Realna ilość postów.

  • Rozpoczynający wątek radekkk3
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się taka zmiana?

  • Tak.

    Głosy: 47 56,6%
  • Nie.

    Głosy: 15 18,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 21 25,3%

  • W sumie głosujących
    83
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witajcie Drodzy Użytkownicy!

Rozpisywał na temat propozycji się nie będę, bo i nie ma o czym, więc:
Proponuję, by oprócz ilości postów, tak jak jest to dzisiaj, była wyświetlana także ,,realna" ilość postów, czyli wraz z wiadomościami napisanymi tam, gdzie punkty do rang nie są naliczane.
Pomogłoby to odzwierciedlić realną aktywność użytkownika na forum - często Ci gracze, którzy zakończyli już grę w plemiona przerzucają się na Off-Topic, gdzie posty naliczane sie są ( i słusznie zresztą). Dochodzić może wiec do sytuacji, gdy uzytkownik aktywny i regularnie piszący na pierwszy rzut oka wydaje się ,,martwy".
Oczywiście, ranga wyliczana byłaby na dotychczasowych zasadach, nie na podstawie ,,realnej" liczby napisanych postów.
Graficznie: pod ,,Wszystkich postów" byłoby ,,Wszystkich postów ogólnie", choć trochę nielogicznie by to brzmiało. Mogłoby więc być tak: ,,Liczba postów naliczonych", a niżej właśnie ,,Wszystkich postów", i to byłaby ta ,,realna" liczba postów. Choć nazwać mozna to jakkolwiek, byleby jednoznaczne był podział na posty naliczane do rangi, i na posty ogólnie.

Zapraszam do komentowania, wyrażania pozytywnych/negatywnych opinii i do głosowania w ankiecie.
Natomiast ze strony administracji forum liczę na opinię odnośnie możliwości wprowadzenia takowej zmiany.

Pozdrawiam,
Radek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser130574

Guest
Co prawda obecnie wyświetlana jest liczba postów napisanych w działach "naliczanych", ale dla chcącego wystarczy wejść Znajdź wszystkie posty, których autorem jest XXX i tam można zobaczyć wszystkie posty oraz ich dokładną ilość.

Ty chcesz aby obok ilości naliczonych postów widniała ilość wszystkich postów, a dla mnie jest to bez różnicy, bo na ilość postów nie zwracam uwagi. W dodatku jest to lekka i kosmetyczna zmiana.

Głos na Nie mam zdania.
 

DeletedUser121776

Guest
Mi tam zbedna jest informacja ile ktos ma postow, wazne zeby wprowadzal cos do watku, w kotrym sie wypowiada;]
Glos na nie.
 

DeletedUser

Guest
W nowej skórce chyba ilości postów nie widac, więc zbędne.
 

DeletedUser

Guest
Czy jakiekoliwek znaczenie ma ilość postów napiasane przez danego usera? Nie. Dla mnie lepszym userem bedzie ten co napisał 3 sensowne posty od tego co napisał 1000 bezsensownych. W ogóle te liczniki na forach są zbędne moim zdaniem i nikomu do niczego nie potrzebne.
 

DeletedUser136132

Guest
Czy jakiekoliwek znaczenie ma ilość postów napiasane przez danego usera? Nie. Dla mnie lepszym userem bedzie ten co napisał 3 sensowne posty od tego co napisał 1000 bezsensownych. W ogóle te liczniki na forach są zbędne moim zdaniem i nikomu do niczego nie potrzebne.

Tu się trochę nie zgodzę Bo nie którzy piszą beznadziejne posty I uważają że robią pożyteczne rzeczy spamując...:rolleyes:
Jestem tu dość krótko i za pewne ktoś o mnie źle myśli że "koleś jest tu około tygodnia i ma około 30 postów... "
Ale wracając do Pomysłu Kolegi uważam z jednej strony że to zbędne a z drugiej że przydało by się taka zmiana...
 

DeletedUser125784

Guest
W nowej wersji niema liczników postów co można zaobserwować w off-topie więc pomysł z góry jest skreślony, takowy podział nic by nie wniósł.
Precyzując oddałem głos na nie.
 

DeletedUser132959

Guest
Niewielka zmiana. Na tak. Przyda się takie udogodnienie.
 

DeletedUser93204

Guest
Pomysł dobry jednak wątpie zę zostanie to wprowadzone gdyż część postów graczy to zwykły spam.
Powinny liczyć sie tylko pełne i zgodne z regulaminami wypowiedzi graczy.
 

DeletedUser139532

Guest
Jak dla mnie pomysł jest wyśmienity
wzbogaci trochę Plemiona Forum w pewnym sensie...
Jestem na tak
 

DeletedUser

Guest
a kogo to obchodzi ? pomysł nieciekawy dlatego dałem na nie.
Argument jeden i prosty, w tych "realnych" odpowiedziach także w większosci sa pisane bzdury więc jak to oceniać i liczyć.
 

DeletedUser105922

Guest
Ja nie mam zdania. Pisanie tylko offtopu mija się z celem. Zbędna rzecz.
 

DeletedUser

Guest
Popieram, przyda się licznik gdzie uznany zostanie spamik.. :D
 

DeletedUser

Guest
Czemu nie ; ) Może być, ale nie wiem czy wypali..., bo off-top jak to off-top lubi się tam spamować - co też jakoś świadczy o aktywności, chcąc/nie chcąc - Na tak :D
 

DeletedUser

Guest
Pomysł bardzo dobry ponieważ rzeczywiście odzwierciedlałby aktywność i wkład użytkowników w życie na forum. Jak najbardziej na tak :D
 

DeletedUser

Guest
dobry pomysł zapewne nikt na tym nie ucierpi również mogę się pod tym podpisać na tak:rolleyes:
 
Status
Zamknięty.
Do góry