Pytanie koniec ochrony

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser171269
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser171269

Guest
Witam, starac sie na koniec ochrony miec juz stajnie czy lepiej narekrutowac pikow około 200 i farmic wioski , którym sie ochrona skończy i dopiero potem robić lk? Proszę o pomoc. Co robic
 

DeletedUser

Guest
LK ma ten sam efekt a przy okazji może też pomóc w wybijaniu niektórych bunkierków.
 

DeletedUser171269

Guest
ale nwm czy dam rade zrobic np 30 lk zeby wioski wyfarmic z surków do 0 czy zrobic pików ponad 200 i wyfarmić całą okolice w 1 dzien i reszta jechac w stajnie.
 

DeletedUser137804

Guest
Nie wiem na świecie grasz jeśli bez płatnych funkcji to
Bez ograniczeń farmienia leć do stajni jak najszybciej, przed końcem ochrony zbadaj jeszcze topory i miej już ładnych kilka sztuk
Jeśli świat z ograniczonym farmieniem goń do stajni ale wolniej, piki wolniej farmią i maja mniejszy "udźwig" to co wyfatmisz 200 pikami za cały dzień 20 lk wyfarmi ci w pare godzin.
Ale tutaj pamiętaj tez o eko bo początkiem piki będą farmiły powoli nim dotrzesz do lk
Skorzystaj z poradników najlepiej, wiem że to sporo czytania ale warto :)
 

DeletedUser171269

Guest
a wiec tak mam przyrost surkow 230 170 126 czy brac sie za stajnie i robic lk na wtorek? Wyrobie sie z tym czy nie bardzo? tak abym lk mial okolo 30
 

DeletedUser137804

Guest
tak, bierz się za stajnie bez względu na wszystko ona ci się przyda, spórz ile masz w koło barb a ile małych wioseczek graczy , zdecuduj czy wystarczą lk czy najpierw bedziesz musiał przeczyśić te wioski z wojsk samouczkowych toporami. Ale stajnia jak najbardziej . nie wiem jaką masz okolice i jak Ci znoszą surke nie wiem jak jesteś aktywny ale bierz pod uwagę że będziesz musiał podnieśc spichlerz i zbadać lk a to ponad 2k każdej surki , zagrodę tez musisz ciagnąć ale raczej do wtorku powinienieś dać rade jeślii masz już pobudowany rynek i kuźnie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser147486

Guest
Podstawowa sprawa to przy farmieniu powinieneś pilnować, aby nawet przez minutę wojsko nie kisiło się w wiosce, ale to chyba logiczne :)

LK to najlepsza jednostka do farmienia, a zatem im szybciej i im więcej jej masz tym lepiej dla Ciebie :)
 

DeletedUser137804

Guest
Mialo byc ratusz i kuznie :D to tak jak kiedys celowalam w plac a zburzylam palac ;}
 
Status
Zamknięty.
Do góry