Realistyczne bitwy.

Czy popierasz mój pomysł realistycznych bitew?


  • W sumie głosujących
    237
Status
Zamknięty.

Mr Hussars

Chłop
Stanowczo na Nie!
Plemiona straciłyby wtedy swój klimat i niepowtarzalność.
Tak jak już wczesniej było mówione plemiona to nie Heroes, Metin....
 

Mikos I

Chłop
nie to glupi pomysl bo przeciez jak by to mialo wygladac?? co koles widzac twoje pkt wiedzial by ze masz szlachcica i by zrobil defa
 

KingArthur4

Guest
Poprawka. Nie sterowanie wojskie tylko przedstwienie graficzne bitwy. Ja przedstawie zmienioną wersję tego Pomysłu. Każdy pomysła na taki temat jest krytykowany ale gram w strategię ( Legion ) to samo co plemiona tlyko normalna gra. Są tam przedstawione bitwy. Myślę że InnoGames jes stać na zrobienie programu który generował by takie przedstawinia. Do tego pobierzasz jakiś odtwarzacz wygeberowany filmik i możesz oglądać!
P.S. Ta gra zajmuje 300MB, a nitwy są nawet ładne. Wiem że to będzie krytykowane xD
 

DawidQuerr

Guest
Stanowczo na NIE, plemiona to plemiona, tak jak ktoś mówił, straciły by swoją niepowtarzalność i urok. Tu się atakuje z zaskoczenia a nie umawia z wrogiem na walkę :p
 

Blazet7

Chłop
NIE!!!

Pomysł kiepski, gdyby był wprowadzony nie możnaby było nikogo zaatakować, bo ustawiali by walki za np.20 lat!:mad:! I zmień opcje "nie wypali" na "idż sie utop".
I najlepiej posłuchaj tej opcji.
 

jakub1997r

Topornik
Pomysł beznadziejny. Jak już Blazet7 napisał ktoś by sobie wymyślił datę za kilka lat i wtedy nikogo nie można by atakować.

Głos na nie
 

Slaq

Chłop
Po pierwsze widziałbym to inaczej.
Ogólny zarys jest bardzo dobry. Nie wiem o co chodziło Ci z tymi plikami (rozumiem to jako dodatek do gry:confused:), ale można wbudować na stałe takie funkcje. Bez powiadaniane przeciwnika wysyłamy wojsko w ustawionym wcześniej rozkładzie (CO IDZIE PIERWSZE, DRUGIE, PRAWA FLANKA ITD.), a gdy nasze wojska dotrą na miejsce, a nas nie ma on-line to rozkładają obóz. Z niego możemy rozpocząć bitwę, a obrońca podczas obozowania (lub przed atakiem - może mieć ustawioną wcześniej domyślną postawę, układ def.). Można również wprowadzić oblężenia, wycofanie się... A, jeszcze jedno. "Bitwy" trwają tera ułamek sekundy. Można by wprowadzić czas bitwy i możliwość wycofania się. Oraz miejsce bitwy (góry, równiny lasy), które miałyby wpływ na efekty (coś z % dla mieczników, a inaczej dla konnicy). Takie bitwy w umówionym miejscu byłyby bitwami ustalonymi.
zgadzam się z tą wypowiedzią:cool:
 

FireArow

Guest
Moim Zdaniem to jest dobry pomysł ale to ustalanie kiedy walka to sie kupy nie trzyma... Wiem ze swojego doświadczenia w strategiach ze dobry atak to atak z zaskoczenia a nie... mozna by cos takiego zrobic czemu nie :) ja jestem na TAK
 

Bruxa

Guest
To jest bez sensu widzicie ten wyraz bez sensu jak by to wyglondało
popierwsze zaużmy atakuje gostka który ma 300 P. a on tam ma 1 pikiniera
albo coś innego i co zaużmy 500 toporników biegnie żeby zabić jednogo pikiniera !!! :D To bez sensu ciekawe jak by raport wyglondał :confused:

Jestem na NIE :D
Jest to bez sensowny pomysł tak jak inni mówili daje se walke gostek za
nawet 8 dni bo wyjeżdża a miał poparcie 2 lub może nawet jeden to by gostka nikt nie przejoł. :p

Innych pomysłuw niemacie :rolleyes: :confused:

Nie pomysł do BANI :D
 

Zorana

Banned
Ale bezsens pomysł stanowczo jest irytujący.

Jak ty to sobie wyobrażasz wysyłasz na kolesia 200 fejek i co 200 razy jest bitwa realistyczna?

serwery były by obciążone zbyt długo nuda po godzinie takiej gry.

[ps;Zagraj sobie lepiej w gladiatus-a 2 tam masz realistyczne walki
 

Barbarzyńca45

Guest
Czy chciałbym w coś takiego zagrać? Tak ale . . . stworzenie takiej opcji było by czaso chłonne i była by to zupełnie inna gra
 

KarolWoj

Guest
Pomysł tak samo kuriozalny, jak fakt, iż chodziło Ci coś po głowie. Plemiona, to gra przeglądarkowa. Jeżeli brakuje Ci animacji, to proponuję przerzucić się na TheWest, jeżeli to Ci również nie wystarcza, to możesz sobie kupić jakąś strategiczną grę i bawić się poprzez funkcję multiplayer.
Plemiona wyglądają tak jak powinny, chociaż ostatnio przybyło wiele niepotrzebnych dziwactw, które zaburzają ład i skład. Mniej zmian!
 

macikiw2

Guest
Pomysł może byc
To by wprowadziło w prawdziwy klimat gry strategicznych , ale też by strasznie zamuliło przeglądarkę . Z datą i godziną to straszna głupota .
Ale może by zrobic takie filmiki z walki naszych wojsk ??
 

Kakuba16

Guest
Hmm pomysł dość ciekawy, ale czy nie byłoby to zbyt skąplikowane, jak na grę przeglądarkowa, jeśli chcesz zagrać z kimś na prawdziwe umiejętności w strategi to zagraj w Age of Empires III, albo Władcę Pierścieni, w multiplayerze. Ja dałem na poprawki, ale nie chciałbym tego w grze, spoko pomysł, Twoje wykonanie takie sobie, nic nie zrobiłeś tylko podałeś pomysł. To na tyle :)
 
Status
Zamknięty.