Raportowanie postów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4056
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za zniesieniem dodatkowych postów?

  • Tak

    Głosy: 12 57,1%
  • Nie

    Głosy: 9 42,9%

  • W sumie głosujących
    21

DeletedUser4056

Guest
Hmm.
Zauważyłem coś przy wysyłaniu raportu...

"UWAGA: Ta opcja służy TYLKO do raportowania postów niezgodnych z regulaminem lub postów zawierających niedziałające linki. Po wysłaniu raportu do Twojego licznika dopisywany jest jeden post."

Jaki jest sens nabijania postów poprzez raportowanie? Ja nie widzę potrzeby.
Jestem za zniesieniem tej opcji.
 

DeletedUser22906

Guest
Odp: Raportowanie postów

To ma być zachęcenie do raportowania złych postów, ale ono może działać też inaczej. Mianowicie raportuje się co drugi post który(może być) niezgodny z regulaminem. Admini mają więcej roboty, bo sprawdzają posty zareportowane przez nadgorliwą osobę.
Poza tym, co nalezy wpisać w to okienko? Czemu ten post jest zły? Czy może coś innego?
Ogólnie to TAK.
 

DeletedUser23335

Guest
Odp: Raportowanie postów

jestem za zniesieniem, ponieważ modzi będą mieli zawalony czas jakby tak kazdy raportował co drugi, trzeci post - i na forum szerzył by się spam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raportowanie postów

Ludzie drodzy, post się musi dopisywać do licznika, bo wysyłając raport użytkownik pisze post, który się pojawia w odpowiednim dziale. Na wszystkich forach tak jest, gdzieś te raporty przecież muszą trafiać. To nie jest żadna zachęta, to w żaden sposób nie zachęca, bo stare raporty są kasowane. Mam nadzieję, że się nikt na mnie nie obrazi za zdradzanie tajemnic, ale to wszędzie tak działa.
Poza tym, co nalezy wpisać w to okienko? Czemu ten post jest zły?
Najlepiej by było.
 

DeletedUser26946

Guest
Odp: Raportowanie postów

A co za problem wyłaczyć licznik postów w dziale gdzie pojawiają sie raporty użytkowników? Jak się adminowi nie wie jak to zrobić to można takiego jednego koteczka zawołać, który z przyjemnością się wiedzą podzieli :D
 

DeletedUser27065

Guest
Odp: Raportowanie postów

Ludzie drodzy, post się musi dopisywać do licznika, bo wysyłając raport użytkownik pisze post, który się pojawia w odpowiednim dziale. Na wszystkich forach tak jest, gdzieś te raporty przecież muszą trafiać. To nie jest żadna zachęta, to w żaden sposób nie zachęca, bo stare raporty są kasowane. Mam nadzieję, że się nikt na mnie nie obrazi za zdradzanie tajemnic, ale to wszędzie tak działa.

Najlepiej by było.
Amba, w opcjach działu w ACP macie:
Count Posts Made in this Forum Towards User Post Counts
Wystarczy zaznaczyć na 'nie' i wsjo będzie pięknie.
Tylko nie zapomnijcie potem wejść w Maintenance -> Update counters -> Update Post Counts
bo licznik postów nie zaktualizuje się automatycznie po odłączeniu od niego określonego forum.

Pozdrawiam.
K'wojnie!
 
Do góry