rangi

  • Rozpoczynający wątek laryy
  • Data rozpoczęcia

Twoje zdanie

  • Tak to w końcu załatwi sprawę

    Głosy: 18 72,0%
  • jak to wjećie too jusz nie bed e na foróm sie logofać

    Głosy: 7 28,0%

  • W sumie głosujących
    25
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Już nie mogę czytać tych waszych durnych kłótni odnośnie postów, rang itp. durnot. Mój pomysł zainspirowałem z innego forum gdzie licznik postów jest swoją drogą a rangi swoja. Po prostu licznik postów pozostaje bez zmian, a co do rang to każdy user wpisuje własną wybrana. Pomysł działa tak jak mówiłem na tamtym forum jest porządek nie ma troli lecących za rangą na forum, nie ma żadnych durnot itp. A jaeżeli chodzi o jakieś pretensje co do rangi, postów itp. to po prostu takowych niema.
 

DeletedUser

Guest
Odp: rangi

Dobry pomysł ale co jak jakieś nobki napiszą sobie Administracja albo coś..?
Mam jeszcze 2 argument, że to jest dobre..Jak np. piszemy temat "Tytuł" i jest puste miejsce tam można było by napisać jaką się chce rangę..
Nie mogły by się powtarzać..Tak jak z nickiem..
 

DeletedUser

Guest
Odp: rangi

Jestem za ,ograniczy to w pewnym stopniu spam, ale każdy będzie sobie wpisywał Monarcha xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: rangi

Jezeli ktoś sobie będzie dublował rangi to już inna bajka
 

DeletedUser

Guest
Odp: rangi

Ahh... Zwracam honor.

Ps. jak to wprowadza to ja biore Rycerza

Down...
NIe spamuj :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: rangi

Lester-x ty akurat nie powinieneś pisać o spamie:)

Co do pomysłu to bzdura totalna. Laryy piszesz, że nie możesz czytać innych tematów, które z góry zakładasz, że są bzdurą. Powiedz mi w takim razie w czym twój jest lepszy??

To, że działa na innym forum to nie oznacza, że będzie działał na tym. Przecież tutaj jest 20k użytkowników w wieku od 5 do 60 lat:)
Jak każdy mógłby wpisywać sobie range to dla mnie jest to jednoznacze z ich wyłączeniem. Po prostu nie spełniałby już swojej roli i nie byłby już rangą. Bardziej taka forma podpisu.

Jestem na nie. Druga sprawa to taka, że z góry zakładasz, że jeżeli odrzuca się twoją propozycje to jest się jakimś noobem o czym świadczy druga opcja w ankiecie "jak to wjećie too jusz nie bed e na foróm sie logofać"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

shadown

Szlachcic
Wynik reakcji
11
Odp: rangi

Tyle tematów już powstało na temat rang.

Powtarzam jeszcze raz Pan Administrator forum już napisał, że nie będzie na razie żadnych zmian odnośnie rang na forum.
 

DeletedUser6793

Guest
Odp: rangi

A ja uważam że najlepszą rangę ma Wasai. Taką oryginalną.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Odp: rangi

już wszyscy?

npspam.gif


threadclosedeq1.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry