Punkty PP bonus +100%, a przekazanie PP

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 699813565
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Deleted User - 699813565

Guest
Cześć.
Mam takie pytanko. Dostałam własnie opcje kupna punktów PP z gratisem +100% PP. Opłacam metodą paysafecard. Kilka osób w plemieniu chciało złożyc zrzutkę razem ze mną, aby mieć więcej PP, ale żadna osoba nie wiem, czy można je transferować. A więc pytanie - mając bonus +100% PP mogę kupić i przekazać współplemieńcom? Czy na bonusowe PP jest nałozona jakaś blokada? Czekam na odp ponieważ promka kończy się jutro rano :(

P.S. Mogę zakupić kilka pakietów? Czy po kupnie jednego promocja wygasa??
 

Bonnie i Clyde

Łucznik
Wynik reakcji
267
Cześć!
Punktów Premium zakupionych w takiej promocji nie można transferować..
Takie Punkty Premium mają trwałą blokadę na przekazanie niezależnie od metody płatności.

Czy mógłbyś podrzucić mi print screena takiej oferty? Pokażę Ci gdzie jest informacja o tym, że tych punktów nie można przekazać.
 
Ostatnia edycja:

Bonnie i Clyde

Łucznik
Wynik reakcji
267
Dzięki kmic za podrzucenie dokładniejszych informacji do odnośnie Punktów Premium :)

Poniżej wrzucam przekopiowane z tamtego miejsca zdjęcie blokady (wraz z dopisaniem tekstu alternatywnego do zdjęcia).

Zakup punktów premium w promocji plemiona, a tranfer/przenoszenie punktów. Premium +100% / + 200% / + 20% plemiona. Blokada przesyłu punktów


Dzięki temu "na przyszłość" to zdjęcie będzie łatwiejsze do wyszukania.
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 699813565

Guest
Tylko tutaj forma płatności PayPal,gdzie zrobić chargeback można w sekunde ;d chodzi własnie o PaySafeCard, gdzie chargeback jest niemożliwy
 

Bonnie i Clyde

Łucznik
Wynik reakcji
267
@justa321, tutaj w tym przypadku nie chodzi o formę płatności, tylko o fakt tego, że Punkty Premium są promocyjne.
Możesz je kupić, ale tylko na użytek własny (a to ostrzeżenie będzie Ci się wyświetlać na każdej formie płatności)

Cytując jeszcze raz swój post:
Cześć!
Punktów Premium zakupionych w takiej promocji nie można transferować..
Takie Punkty Premium mają trwałą blokadę na przekazanie niezależnie od metody płatności.

Kmic powyżej podrzucił posta rozwijającego moją wypowiedź:
Czy można przekazywać punkty premium z oferty specjalnej?
 

Idefiks

Miecznik
Wynik reakcji
68
Promocyjne pp są tylko te +x%. Czy ta blokada dotyczy CAŁEGO pakietu zakupionego w takiej promocji, czy TYLKO promocyjnych +x% (przykład pakiet max 8500 normalnych + 8500 promocyjnych - czy mogę swobodnie dysponować tymi podstawowymi/normalnymi punktami)?
 

Idefiks

Miecznik
Wynik reakcji
68
Z waszej powyższej informacji wynika, że wszystkie 17000 punktów ma blokadę. Czy tak? Czy jednak ilość z podstawowej oferty (jak w przykładzie, który podałem 8500 oferta podstawowa, którą kupuję, 8500 oferta promocyjna, którą otrzymuję dodatkowo w czasie widocznej u mnie promocji). Czy jednak tylko te, jak jasno mówi okienko popup przy zakupie, te które otrzymuę promocyjnie (w końcu zakupiłem za niemałe pieniądze również ofertę podstawową, którą zgodnie z regulaminem zakupu pp nie powinienem miec zablokowaną i muc nią swobodnie dysponować) .
 
Status
Zamknięty.
Do góry