Ranking

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser50994
  • Data rozpoczęcia

Ranking plemion

  • Tak podoba mi sie...

    Głosy: 2 40,0%
  • Nie ten pomysł nie jest najlepszy

    Głosy: 3 60,0%

  • W sumie głosujących
    5
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser50994

Guest
Mam pewna propozycje co do rangingu plemion.

Do tych tabelek co sa teraz u plemion będeacych na świecie dopisywane by było kto ma prawa admina dyplomaty rekrutanta moderatora załozyciela itp.Co wy na to?
 

DeletedUser27357

Guest
Mam pytanie... byłyby widoczne tylko dla plemienia, czy dla "obcych" również? Odpowiedz na to pytanie i zrób przedstawienie graficzne.

Jakby było widoczne tylko dla członków plemienia, to nie bo zgrane plemię, wie kto kim jest. Jak by było widoczne także dla "obcych" to też nie, bo po co ktoś ma to wiedzieć, a poza tym plemiona często celują w administracje plemienia na początku (tak robią te nowsze plemiona, ale robią:))
 

DeletedUser50994

Guest
no wiesz.pod pewnymi wzgeldami jewst to dobre a pod niektorymi złe.Czasami jest tak w peminiu ze znasz tylko załozyciela a reszty nie.To sie przyda.Albo ja chesz zawrec z jakims plemienniem pakt sojusz albo cos a nie wiesz kto jest dyplomatą!to tez sie wtedy przyda.Nie iwem tylko czy ta opcja była by na kp czy odrazu o ile innym sie spodoba ten pomysł
 

DeletedUser

Guest
Pomysł może i jest w miarę, ale jest on całkowicie nieprzemyślany. To kto jakie na prawa, często specjalnie jest chronione przed wrogami, tak jak Kutek że wróg będzie celował w zarząd, a poza tym, prawa w plemieniu są tylko i wyłącznie sprawą plemienia wiec nie powinni ich widzieć inni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry