Regulamin gry

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 699365127
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

stiv.ens

Szlachcic
Wynik reakcji
1.885
No jak nawet wojska nie podsyła jak trzeba, to na co taki w plemieniu? "Mało gra" nie zwalnia ze współpracy wojskiem przecież :p No chyba, że chcecie mieć w plemieniu warzywniak, ale ja bym nie chciał :p


Jeżeli nie ma innych i "dosadniejszych" przymuszeń (za które ostrzeżenie należałoby się), to jest to na granicy - gracz ma po prostu pełne prawo olać taką wiadomość, jeżeli taka jego wola :)


Nie zawsze takich graczy trzeba wyrzucac. Chociazby dla tego ze mobila moze nie podesle ale tzw. stale obstawy juz trzyma na froncie i jak mu sie nowe wojsko zrekrutuje to dosyla modulo tydzien. No ale jak nie ma dostepu do konta z zasta to nie ma sensu trzymac bo za miesiac kto inny tego deffa wysle i po problemie. Tylko ze frontowiec bedzie mial mniej szlachty do atakowania wroga... Ale dla ciebie oczywiscie to juz jest warzywniak bo 100% graczy musi byc nołlajfami.
 
Ostatnia edycja:

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
Czyli Łukasz swoje a Kmic swoje. I jak tu się na Was nie denerwować? Ustalcie jedną wersję regulaminu a potem się wypowiadajcie na FO bo to już nie jest śmieszne, to jest żałosne.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Ustalcie jedną wersję regulaminu

Ale wersja jest jedna i wyraźnie mówi "Zabronione jest zwracanie się do innych graczy z prośbą..." więc "Proszę dać mi zastępstwo" podpada bezpośrednio pod ten punkt.
Łukasz nie napisał przecież, że jest to wiadomość poprawna, za którą nic nie grozi. Napisał że jest "na granicy" nie precyzując po której jej stronie :)
 

DeletedUser

Guest
na granicy xd a lubicie chyba takie sytuacje w których nie ważne co zrobicie, bedzie dobrze , tylko z drugiej strony patrząc

jeżeli dwie przeciwne do siebie akcje po stronie supportu: ban i brak bana są poprawne to po co ten regulamin ?
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Jak dostanę za taki tekst jakąkolwiek karę czy upomnienie to zrobię tu burzę
Każdy przypadek analizowany jest indywidualnie i takich spraw nie wywleka się już na forum. A co, jeżeli np. w tekście wewnętrznym albo na forum plemienia będzie cośkolwiek (nawet najmniejszym druczkiem, ale jednak) powiedziane o konsekwencjach za niedanie zastępstwa? No przecież wtedy nawet się nie będziemy zastanawiać, bo podstęp to podstęp.

osoba która mi odpowiedziała jest wstydliwa i zabroniła mi się podzielić sxreenshotem z konwersacją, ale wynikiem było to konwersacje poza grą nie są objęte regulaminem gry
wszystko z tej gry lepiej na zewnątrz wynosić
Mogę tylko w takiej sytuacji przeprosić za nieprawidłową wypowiedź tamtej osoby i wrzucić najbardziej adekwatny cytat z regulaminu gry:
2.5. Wszystko co zostało napisane w grze i połączonych serwisach może zostać zgłoszone i użyte jako dowód przeciwko graczowi w odwołaniu lub innych sprawach związanych z obsługą gry. (…)
Co oczywiście nie oznacza, że będziemy np. karać za wulgaryzmy na grupie graczy na Messengerze, bo chyba nie taki był duch powstania tego przepisu :)

bo 100% graczy musi byc nołlajfami
Tego nie powiedziałem. No ale nawet jak masz zasta, to możesz go użyć tylko raz, po zakończeniu cała procedura musi lecieć od początku :)

Czyli Łukasz swoje a Kmic swoje. I jak tu się na Was nie denerwować?
I kmic i ja powiedzieliśmy prawdę - za taką wiadomość MOŻESZ dostać karę, bo właśnie jest na granicy. Śliski trochę grunt, bo nie ma tu ani "szantażowania, oszukiwania lub grożenia", a równocześnie nie precyzujesz, że gracz nie poniesie żadnych konsekwencji zignorowania wiadomości. Niemniej przy takich zgłoszeniach analizujemy trochę szczegółowych danych, zanim wydamy ostateczny werdykt :)

Ile płacą w supporcie za trollowanie graczy?
Zdziwisz się, jak Ci powiem - pewna bardzo okrągła sumka. Dosłownie :p

jeżeli dwie przeciwne do siebie akcje po stronie supportu: ban i brak bana są poprawne
Czy jeżeli powiem, że samochód MOŻE być niebieski, to oznacza, że MUSI być niebieski? Implikacje logiczne tak nie działają :)
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
Ale regulamin nie może być tak skonstruowany, że macie dowolność w wydawaniu werdyktu. Musi być jasno napisane co wolno a co nie. Nie ma być miejsca na interpretacje.
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
2.5. Wszystko co zostało napisane w grze i połączonych serwisach może zostać zgłoszone i użyte jako dowód przeciwko graczowi w odwołaniu lub innych sprawach związanych z obsługą gry. (…)

Ale Messenger nie jest połączonym serwisem z Plemionami.
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Kwestia interpretacji słowa "połączonych". Za handel kontami przecież też kara jest oczywista, choć tutaj "połączenie" takiego Allegro z Plemionami jest kwestią nielegalnie handlowanych przedmiotów, nie samych serwisów, niemniej czynią one serwis w jakiś sposób "połączonym" :)
 

Deleted User - 699365127

Guest
Myślę, że to dlatego do tej pory tylko jedna osoba wyraziła wyrazy poparcia dla tych zmian, a pozostałych 20 jest przeciwko... Zaiste xD
 

DeletedUser

Guest
"Mogę tylko w takiej sytuacji przeprosić za nieprawidłową wypowiedź tamtej osoby i wrzucić najbardziej adekwatny cytat z regulaminu gry:"

może zamiast przeprosin , wystarczy usunąć osobę z zespołu plemion skoro jak widać ma braki wiedzy i wprowadza graczy w błąd

"2.5. Wszystko co zostało napisane w grze i połączonych serwisach może zostać zgłoszone i użyte jako dowód przeciwko graczowi w odwołaniu lub innych sprawach związanych z obsługą gry. (…)"

to że macie fanpage na Facebooku nie oznacza, że jest to wasz połączony serwis xd

co do implikacji logicznych to przeszedłem cały semestralny kurs logiki, faktycznie przykład podany przez ciebie pokazuje, że jak coś może być to nie wymusza że musi być

"Ale wersja jest jedna i wyraźnie mówi "Zabronione jest zwracanie się do innych graczy z prośbą..." więc "Proszę dać mi zastępstwo" podpada bezpośrednio pod ten punkt.
Łukasz nie napisał przecież, że jest to wiadomość poprawna, za którą nic nie grozi. Napisał że jest "na granicy" nie precyzując po której jej stronie :)"

sam kmic napisał, że support może sobie ustalić, którą stronę barykady wybierze, w połączeniu ze każdy ticket jest rozpatrywany indywidualnie wprowadza to stronniczość i możliwość nadużywania

co więcej , to że nie potraficie jasno odpowiedziec czy dana sytuacja podlega wykroczeniu pokazuje jak bardzo kulawy ten regulamin jest
 

stiv.ens

Szlachcic
Wynik reakcji
1.885
@everyone
W dyskusjach pojawil sie nowy temat a mam wrazenie ze nie wszyscy zobaczyli
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
Dobra a inne pytanie. Czy mogę w wiadomości napisać, że w zamian za danie mi wisielca gracz uzyska jakieś profity z tego?
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Jeżeli "profitem" nazwiesz pozostanie w plemieniu, to z miłą chęcią podciągniemy to pod groźbę wyrażoną nie wprost ;)
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
O widzę, że zaczynamy się powoli rozumieć:p

Chciałem przy rekrutacji napisać, że w nagrodę za zostawienie zasta ktoś zostanie zaproszony do plemienia. To już jest nagroda, prawda?
 
Status
Zamknięty.
Do góry