pytanie / dyskusja ?

Status
Zamknięty.

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
dlaczego nie widze rundek 3 dniowych czy cos w ten desen :D? chodzi o jakas weekendowa, czy - o krolowo - 5-7 dniowe sp z predkoscia 40-50 ;D
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Bo po 2-3 dniach było już wszystko ustalone, zwykle wcześniej już.
I wszyscy chcieli kończyć to wcześniej
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
a mnie nie interesuja forumowi napinacze ;D zapewniam Cie, ze znajda sie chetni, a runda 3 dniowa raz w miesiacu nikomu nie zawadzi :)

--------------------------------------------------------------

Bo po 2-3 dniach było już wszystko ustalone, zwykle wcześniej już.
I wszyscy chcieli kończyć to wcześniej

to czas przestac grac w 10 na jednej rundzie :v
druga sprawa - a na 4h rundach nie ma ustawionej juz topki po 2-3h xD? tez mozna przeciez wczesniej konczyc :)
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
gralem nie jedna taka runde.
Ba - na zagranicznych byla zmiana co kilka h inny gracz, a po wygraniu rundy sie mialo 1,5mln na koncie xD - to juz inna bajka ;d

poprostu jestem zdania, ze raz w miesiacu (NIE DLA CIEBIE) moznaby zrobic rundke weekendowa dla graczy, ktorzy lubia wolniejsze klimaty, wtedy wiecej czasu do posmiania sie na tsie :)
 

DeletedUser182378

Guest
Niedługo będzie długa, jak zlot będzie, a potem znowu, jak będę wyjeżdżać do Niemiec, czyli będą dwie dłuższe rundy jednego miesiąca, więc nie chcę przesadzać ;)
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
gralem nie jedna taka runde.
Ba - na zagranicznych byla zmiana co kilka h inny gracz, a po wygraniu rundy sie mialo 1,5mln na koncie xD - to juz inna bajka ;d

poprostu jestem zdania, ze raz w miesiacu (NIE DLA CIEBIE) moznaby zrobic rundke weekendowa dla graczy, ktorzy lubia wolniejsze klimaty, wtedy wiecej czasu do posmiania sie na tsie :)

spokojnie
ja stwierdzam po prostu swoje zdanie
podejścia troche proszę
Tygodniówke chcesz zrobić MainSin?
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Niedługo będzie długa, jak zlot będzie, a potem znowu, jak będę wyjeżdżać do Niemiec, czyli będą dwie dłuższe rundy jednego miesiąca, więc nie chcę przesadzać ;)

dziekuje serdecznie za odpowiedz :)) o to wlasnie mi chodzilo, temacik mozna w sumie zamknac, bo konkretna dyskusja raczej odpada :D
 

DeletedUser171672

Guest
Nie ma sensu robic takich rund. Wbija moze 2-3 osoby, ktore w miare ogarniaja, zrobia plemie i beda sie scigali o top1. Zazwyczaj osoby krzyczace o te dlugie rundy wbija na jedna z nich, zostana zjechani albo wygraja i na tym sie konczy. Pozniej ludzie sie spinaja na forum, ze takie rundy sa bez sensu.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Nie ma sensu robic takich rund. Wbija moze 2-3 osoby, ktore w miare ogarniaja, zrobia plemie i beda sie scigali o top1. Zazwyczaj osoby krzyczace o te dlugie rundy wbija na jedna z nich, zostana zjechani albo wygraja i na tym sie konczy. Pozniej ludzie sie spinaja na forum, ze takie rundy sa bez sensu.

nie od dzis wiadomo, ze forumowicze wola przesiedziec 3 rundy pod rzad - lacznie 9h, niz zagrac jedna dluzsza. Wszak topki na twtotal same sie nie wbija :)

co do argumentu, ze wbijaja 2-3 ogarniete osoby -> na wielu krotszych nie wbija NIKT ogarniety, w takim razie zlikwidujmy wgl sp.
co za durny argument ;D
 

DeletedUser189275

Guest
Na krótkich uwierz mi , że wbijają gracze co ogarniają , no ale cóż były rundy tygodniowe to wielu graczy po 2 - 3 dniach musi szukać rozrywki na zagranicznych serwerach :)
 

Ovince

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
473
dłuższe rundy mogą być, ale niech ustawienia będą na nich przemyslane, a nie jak ostatnio na tygodniowej rywalizacja skończyła sie po dwóch dniach :p
 
Wynik reakcji
6
poxop, naprawde już nie raz pojawiały się takie tematy z pytaniem o dłuższe rundy sp,
zawsze leciały zapewnienia że takie rundy są fajne, że na pewno będą cieszyły się dużą popularnością, rywalizacją, a praktycznie zawsze kończyło się to tak samo ;)

Tak naprawdę jeśli jest nawet kilku napaleńców na tego typu rundy to jednak wiadomo, że nie wszyscy (a nawet większe prawdopodobieństwo jest takie, że nie wbije nikt z nich niż kilka takich osób) będą mieli czas zagrać akurat w tym terminie, bo:
a) przerwa od plemion
b) niewiedza
c) wyjazd
d) praca
e) nauka
f) dziewczyna
g) choroba (która nie zawsze oznacza "37,0" hurrra można grać)
h) pierdyliard innych powodów^^

A potem to kończy się tak, że faktycznie nawet jeśli wbije kilka ogarniających osób (a to nie są te, które naprawdę chcą grać taka rundę albo chcą ją zagrać w całości) to głównie dlatego że chwilkę pograją bo i tak nic innego w tym czasie nie wystartuje więc wyboru nie ma jeśli chce się czas na sp spędzić.
Poza tym w większości przypadków takie rundy kończą się tym, że już na drugi dzień widać dominatora rundy, na trzeci jest już wszystko ogarniete, a tu jeszcze 4 doby czekania, aż jakieś normalne sp ruszy^^

I tak, rozumiem że nie jestem 'sam' na tym serwie, że może inni i tak wolą jakąś 3-4-7 dniową rundę.
Mówię tylko jak do tej pory to wyglądało ;)
Pamiętam nawet jak nie tak dawno Przepraszam Cię również pojawił się na forum sp po przerwie i miał podobny problem. Walczył o długie rundki, a potem wbił może na jedną? bo na reszte miał pewnie jakieś przeszkody z tytułu "a,b,c,d,..,h"

Dlatego krótsze rundki mają taką przewagę nad dłuższymi, bo łatwiej na nie czas zorganizować, jest ich dużo więcej w tym samym czasie (no niby logiczne, ale... no nieważne^^) , jest więcej chętnych, a jak się na jakąs nie trafi to zaraz jest następna ;)
A jakby się miało nie trafić na jakąs tygodniówke i zaraz miała by być kolejna taka to by był dramat ;p
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.959
poxop wbiles po roku i się rządzisz :p a przez ten rok było kilka postow żeby dać takie rundy i każdy aktywny gracz wie jak się kończą . tak jak kurek mówi 3 właśnie napinaczy z forum pierwszego dnia opanuje runda i tylko jak ktoś zrobi wioske 3k i jest przejęty. i cały tydzien serw jest dla 3graczy. a na krótkich rundach to jest co innego bo ona się zaraz skończy i nikt nikogo nie blokuje na kilka dni :)
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
ludzie, ja pytam czy moze byc jakas 3 dniowa raz na miesiac, a nie co tydzien :D
 

DeletedUser189275

Guest
Tylko przez te 3 dni będzie o wiele więcej rozegranych rund pod pasowanych do każdego niż jedna która zadowoli pojedyncze osoby:)
 
Wynik reakcji
6.787
Tylko przez te 3 dni będzie o wiele więcej rozegranych rund pod pasowanych do każdego niż jedna która zadowoli pojedyncze osoby:)

Ale zadowoli osoby ktore przepadaja za takimi rundami,ja ogolnie nie lubie takich rund ale dla tych co lubia grac takie cos to dlaczego nie,tylko,ze runda nie moze byc taka,ze po 3 godzinach ludzie lataja karetami,trzeba odpowiednio ustawic ustawienia rundy zeby to mialo w ogole jakis sens.
 
Status
Zamknięty.
Do góry