Ramka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3841
  • Data rozpoczęcia

Co z propozycją?

  • Dobra!

    Głosy: 91 79,8%
  • Zła!

    Głosy: 11 9,6%
  • Nie wiem?

    Głosy: 5 4,4%
  • Z którą propozycją?

    Głosy: 7 6,1%

  • W sumie głosujących
    114
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser3841

Guest
Odp: Ramka

Dla mnie to nie ma różnicy.
Poćwicz spostrzegawczość ;f
Jest to pewien pomysł...
Nawet ja nie nazwę tego pomysłem... może refleksja? ;]
JA zaznaczyłem "Z która propzycja" Nie było do wyboru a albo b
Szczęścia w życiu.
A poza tym mi by było wygodniej gdyby było:

S1 - S2
S3 - S4
S5 - S6
S7 - S8
S9 - S10
S11 - S12
S13 - S14
Większość woli jednak kolumnowo.
Moim zdaniem to jest niepotrzebne.
Dle mnie jest ok jak jest.
Masz dziwną rozdzielczość ekranu.
Ta pierwsza propozycja bardziej mi podchodzi chociaż możnaby zrobić z tych dwóch ramek księgę. Połączyć je i gdy mielibyśmy np. s20, świat ten znajdowałby się na drugiej stronie. Mam nadzieje, że wiecie o co chodzi
Nawet nie śmiałbym tak radykalnie wprowadzać zmian :)
Nie, jest dobrze tak jak jest ,i jak dla mnie wcale nie będzie bardziej funkcjonalnie czy piękniej niż teraz...
Bradziej funkcjonalnie na 100%, czy brzydziej?

No to was zaszokuję:
Tabelki nie zmieniłem na szerokość ani o piksel, skróciłem tylko wysokość.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ramka

Jestem za wprowadzeniem propozycji b. Jeżeli pomysł został by wprowadzony to byłoby to małym "+" dla plemion.
 

DeletedUser12909

Guest
Jestem za A. Ale popraw błędy lub zainstaluj Firefox-a:p
 

DeletedUser10111

Guest
Odp: Ramka

pomysł nie zbyt oryginalny bo nie ma po co ruszać strony głównej bo newsy masz w ogłoszeniach forum więć możesz zawwsze poświęcić te swoje 5 minut i zobaczyć na forum co się kręci, a po drugie to ramka ta którą przedstawiłeś gdyby weszła w życie to od tej pory by się powiększała na boki i jeszcze gorzej by to wyglądało ;];] Więc już lepiej by było jak by admini uformowali tak stronę żeby Newsy było po lewej stronie ramki wszystkich światów.(wyglądało bo to najbardziej estetycznie)
 

DeletedUser3841

Guest
Odp: Ramka

pomysł nie zbyt oryginalny bo nie ma po co ruszać strony głównej bo newsy masz w ogłoszeniach forum więć możesz zawwsze poświęcić te swoje 5 minut i zobaczyć na forum co się kręci, a po drugie to ramka ta którą przedstawiłeś gdyby weszła w życie to od tej pory by się powiększała na boki i jeszcze gorzej by to wyglądało ;];] Więc już lepiej by było jak by admini uformowali tak stronę żeby Newsy było po lewej stronie ramki wszystkich światów.(wyglądało bo to najbardziej estetycznie)
Dlaczego mam wrażenie, że czytałeś tylko 1-szy post?
Ramka się nie zmieni ani o cal na szerokość! Po prostu będzie dwukrotnie wolniej opadała na dół.
Jakbyś to napisał: bo po co przewijać na dół bez przerwy?
Next: nie wszyscy wchodzą na forum (i chyba nie wszyscy powinni ;p ).
Newsy po lewej stronie wszystkich światów: to też można bez problemu zrobić.
 

DeletedUser10111

Guest
Odp: Ramka

no ja najbardziej był bym za tymi Newsami obok ramki światów która istnieje bo to jest chyba najlepsze rozwiązanie :p
 

DeletedUser14684

Guest
Odp: Ramka

Dobra propoyzcja i estetyczne wykonanie.

Jestem na tak zeby ogloszenia po lewej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ramka

Jestem na tak gdyż światów jest coraz więcej a to by ułatwiło sprawę ...
Stronka by była ładniejsza ;]
 

DeletedUser7485

Guest
Odp: Ramka

Wyobraź sobie, że mam normalną rozdzielczośc ekranu.
A, że dla mnie jest ok jak jest to nie znaczy, że mam coś nie tak w ustawieniach.
Innym się podoba tak innym tak, wieć nie wiem po co ten tekst.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ramka

Wcześniej czy później (przy kilkudziesięciu światach) i tak wprowadzą jakiegoś checkboxa z buttonem.
 

DeletedUser7485

Guest
Odp: Ramka

Za kilka miesięcy to co innego.
Bo już teraz nie widzę 1ś, a na niemieckich ta tabelka zaczyna się od chyba 7.
W sumie to ta prawa część tabelki niepotrzebnie się marnuję, ale mi to i tak na razie nie przeszkadza.
Ale na dłuższą metę pomysł jest ok.


//S1 widzą tylko gracze, którzy mają tam konto - smiglo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3841

Guest
Odp: Ramka

smiglo:
1. Pewnie, za 1-3 lata to by było idealne rozwiązanie.
2. Wystarczy zrobić tabelowo np. 18 światów + szybkie plemiona + [spis] albo [więcej]. Systemem jak w temacie taka tabelka miałaby wymiary mniejsze jak obecna ;f
DonMelo:
Normalną tzn. jaką?
Teraz to jeszcze nie jest problem, ale za kilka miesięcy...
 

DeletedUser14905

Guest
Odp: Ramka

Super pomysł... może by go w suwaku zrobić... ale niestety nie znam się za bardzo na kodach :(.

Jak wygląda taki suwak?

Znalazłam to na pewnym blogu w onecie, fajnie by było żeby te światy były w takiej kolumnie w jakiej są ale żeby ta kolumna była umieszczona w suwaku. Ale nawet bez suwaka to ten pomysł jest GENIALNY! Każda opcja mi się podoba :).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ramka

Propozycja jest dobra i myślę że do przyjęcia :) W sumie to jak na razie na polskich plemionach nie jest to aż tak potrzebne, przynajmniej do s12, ale z pewnością ułatwiłoby to sprawę :)
 

DeletedUser13478

Guest
Odp: Ramka

Ta pierwsza propozycja bardziej mi podchodzi chociaż możnaby zrobić z tych dwóch ramek księgę. Połączyć je i gdy mielibyśmy np. s20, świat ten znajdowałby się na drugiej stronie. Mam nadzieje, że wiecie o co chodzi :)

Dobry pomysł jestem na tak bo rozwiązanie której jest teraz mi nie pasuje:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ramka

Mi to by nie przeszkadzało a napewno było by dużym udogodnieniem.
 

DeletedUser13927

Guest
Odp: Ramka

Jestem na tak gdyż światów jest coraz więcej a to by ułatwiło sprawę ...
Stronka by była ładniejsza
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ramka

Jestem na tak gdyż światów jest coraz więcej a to by ułatwiło sprawę ...
Stronka by była ładniejsza

światy się rówież zapełniają i nie można się na nich zalogować, chyba, że jest się na nich graczem (offtop - gram na 1 świecie i jestem z tego dumny, że zacząłem tam grać :p)

po krótce myślę, że to jednak będzie zbędne, bo światy nie będą ciągle otwierane co miesiąc!
 

DeletedUser15292

Guest
Odp: Ramka

w sumie to dobry pomysł tylko jeszcze przydało by ie zmienić pozostałą część strony głównej...
 
Status
Zamknięty.
Do góry