Ramirez1995 - My GraphiC

Status
Zamknięty.

DeletedUser89604

Guest
To tak daję kilka prac i oceniajcie:) Nowe będę się starał dodawać na bieżąco.

1.
heroesqn1.jpg


2.
kiciapw3.jpg


3.
painkg8.jpg


4.
suuperjo7.jpg


5.
simon1995ocenmniejw4.jpg


6.
sygnaformyxx9.jpg


7.
angelmylm7.jpg


8.
avekformyat0.jpg


9.
avekhhb4.jpg


10.
avekikahu2.jpg


11.
forapu962mojeco9.jpg


12.
d4d4aangelzv1.png


13.
forallona2yn5.jpg


14.
forpebekg4.jpg


15.
forforsythmf1.jpg


16.
forrapu962mojevq4.jpg


17.
forrichsx1.jpg


18.
newct0.jpg


19.
nextsl9.jpg


20.
nextonezy0.jpg


21.
sygna2lf1.png


Pozdrawiam i proszę o oceny:)
 

DeletedUser

Guest
Bardzo fajne podobają mi się xD Szkoda że niema żadnej pracy z jakimś krasnoludem xD
 

DeletedUser13433

Guest
Na tym forum grafika przeżywa renesans więc pewnie zaraz postów przybędzie. Najlepsze prace to 1 i 12. W wielu pracach zauważyłem nie wtopione rendery ale to chyba każdy początkujący ma. tak to bardzo fajnie trenuj dalej.
 

DeletedUser

Guest
Na tym forum grafika przeżywa renesans więc pewnie zaraz postów przybędzie. Najlepsze prace to 1 i 12. W wielu pracach zauważyłem nie wtopione rendery ale to chyba każdy początkujący ma. tak to bardzo fajnie trenuj dalej.

tak samo imo ;< reszta to crap ;] trenuj dalej, korzystaj ze smudge'a, i filtrów
 

DeletedUser94757

Guest
Fajne prace,a czy robisz na zamówienia?Bo od długiego czasu nie mogę znaleźc kogoś kto mi zrobi avatar.
 

DeletedUser89604

Guest
Co do wtapiania renderów to wiem w większości nie wtapiałem, z prostej przyczyny - nie umiałem:) Ale teraz umiem.
P.S. Co to jest smudge?
 

DeletedUser13433

Guest
smudgowanie to rosmarowyanie nie pamiętam jak się nazywa w photoshopie takie narzędzie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jeśli jesteś początkujący to rób sygny ze świetlikami i światłem....efekty łatwe w wykonaniu i potrafią odwrócić uwagę od niedociągnięć...

Popatrz na moją sygnę...gdybyś widział plik phf to byś się dopatrzył błędów bo nie była robiona dokładnie z tutem ale te efekty to maskują...korzystałem z tuta:

http://www.gimpuj.info/sygnatury/snajperq-sig-tut-t2669.0.html

@Edit: jeszcze jedna skromna rada...nie dopasowuj koloru tła do rendera lecz na odwrót;) jeśli zmienisz trochę odcień rendera i nasycenie kolorów to nic się nie stanie:D
 

DeletedUser89604

Guest
Kurde. Zapominam o tym wtapianiu...Światło było ale trochę je podciągnąłem
 

DeletedUser

Guest
teraz dopiero skapłem się, że to jest fioletowe tło i na to dane c4d ;] no to jak robisz takie światło, to przeciągnij je na tło ;p no i pokombinuj z filtrami ^^ i ze smudgem :< poszukaj tutoriałow i rób prace z nmi, a później staraj się sam robic ;]
 

DeletedUser89604

Guest
Co wy macie z tymi smudgami są lepsze rozwiązania przynajmniej według mnie bardziej estetyczne

50centrc0.jpg
 

DeletedUser65004

Guest
Hm, ja jestem kompletny noob jeśli chodzi o grafikę xD Fajne podobają mi się.
A w jakim programie, to zostało wykonane?
 

DeletedUser72677

Guest
Jak znam życie to GIMP. Mi osobiście nie przypadają do gustu. (Musisz jeszcze popracować). Nie długo i będziesz robił prawdziwe cudka ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry