Punkty premium

  • Rozpoczynający wątek veltroonic
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam... Opłaca się zakładać nowe konto na świecie z wymianą surki za PP?

Kumpel tak robi ale mi nie mówi czy ma zyski czy nie...

Robi tak ktoś ? jakies porady wskazówki ?
 

DeletedUser166963

Guest
Ja wolę spędzić pół godziny więcej w pracy, niż zakładać nowe konto i siedzieć godzinami, by zbierać surowce, by wymienić je potem na PP.
 

DeletedUser180001

Guest
Jak zbierasz surowce na świat bez farmienia (taki przykład) to można zrobić konto ale radze zalogować się tym samym nickiem , od razu będziesz miał pp jak dojdzie z wymiany xd
I premkę sobie aktywujesz tylko na np. s87.

Jak ktoś siedzi to czemu nie stracić 20 min dziennie mając parę lk i wysłać 2/3 razy na farmę jednostki.
Potem zyskując punkty premium ;)
 

DeletedUser186185

Guest
Ja tak robiłem, sporo nazbierałem. Najlepiej robić to tuż po otwarciu świata, gdy ludzie dają 1pp już za 50 surowców, czym później tym trudniej, 1pp=100 surowców, 500, 750, 1000, w ogóle nie kupują :) Wystawiaj przez pierwsze 3 dni po 500 surowców za 10 pp, później po 1000 za np. 8 pp itd :) Mi szło idealnie ;)
+ wystawiaj co jakiś czas przesadne propozycje
1000 surowców - 50 pp, czasem kupują ;)
 

DeletedUser41021

Guest
Oferuj o 100-500 więcej surki za taką samą ilość PP, to szybciej zarobisz. Szczerze to głupota dla mnie z takim czymś, ja kupuje surkę za PP, a nie sprzedaje. Ciężko 16 zeta miesięcznie wykombinować? :)
Powodzenia w farmieniu.
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Szczerze to głupota dla mnie z takim czymś, ja kupuje surkę za PP, a nie sprzedaje. Ciężko 16 zeta miesięcznie wykombinować? :)
Ktoś musi sprzedawać, żeby ktoś mógł kupować - na tym właśnie opiera się definicja handlu :)
Oczywiście proporcje, w których PP wymieniane są na surowce, to kwestia gustu (rzecz jasna w sensownych granicach :p), choć akurat zgodzę się z tym, że można na tym trochę zarobić zwłaszcza, jak ktoś się śpieszy ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry