Punkty reputacji!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10111
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie aby dodać w regulaminie punkt na temat reputacji?

  • Tak!

    Głosy: 4 44,4%
  • Nie!

    Głosy: 2 22,2%
  • Tak ale trzeba to dopracować!

    Głosy: 1 11,1%
  • Nie mam na ten temat zdania...

    Głosy: 2 22,2%

  • W sumie głosujących
    9
Status
Zamknięty.

DeletedUser10111

Guest
Witam!

Coraz częściej spotykam się z prośbami w podpisie o punkt reputacji .... moim zdaniem do regulaminu powinien zostać wprowadzony zakaz próśb o punkty tego typu bo reputacja powinna być dodawana przez uzytkowników dobrowolnie ... bo po co to jest, jeżeli każdy pisze w podpisie albo w poście "Jeżeli pomogłem daj mi reputa " albo " za pomoc dam reputa" wtedy ten kwadracik jest bez sensu i do niczego nam nie potrzebny ...

Co wy o tym sądzicie ??

Przykładowy punkt w regulaminie :

Nie proś o punkty reputacji ani nie obiecuj ich innym za pomoc. Reputacja powinna być przyznawana dobrowolnie, bez żadnych sugestii ze strony innych użytkowników. Umieszczanie w podpisie/postach czy gdziekolwiek indziej jakichkolwiek wzmianek o reputacji czy czegokolwiek, co MOŻE zostać uznane za próbę uzyskania punktu reputacji jest zabronione. Dodatkowo zabronione jest informowanie komu i za co przyznało się punkt reputacji. Każdy użytkownik może to sobie sam sprawdzić w swoim profilu.
 

DeletedUser8819

Guest
Odp: Punkty reputacji!

bo reputacja powinna być dodawana przez uzytkowników dobrowolnie

tak zgadzam sie lecz pomysl chyba czeba troszku dopracowac bo moim zdaniem nie powinno byc zabronione dawanie punktów reputacji w formie zaplaty (zamiast punktów premium czy kasy) za to ze ktos zrobil sygnaturke czy jakis tam obrazek (niektóre osoby rzadają za zrobienie pracy punkt reputacji)


PS. na przyszlość pisz w dziale do tego odpowiednim czyli ''propozycje dotyczące forum''
 

DeletedUser

Guest
Odp: Punkty reputacji!

Popieram lecz mnie to niezbyt interesuje ile mam reputacji ani nie proszę aby ktoś za pomoc mi ją dał.

Temat przenoszę do odpowiedniego działu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry