Realistyczne bitwy.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser78301
  • Data rozpoczęcia

Czy popierasz mój pomysł realistycznych bitew?


  • W sumie głosujących
    237
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Bez sensu
po 1. Server by muliło (plemiona chodziły by jak Nasza-klasa w godzinach szczytu)
po 2. to nie pasuje do plemion (plemiona jest to gra bez animacji)
jestem na NIE

Edit :
pomyśl ile by zajęło zrobienie tej grafiki oprogramowanie wszystkiego ;/
 

BleFuj

Chłop
Wynik reakcji
0
Wspaniałe by było takie rozwiązanie, ale podejrzewam, że nie zostanie zrealizowane...
 

DeletedUser

Guest
po co takie coś piszesz wszyscy lubią plemiona jakie są a nie już wymyślasz
 

DeletedUser93293

Guest
A może tak...

Skoro dużo osób jest na NIE, to może stworzyć oddzielny Świat na strategię. To może przyprawić fajnych przeżyć i układanie bitwy daje do myślenia.
 

DeletedUser66504

Guest
no można by, ale to dużo pracy dla adminów i całego teamu plemion, pewnie to by był 35 świat albo i dalszy. ;)
 
Wynik reakcji
119
Ciekawy pomysł ale nie jestem za tym aby go wprowadzić w życie , Przecież tutaj trzeba atakować z zaskoczenia jak już ktoś wcześniej wspomniał,
 

DeletedUser93693

Guest
Moim zdaniem to nie wypali... no właśnie gracz może sie z tobą umówić za 100 lat:confused:a tak z zaskoczenia: jak zaatakujesz gościa niezalogowanego to bez kierowania bitwą on przegra. Poza tym pomysł otwartej bitwy wogóle mi sie nie podoba.:(Człowieku, to jest gra przeglądarkowa!:mad: chyba że spróbujesz napisać do tego skrypt:cool: Jestem na nie:(
 

DeletedUser

Guest
A co jeśli farma nie wyrazi ochoty do bitwy:D:D:D
Oddaje wioskę bez szlachciury???
 

DeletedUser27357

Guest
Mam jeszcze kilka powodów, dla odpowiedzi "nie". Przejmujesz wioskę która ma 1 poparcia, a ona umawia się na bitwę za 99 godzin. I co? Nie możesz jej przejąć. Ja też często wysyłam ataki przed pójściem do szkoły, a bym musiał kierować moich ludzi, i co? Mam biec do domu na przerwie i kierować bitwą? "Realistyczne" bitwy, trwały kilka godzin, a więc przerwa by mi nie wystarczyła. I co jak jestem na froncie, i atakuje mnie 30 ataków? Wszystkie mam bronić? A jak są 2 na raz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser93058

Guest
No właśnie a co wtedy, kiedy ma być bitwa a niema cię przy kompie?? Poza tym ładnie by muliło i byłoby bez sensu kiedy atakujesz 1000LK a ktoś ma w wiosce np 10pik- tak jak ktoś wcześniej pisał.

JESTEM NA NIE
 

DeletedUser93293

Guest
Chyba przyznam wam rację...

Faktycznie, trochę przesadziłem. Taka gra mogłaby zostać odzielną grą w necie.

PS
Szkoła - wysyłasz atak z opcją "rozbij obóz", którego nikt nie może zaatakować, przed szkołą (czy dzień wcześniej).
 

DeletedUser91728

Guest
Teraz spędzam za dużo czasu na plemionach a co mówić ile bym spędzał czasu jeśli ta opcja weszła by w życie jestem na wielkie NIE!
 

DeletedUser

Guest
za dużo z tym roboty dla każdej bitwy inny filmik to przeglądarka internetowa nie Gothic
 

DeletedUser92720

Guest
Pomysł wręcz utopijny, który nie ma prawa bytu w grze.

Jakoś sobie tego w ogóle nie potrafię wyobrazić...

Wówczas to nie byłyby żadne ataki, tylko pojedynki. Ale jak sobie to Autor tematu przedstawiał w swojej głowie??

Przecież co to miałby być za pojedynek, gdyby gracz słał wojska z wioski ofensywnej na defensywną? Całe jednostki agresora by poległy. Jeżeli słał by na wioskę ofensywną, wynik by się odwrócił.

Niepokojące jest również to, że Autor tematu wymyślił sobie coś, co mu "po głowie chodziło" i bezmyślnie się tym podzielił z wszystkimi nie dopracowując kompletnie niczego. Takie pomysły są nic nie warte.

Trzeba by było zmienić cały system gry.

Pojedynki są ciekawym rozwiązaniem w przypadku, kiedy sterujemy jedną postacią, ulepszając ją, poprzez zwiększanie poszczególnych cech. W plemionach nie ma takiej opcji. Dlatego potrzebna by była zmiana całego kodu gry. To dyskwalifikuje ową ideę.

Jeżeli chcesz pograć w coś podobnego, to proponuję wybrać The West, tegoż samego producenta.
 

DeletedUser82223

Guest
Jejejej, nie przesadziłeś trochę z ilością tego? :) Plemiona to prosta gra, do której siada się na 5 minut, nie rozbudowana strategia z epickimi bitwami... Nie mówiąc, że musiałbyś najpierw zafundować jakiś serwer, bo te aktualne zapewne zaraz by padły, gdyby kilkudziesięciu tysięcy graczy posyłało codziennie po kilkanaście/kilkadziesiąt ataków dziennie... Nie mówiąc, że jak rozwiązałbyś ideę straszaków? POsłałbyś 10 pik, a potem musiał prowadzić je do bitwy? Nie dość, że taki straszak posłużyłby za zwiad, bo poznałbyś ilość wojsk przeciwnika, to i zabierałby strasznie dużo czasu... Przy każdej przegranej bitwie wiedziałbyś ile wojsk jest we wrogiej wiosce.

Zupełnie zgadzam się z tą osobą :)
 

DeletedUser26818

Guest
Plemiona są grą przeglądarkową nie grą flash [chyba flash] jak np. na gry.pl gdzie grasz i klikasz myszką co ma ci postać zrobić. To nie jest też gra jak np. Metin2 że chodzi gostkiem w osobnym programie. W grze przeglądarkowej takiej opcji raczej zrobić się nie da... a jeśli to trzeba by tą grę mocno przerobić...

Według mnie pomysł jest: BARDZO NIEREALNY I NIECIEKAWY

a jeśli chcesz bawić się w bitwę to zagraj sobie np. Bitwę o Śródziemie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry