Ranking z nagrodami

  • Rozpoczynający wątek @Bashka
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie taki rankng?

  • Tak

    Głosy: 43 81,1%
  • Nie

    Głosy: 10 18,9%

  • W sumie głosujących
    53
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
A więc tak w skrócie bo czasu mi brak...
Jak widze te wszystkie rankingi które gracze tworzą, a po tygodniu padają to robi mi się troszke żal...
Więc postanowiłem sam się za to zabrac...
Może nie będę tworzył super zajedwabistych tabelek ale przecież nie o to tutaj chodzi...
Tak więc co do rankingu...
Zaczynam go prowadzic od dziś jako że lipiec dopiero się zaczął...
Będą to rankingu miesięczne...
Punktacja:
top1: 100
top2: 80
top3: 60
top4: 40
top5: 20

Ranking będzie aktualizowany co tydzień lub co dwa jako że są wakacje czasu jest nie za wiele...
Nie uznaje zmian nicków... Ewentualne osiągi na innym nicku są liczone jako osiągi osobnego gracza...
Teraz co do nagród...
Zwycięzca rankingu każdego miesiąca, zaraz na początku miesiąca następnego otrzyma ode mnie w nagrode 3 punkty premium...
To taki gratis ode mnie ot tak żeby było ciekawie...
Jako że na sp żadko można wygrac pp to u mnie będzie można je wygrac za wyczyny w całym danym miesiącu...
Zabawa trwa do końca roku 2009...
I teraz uwaga.... Punkty z wszystkich miesięcy liczone od dnia dziesiejszego dadzą nam ranking ogólny z wszystkich tych miesięcy...
Natomiast zwycięzca tego rankingu 1 stycznia 2010 roku otrzyma w nagrode 10 punktów premium!!!
Może nagrody nie są duże ale myślę iż będzie to ciekawe urozmaicenie ;)
To jest mój pomysł... Tworzę ankiete proszę tylko i wyłącznie graczy szybkich plemion o głosowanie czy chcielibyście bym coś takiego zrobił...
W momencie gdy uzbiera nam się przynajmniej 50 głosów oficjalnie zatwierdze ten pomysł oraz utworze forum na którym będzie można w każdej chwili sprawdzic sytuacje w rankingu jak i podyskutowac na temat rund na luzie bez potrzeby uważania na słowa z obawą o warna od Mea ;)

Na forum przewiduje również małe wywiady z graczami... Byśmy mogli lepiej poznac ludzi z którymi gramy ;)
Jeśli byłyby jakieś pytania lub osoby chętne do pomocy czy też ewentualnego sponsoringu by nagrody były wyższe proszę pisac pod nr 4796944 Pozdrawiam Bacha14

Edit: Bardzo bym prosił aby osoby które zaznaczą nie napisały również posta w tym topicu...
Chciałbym wiedziec co się w tym nie podoba lub co jest do ewentualnej poprawki ;)
Pozdrawiam ponownie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser118812

Guest
ooochhh!!!

:-(pisałeś że nie będziesz robił super tabelek zrób bo tabelka dobra ale słabo wygląda
 

DeletedUser85594

Guest
Pomysł dobry.. przybędzie sporo nowych graczy z normalnych światów i nie tylko. Jakby taki ranking trwał by sporo dłużej sponsorzy itd. To myślę że na polskie sp będzie przybywało coraz więcej graczy polskich, zagranicznych, wszystkich, co znacznie podwyższy poziom tychże rund.
Pozdro
 

DeletedUser

Guest
myślę że jest sposób na ściągnięcie większej ilości graczy z zagranicy ale...
musiałby byc jakiś sponsor bo dla 3pp za miesiąc to Ci się raczej dużo ich nie zleci... no i potrzebne by było stworzenie porządnego regulaminy gry/zabawy etc na wszystkie języki oraz umieszczenie tego na forach innych wersji językowych plemion choc i to mogłoby byc niewypałem bo taka reklama np na forum plemion Ang czy Nie mogłaby się skończyc z miejsca przez bana i usunięcie tematu...
 

Wioska barbarzyńska

Mistrz SDS wakacji 2010
Wynik reakcji
0
myślę że jest sposób na ściągnięcie większej ilości graczy z zagranicy ale...
musiałby byc jakiś sponsor bo dla 3pp za miesiąc to Ci się raczej dużo ich nie zleci... no i potrzebne by było stworzenie porządnego regulaminy gry/zabawy etc na wszystkie języki oraz umieszczenie tego na forach innych wersji językowych plemion choc i to mogłoby byc niewypałem bo taka reklama np na forum plemion Ang czy Nie mogłaby się skończyc z miejsca przez bana i usunięcie tematu...

taka propozycja od meffa.

Co miesiąc robiony by był ranking. 20 graczy byłoby chętnych wygrać nagrodę. 20 graczy na początku miesiąca wpłaciłoby po 1pp jako wpisowe do zabawy. W puli byłoby 20 premium do wygrania. Z pośród graczy którzy wpłacili pule wybierze się tego który zdobył najwięcej punktów i on przejmie pulę.

Plusy +

- Większe nagrody
- Więcej zainteresowania szybkimi.

Ilość graczy chętnych do wygrania premium byłaby do ustalenia. oczywiście im więcej chętnych tym większa nagroda. Można też zrobić tak że nagrodę dostanie całe top3 miesiąca, a nie jeden gracz.

Żeby pomysł wypalił potrzebny jest odpowiedzialny skarbnik :)
 

DeletedUser

Guest
pomysł na prawdę fajny ale znając życie mało osób odważyłoby się wpłacic komuś po 1pp ( temu ewentualnemu skarbnikowi ) Jednak strach przed zrobieniem w balona byłby pewnie większy niż duża nagroda, no ale nic nie wiadomo pożyjemy zobaczymy ;)
 

DeletedUser107265

Guest
nom pomysł fajny
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
na początku miesiąca mam dopiero kase ;) więc się nie bój pp zaraz wpłynie na Twoje konto ;)
 

DeletedUser85594

Guest
taka propozycja od meffa.

Co miesiąc robiony by był ranking. 20 graczy byłoby chętnych wygrać nagrodę. 20 graczy na początku miesiąca wpłaciłoby po 1pp jako wpisowe do zabawy. W puli byłoby 20 premium do wygrania. Z pośród graczy którzy wpłacili pule wybierze się tego który zdobył najwięcej punktów i on przejmie pulę.

Plusy +

- Większe nagrody
- Więcej zainteresowania szybkimi.

Ilość graczy chętnych do wygrania premium byłaby do ustalenia. oczywiście im więcej chętnych tym większa nagroda. Można też zrobić tak że nagrodę dostanie całe top3 miesiąca, a nie jeden gracz.

Żeby pomysł wypalił potrzebny jest odpowiedzialny skarbnik :)

Można poprosić osobiście administratora aby przetrzymywał p.p :D
A myślę że pomysłem mogła by się zająć administracja gry i wprowadzić tego typu urozmaicenie.
 

DeletedUser106747

Guest
Jeżeli wypali pomysł mefa, to wrócę grać i napewno wrzuce swoje paluszki do gry :p
 

DeletedUser

Guest
Bacha przyznam zajefajny pomysł ale to co napisał Wioska też ma duży sens tylko to byś musiał zmienić.. Ten kto chce wygrać nagrodę wpłaca PP i tyle^^
 

DeletedUser

Guest
No pomysł bardzo udany i na pewno dużo osób by wpłacało te pp, żeby zagrać o większą pulę
 

DeletedUser

Guest
ok widze że większośc jest chętna do organizacji czegoś takiego...
tak więc jako iż mam dziś całą noc to zrobie jakieś porządne forum...
Aby nie pominąc pomysłu Meffa zrobimy połączenie a więc zwycięzca ode mnie dostaje 3pp plus dodatkowo na forum będzie można się zapisac do zawodów miesięcznych na które wpisowe będzie wynosiło 1pp...
Dla graczy którzy dadzą wpisowe zostanie utworzony osobny ranking... Punktacja będzie zależała od zapisanych osób tak samo jak i pula nagród... to czy tylko top1 dostanie nagrode czy np całe top3 będzie do ustalenia ;)
 

DeletedUser79661

Guest
Pomysł nie jest zły ale długo nie wytrzyma ponieważ :
- standardowo jest garstka (pr0) którzy jak wiadomo trzymaja sie razem i tak łatwo nie odpuszczą by zdobywać te pp a więc będzie tak że w lipcu wygra gazda w sierpniu Wioska a wrzesień będzie dla Janka ... zapewne innym sie to znudzi bo będą wpłacali pp tylko po to by właśnie oni je zbierali , nie widziałem żeby inny gracz coś wygrał na polskich sp ... tyle o demnie


P.S Nie mam nic do gazda , meffa i janka ale jak wiadomo wy narazie tu rządzicie^^
 

DeletedUser119457

Guest
Pomysł nie jest zły ale długo nie wytrzyma ponieważ :
- standardowo jest garstka (pr0) którzy jak wiadomo trzymaja sie razem i tak łatwo nie odpuszczą by zdobywać te pp a więc będzie tak że w lipcu wygra gazda w sierpniu Wioska a wrzesień będzie dla Janka ... zapewne innym sie to znudzi bo będą wpłacali pp tylko po to by właśnie oni je zbierali , nie widziałem żeby inny gracz coś wygrał na polskich sp ... tyle o demnie


P.S Nie mam nic do gazda , meffa i janka ale jak wiadomo wy narazie tu rządzicie^^

Oni w trzech przeciwko 100 innym graczom deffowcom :D Walka będzie o wiele bardziej zacięta, Oni może są pro ale nie tylko oni umieją grac ;)
 

DeletedUser

Guest
Na chwilę obecną sytuacja wygląda następująco:

1. Vameila ---------- 200pts
2. Night.Levarex ---- 140pts
3. Vilay ------------- 100pts
. ZbieramZyto ----- 100pts

5. Bacha14 --------- 80pts
. gazda stach ------ 80pts

7. Teribilu ----------- 60pts
8. erwin3532 -------- 40pts
. wojtekgada ------- 40pts
10.RexPro ----------- 20pts
. markizmat3 ------- 20pts
. *???* ------------ 20pts
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Chyba, zemozna by tez zrobic ranking punktacji sredniej.. czyli ze ile punktow ma srednio gracz ile rund zagral i jakie miejsca mial.
 
Status
Zamknięty.
Do góry