pytanie / dyskusja ?

Status
Zamknięty.

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
w takim razie proponuje 12 rund dziennie po 2h :) bedzie jeszcze wiecej rund :D

--------------------------------------------------------------

Ale zadowoli osoby ktore przepadaja za takimi rundami,ja ogolnie nie lubie takich rund ale dla tych co lubia grac takie cos to dlaczego nie,tylko,ze runda nie moze byc taka,ze po 3 godzinach ludzie lataja karetami,trzeba odpowiednio ustawic ustawienia rundy zeby to mialo w ogole jakis sens.

i to by zalatwilo sprawe ze po 12h runda juz jest ustawiona :D
 

DeletedUser147486

Guest
Runda trzydniowa lub czterodniowa z takimi ustawieniami byłaby spoko :p
http://pl.twtotal.net/ladder/round.php?roundid=7306&from=profile

Miała trwać tydzień, po jednym dniu już miałem sporą dominację, ale w połowie drugiego mnie nie było i straciłem w tym czasie 1/3 punktów o ile dobrze pamiętam. Trzeciego dnia było już wszystko rozstrzygnięcie i potem to już się bardziej zastępcy bawili :) (jeszcze raz dzięki wielkie dla wiki, rolnika i danielka).

Tak naprawdę taka trzydniowa rundka jest spoko o ile jest wystarczający opór graczy. Czarny koń zebrał wtedy o ile dobrze pamiętam 4 plemiona (12 osób) i lecieli wszyscy na moje plemię ;)
Dzięki temu była jakaś zabawa, bez tego runda skończyłaby się po 48h.

Wniosek:
Walka po 24-48h z dobrymi graczami mając 1-2kk punktów jest całkiem ciekawa, samo dotrwanie do tego etapu to już trza się napocić, ale to musi być taki termin, coby pasowało kilkunastu dobrym graczom.
Wtedy akurat Czarnego chyba do walki przede wszystkim napędzała nagroda - w sumie 310pp dla top1 i po 60pp dla współplemieńców. :)
Zatem raz na jakiś czas taka runda mogłaby być ciekawa, ale maksymalnie 2-4 dniowa, bo dłuższą znowu trzeba by było skracać jak tą ostatnią ^^
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Runda trzydniowa lub czterodniowa z takimi ustawieniami byłaby spoko :p
http://pl.twtotal.net/ladder/round.php?roundid=7306&from=profile

Miała trwać tydzień, po jednym dniu już miałem sporą dominację, ale w połowie drugiego mnie nie było i straciłem w tym czasie 1/3 punktów o ile dobrze pamiętam. Trzeciego dnia było już wszystko rozstrzygnięcie i potem to już się bardziej zastępcy bawili :) (jeszcze raz dzięki wielkie dla wiki, rolnika i danielka).

Tak naprawdę taka trzydniowa rundka jest spoko o ile jest wystarczający opór graczy. Czarny koń zebrał wtedy o ile dobrze pamiętam 4 plemiona (12 osób) i lecieli wszyscy na moje plemię ;)
Dzięki temu była jakaś zabawa, bez tego runda skończyłaby się po 48h.

Wniosek:
Walka po 24-48h z dobrymi graczami mając 1-2kk punktów jest całkiem ciekawa, samo dotrwanie do tego etapu to już trza się napocić, ale to musi być taki termin, coby pasowało kilkunastu dobrym graczom.
Wtedy akurat Czarnego chyba do walki przede wszystkim napędzała nagroda - w sumie 310pp dla top1 i po 60pp dla współplemieńców. :)
Zatem raz na jakiś czas taka runda mogłaby być ciekawa, ale maksymalnie 2-4 dniowa, bo dłuższą znowu trzeba by było skracać jak tą ostatnią ^^

200 speeda, to za duzo na 3 dni, a co dopiero na 5 - nie wiem, kto wam te ustawienia robil :)

100 speeda na 3 dni to idealnie :) gracze beda mieli wtedy po 100-400k pkt.

dla porownania, 200 speeda na 5 dni, to tak jak 2,5 roku na zwyklym swiecie - dlatego do 7 mln dostukales :p
 

DeletedUser147486

Guest
ponad 6kk mialem po 3 dniach walki z calym serwerem, a kolejne dwa dni to juz byla formalnosc, nie wiem zatem o co chodzi z tym tekstem :p

w dwa lata to sie do 15kk nabija na wolnych ^
 
Status
Zamknięty.
Do góry