Rekrutacja do Kuriera Plemion

micfil94

Miecznik
Wynik reakcji
0
Witaj strudzony wędrowcze, jeśli już tu zawitałeś to znaczy, że zainteresowało Cię ogłoszenie o możliwości dołączenia do bardzo ciekawego projektu - projektu pozwalającego na rozwijanie swojej pasji, realizowanie marzeń i przede wszystkim zgłębiania wiedzy i umiejętności o grze Plemiona! Bardzo chętnie zobaczymy Cię w naszym uniformie, ale zanim jednak to się stanie musisz podołać poniższym wymaganiom. Są one niezbędne do tego, by móc działać w naszej Redakcji na stanowisku dziennikarza Kuriera Plemion:
  • Ukończone 16 lat
  • Dobra znajomość mechaniki gry
  • Bardzo dobra znajomość regulaminu gry i forum
  • Bardzo dobra znajomość poprawnej polszczyzny
Jeśli zapoznałeś się z wymaganiami i spełniasz je, to pamiętaj by wypełnić podanie według poniższego wzoru. Część pytań wymaga od Ciebie krótkich odpowiedzi (01-05), natomiast w pozostałych (06-10) oczekujemy już pełnych i wyczerpujących. Szukamy ludzi, którzy są pozytywnie zakręceni i nieszablonowi!

01) Imię i nazwisko:
02) Data urodzenia (DD-MM-RR):
03) Nick/ Nicki na Forum Plemion:
04) Nick/ Nicki w grze Plemiona:
05) Staż gry:
06) Osiągnięcia w grze:
07) Czy masz doświadczenie w działalności dziennikarskiej?
0<cfaniak> Jakie są twoje zainteresowania poza Plemionami?
09) Czy uważasz, że regulamin gry powstał tylko po to by przeszkadzać w rozgrywce?
10) Jaką wartość w ludziach cenisz sobie najbardziej?
11) Czy gruszki rosną na wierzbie i dlaczego tak?

Dołącz dowolny tekst nie krótszy niż 1/2 A4 i nie dłuższy niż 1 i 1/2 A4.

Podanie prosimy wysyłać w dwóch miejscach. Daje to nam pewność, że Twoje zgłoszenie dotrze do nas!
Kurier Plemion czeka na Ciebie!
 
Ostatnia edycja:

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
"Dołącz dowolny tekst nie krótszy niż 1/2 A4 i nie dłuższy niż 1 i 1/2 A4" - to mnie rozbawiło,to ma być tekst swojego autorstwa czy można jakiś z neta przepis na ciasto skopiować,bo nie napisaliście nic dokładnego,można fajnie by was potrollować przez to xD
 

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
483
"Dołącz dowolny tekst nie krótszy niż 1/2 A4 i nie dłuższy niż 1 i 1/2 A4" - to mnie rozbawiło,to ma być tekst swojego autorstwa czy można jakiś z neta przepis na ciasto skopiować,bo nie napisaliście nic dokładnego,można fajnie by was potrollować przez to xD

Liczymy na domyślność naszych kandydatów :)
A przy okazji, jesli ktoś skopiuje teraz, to jaką mamy pewnośc, że jego artykuły nie będą plagiatami?

--------------------------------------------------------------

Rekrutaja nadal otwarta!
 

DeletedUser186883

Guest
Czy zaangażowanie w redakcji kuriera plemion będzie można sobie dopisać do CV składając podanie o pracę w jakiejś firmie?
 

DeletedUser

Guest
Jeszcze ja dodam, że w poprzedniej wersji jak wystawiałem dwóm osobom referencje to jedna z tego co mi potem napisała dostała pracę, dzięki tej referencji (była przez cztery miesiące moim zastępcą, wcześniej około pół roku redaktorem). Także starać się warto zawsze.
 
Do góry