Raporty - asystent farmera

Lewas

Chłop
Wynik reakcji
1
Dzień dobry.

Zwracam uwagę na istnienie bardzo irytującej mechaniki w grze, której jak się okazało - nie ma możliwości wyłączenia.

Wysyłam atak za pośrednictwem asystenta farmera i po najechaniu wojsk na wioskę pojawia się informacja (w postaci cyfry w nawiasie), że jest nowy raport w zakładce "Raporty". Wchodzę tam i okazuje się, że niczego tam nie ma. Za każdym razem myślę, że będzie tam jakaś informacja, lecz finalnie okazuje się, że nie ma NIC. To jest robienie ze mnie głupka.

Ponadto mobilna aplikacja plemion zawiera równie irytujący błąd, który polega na tym, że jak dokonuję poglądu raportu w asystencie farmera i cofam, aby zobaczyć inny, aplikacja kieruje mnie do zakładki "Raporty". Po raz kolejny muszę wejść do asystenta, aby zobaczyć następny raport i tak cały czas w kółko. Nie może mnie po prostu cofać do asystenta, tylko musi wyrzucać do zakładki "Raporty", w której NIC NIE MA.

Dodatkowo nie ma informacji, które raporty w asystencie są nowe, a które zostały już wcześniej otwarte. Dotyczy to zarówno wersji przeglądarkowej, jak i mobilnej.

Zaznaczam, że ostatni raz grałem na świecie 101 i zastanawiam się czy nikt wcześniej nie zwrócił uwagi na te niezwykle denerwujące rzeczy, powodują, iż nie ma się po prostu ochoty grać w tę grę.
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Widać, że nie zrozumiałeś niczego z tego, co zostało przeze mnie napisane. ;)
Jeżeli masz Asystenta Farmera, masz DWIE rzeczy podpisane jako "Asystent Farmera" - funkcję gry o takiej nazwie i (uwaga!) folder w sekcji raportów. O to drugie znaczenie chodziło graczowi powyżej ;)
 
Do góry