Pytania dotyczące pierwszego kościoła

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.945
Cześć wszystkim, mam kilka pytań dotyczących pierwszego kościoła, których nie znalazłem w wyszukiwarce.


Załóżmy, że mam co najmniej dwie wioski.



Czy w przypadku posiadania innych kościołów wpierw muszę je wyburzyć, aby postawić pierwszy kościół, czy mogę po prostu go postawić wciąż jako pierwszy kościół w dowolnej wiosce niemającej kościoła?

A może jednak mój inny losowy kościół staje się pierwszym automatycznie?
 

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.629
Cześć wszystkim, mam kilka pytań dotyczących pierwszego kościoła, których nie znalazłem w wyszukiwarce.


Załóżmy, że mam co najmniej dwie wioski.



Czy w przypadku posiadania innych kościołów wpierw muszę je wyburzyć, aby postawić pierwszy kościół, czy mogę po prostu go postawić wciąż jako pierwszy kościół w dowolnej wiosce niemającej kościoła?

A może jednak mój inny losowy kościół staje się pierwszym automatycznie?


jeśli nie masz wybudowanego pierwszego kościoła to nie będziesz miał możliwości wybudowania zwykłego, pierwsze kościół jest zawsze pierwszy do budowy.

Jeśli posiadasz pierwszy kościół i zwykły kościół to tracisz możliwość wyburzenia pierwszego kościoła

Jeśli masz ponad 1 wioske masz możliwość burzenia pierwszego kościoła i budowy go gdzie indziej (czas budowy ~4min i nie bierze miejsc w zagrodzie)

Jeśli masz pierwszy kościół i inne kościoły, a chciałbys przestawić pierwszy kościół możesz podbić swoją wioskę z pierwszym kościołem (wojsko z wioski nie znika jak sam siebie podbijesz) wtedy pierwszy kościół zniknie i będziesz go mógł wybudować gdzieś indziej
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.945
Super, teraz już wszystko wiem, dzięki.

O ostatniej możliwości akurat wiedziałem, ponieważ już przeszukiwałem forum.
 
Do góry