczęściej w ogóle nie zważając na to, co piszą ["Pomogłem? Dodaj mi punkt reputacji" :D - żałosne :)]. Poważniejsi użytkownicy nie zwracają uwagi na takie głupstwa.

Już nie wspominając o tym, że pojawi się mnóstwo kont z jedynym możliwym celem: ponabijania kolegom i koleżankom punktów :p

Ehhh...na nie.
 

DeletedUser13110

Guest
Odp: Rep power.

Jestem na nie, jest to nie potrzebne. Jak chce ci dać user pkt. reputacji to niech czeka aż będzie mieć te 50 postów.
 

DeletedUser10627

Guest
Odp: Rep power.

Jestem na "nie" chociaż miałbym o te 9 pkt więcej. Jak to już napisało kilka osób, znajdą się userzy, którzy zarejestrują się na forum po to aby dodać znajomym punkt reputacji.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rep power.

Heh. Ciekawe. Przed wypowiedzią Szarej Wilczycy dziesięć głosów było na tak, a jeden na nie.

poza tym wątpię by powstało wiele takich kont. Takim osobom raczej nie będzie chciało się nabijać tych postów.

Jeżeli daję komuś punkt reputacji w danym momencie [zakładamy, że jestem pikinierem] - to za konkretnego posta, konkretną wypowiedź w tym właśnie konkretnie czasie. Za parę dni/tygodni/miesiąc [kiedy już przekroczę granicę magiczną "50" postów] mogę mieć do danej osoby zupełnie odwrotny stosunek - w tej sytuacji nie życzyłabym sobie, żeby moje "stare", nieaktualne decyzje o dodaniu punktu w przeszłości nagle miały sie uaktywnić. Punkty dodane w przeszłości i ewentualne komentarze są aktualne w danym momencie, po jakimś czasie tracą na ważności.
Z tym się zgadzam.

Po drugie...przede wszystkim po co to komu? Naprawdę tak bardzo ważne jest, że ktoś ma 10 pkt rep, a ktoś inny 40? O co chodzi? Rywalizacja? Zawiść, że on ma więcej niż ja? Bo mam wrażenie, że taka zmiana sprawi "radochę" userom, że tak powiem, mało poważnym - takim, którzy "psioczą", gdy nia mają lekkiej kawalerii, czy takim, którzy np udzielają odpowiedzi na pytania interesownie, byleby tylko dostać dodatkowy punkt, najczęściej w ogóle nie zważając na to, co piszą ["Pomogłem? Dodaj mi punkt reputacji" - żałosne ]. Poważniejsi użytkownicy nie zwracają uwagi na takie głupstwa.

Więc poco to w ogóle wprowadzono?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rep power.

phy :) że tak się wypowiem.

I co z Tego że mielibyście 13 pkt repa ? - kwasi11/Psiara 15 ;]
A może to były negatywne ? wtedy byście nie chcieli.

Ja ciągle dostaje reputacje od pików i co z tego ? niech sobie wystawiają bardziej mnie ucieszy gdy napiszą "Dziękuje za udzielenie pomocy" na PM.

Pomysłu nie popieram.
 
Status
Zamknięty.
Do góry