Pytanie dot. Tora

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser195166
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser195166

Guest
Cześć,

Od jakiegoś czasu męczy mnie pytanie dotyczące programu TOR. Przeanalizowałem regulamin i nie ma tam informacji co do tego programu, jest on w ogóle legalny? Można go używać?

A jeżeli używam z jaką karą mogę się spotkać?

Dzięki ! :)
 

DeletedUser175597

Guest
W momencie kiedy system gry wykryje że używasz TORa z automatu dostajesz po -100 k każdego surowca
 

DeletedUser195166

Guest
Nie no wszedłem i nic nie zabiera, dlatego nie wiem czego mogę się spodziewać heh
 

DeletedUser34294

Guest
Raczej odpowiedź powinna być prosta, korzystasz na własną odpowiedzialność, miej również to na uwadze iż niektórzy gracze korzystają z w/w programu do tworzenia multi kont (czy to do podesłania sobie defa na początku ich gry czy nawet do powoływania chłopów w celu niszczenia jednostek sąsiadów którzy farmią dane konta)
zapewne korzystasz z publicznego tor'a czy vpn'a więc się nie zdziw jak dostaniesz bana za multi i będziesz musiał się tłumaczyć.
 

DeletedUser195166

Guest
Chciałem rozpocząć dyskusję na ten temat ale żaden z administratorów się nie wypowiedział.

Sprawa wygląda tak że za używanie TOR otrzymałem już karę, ale nie jest ona wymierzona zgodnie z regulaminem ponieważ dostałem informację że moje konto zostało przyjęte do kasacji. Próba sporu się nie sprawdziła bo od razu dostałem informację że okłamuję administrację że nie używałem tora i kasacja zostaje dalej. A co miałem zrobić? Napisać "tak, używałem tora" i nagle kasacja by została zdjęta? Nie wierze. Co więcej tora użyłem tylko przez kilka dni od startu serwera, przez dwa tygodnie już leciałem normalnie tylko z telefonu i stacjonarnego aż nagle ban. Piszę na forum ponieważ w tej chwili nie mam żadnej odpowiedzi ze sporu chociaż prosiłem o kontakt z Kmic-em. Wiem, złamałem regulamin, należy mi się kara ale powinna ona być adekwatna do danej sytuacji, nie pingowałem przecież serwera czy co gorsze nie sprzedawałem na lewo punktów premium, nie działałem na niekorzyść serwera tylko użyłem innej przeglądarki, za co zostanie usunięte mi konto.

Czy nie jest to zbyt surowa kara?

@WilhelmIIIZdobywca
Napisaliśmy w tym samym czasie, a można wiedzieć na ile dostałeś bana?
 

DeletedUser195166

Guest
No ale nie uważacie że skasowanie konta jest bardzo mocne do danej sytuacji? Rozumiem żeby zdarzyło mi się to 2gi,3ci raz. Macie możliwość przecież zmienić na bana 5 czy 7 dniowego. Dajcie pograć no bez przesady, bądźmy ludźmi.
 

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
1.278
Zasady Gry - https://www.plemiona.pl/rules.php

"7.1) Grać można tylko używając znanych i popularnie używanych przeglądarek."

Przepisy dotyczące danych osobowych (które każdy akceptuje zakładając konto) - https://legal.innogames.com/staemme/pl/privacy
Fragment punktu 1.4.
"InnoGames zastrzega sobie prawo do przechowywania adresów IP i plików dziennika systemowego (logfile) przez określony czas od logowania się na stronie internetowej w celu kontroli przestrzegania warunków użytkowania i zasad gry"
 

DeletedUser195166

Guest
Już dostałem tą wkleję Mad. Ale tak apropo, gdzie są zapisane te znane i popularne przeglądarki? Sami wiecie że przeglądarka tor działa na Mozilli, a sama nazwa tor jest bardzo znaną i używaną przeglądarką. Więc dlaczego w ogóle dostałem bana? Regulamin nie określa tego więc zostałem niesłusznie zbanowany.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
tor jest bardzo znaną i używaną przeglądarką...

... której udział na rynku przeglądarek wynosi 0,00%.
Z banalnego powodu: tor NIE JEST przeglądarką internetową. Jest wirtualną siecią komputerową, z którą można się połączyć za pomocą różnych klientów. Zazwyczaj mają one wbudowaną jakąś przeglądarkę, ale zdecydowanie aplikacja maskująca adres IP pozostaje wciąż aplikacją maskującą adres IP, nawet jeśli można z jej poziomu przeglądać strony www.

Dajcie pograć no bez przesady, bądźmy ludźmi.

Jeśli swoją odezwę kierujesz do użytkowników forum, to nie mają oni wpływu na losy Twojego konta. Jeśli zaś skierowana ona jest do obsługi gry, to jedynym właściwym kanałem do takiej komunikacji jest Support gry. Forum (zgodnie z jego regulaminem) nie jest miejscem do dyskusji o otrzymanych banach i roztrząsania ich powodów oraz konsekwencji. Więc ewentualną kontynuację dyskusji o "programie tor" (jak to zostało ujęte w pierwszym poście), który nagle z dnia na dzień stał się "bardzo znaną przeglądarką", proszę prowadzić już we właściwym miejscu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry