Punkty odok wioski

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17834
  • Data rozpoczęcia

Punkty wioski obok surowców

  • Całkiem dobry pomysł

    Głosy: 65 58,0%
  • Nie podoba mi się

    Głosy: 15 13,4%
  • Mało praktyczne i się nie sprzyda.

    Głosy: 32 28,6%

  • W sumie głosujących
    112
Status
Zamknięty.

DeletedUser17834

Guest
Witajcie Jak nie którzy z nas mają po paręnaście wiosek i ciągle mnie to dręczy że nie wiem ile pkt. ma moja wioska i cały zcas muszę zaglądać na mapkę bądz (opcja dla pacc W "przeglądy")

Proponował bym o umieszczenie aktualnej punktacji wioski obok Surowców:p


proszę o przeniesienie tego tematu do działu "propozycje" To jest tylko moje niedopatrzenie i źle wybrałem dział:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10055

Guest
Odp: Punkty odok wioski

Nie widzę takiej potrzeby, by wprowadzać coś takiego.
Wystarczy wyjść na mapę i już wiesz ile ma Twoja wioska pkt.
Nikomu się nie chce przenieść tematu do propozycji:D.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Punkty odok wioski

wg mnie to nawet dobry pomysł, mam wolnego neta i wjeście na mapke trwa te kilkanaście-kilkadziesiąt sekund, szczególnie gdy mam pootwierane więcej apliakcji:/ liczbe pkt mozna by np wyświetlać koło nazwy.
 

DeletedUser16656

Guest
Odp: Punkty odok wioski

Bardzo dobry pomysł przeciesz na 2 świecie najlepsi mają ponad 100 wiosek i pewnie im by to pomogło:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Punkty odok wioski

Jeden z pomysłów który dzisiaj zobaczyłem w miare normalnych jest ten.Pomysł jest dobry..pomoże to trochę;]..No ale z drugiej strony co szkodzi kliknąć "Mapa" lub "Przegląd Wiosek"??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Punkty odok wioski

czy ja wiem... mnie się to niezbyt podoba... bez sensu... jak napisał tutaj B i B nie punkty lecz wojsko się liczy :D niepotrzebny zamet...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Punkty odok wioski

Po co!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Głupstwo nie punkty sie liczą tylko wojo!!!!!!!!!:mad:

no to wiadomo!! ale moze chce zobaczyc ile ta wioska ma pkt to musze tracic nastepne sekundy zeby wykonac te czynnosc kliknac na mape i spowrotem a tak to sie oszczadza czas sekunda do sekundy i bedzie minuta, minuta do minuty i bedzie godzin i tak dalej :D aa co do tego goscia ktory to napisal do az szkoda mi to komentowac !! no ale cóż kiedys trzeba;] jest taka sytuacja mam pacca przegladam sobie wioski i przewijam tymi strzaleczkami o gory po lewej stronie sie znajduja i jestem ciekawy ile ta wioska ma pkt to musze robic tak jak napisal wyzej a co to ma do wojska??!! prosze odpowiedz mi
 

DeletedUser11928

Guest
Odp: Punkty odok wioski

Moim zdaniem dobry pomysł - będzie mniej niepotrzebnego klikania :)
 

DeletedUser17915

Guest
Odp: Punkty odok wioski

Na tym forum to 15% propozycji jest dobre i według mnie ten sie zalicza do tych 15% Świetny pomysł mam nadzieję że wprowadzą.
 

DeletedUser11086

Guest
Odp: Punkty odok wioski

tak.to dobry pomysł.ja mam tylko 2 wioski ale czasami zapominam ile jedna ma punktów.noi wtedy mapa potem znowu przegląd i to trwa jakieś pół minuty albo nawety całą.to jeden z dobrych propozycji.:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Punkty odok wioski

Pomysł uważam za dobry (?), jednak uważam że nie jest do końca przemyślany, tobie może to pasować ale innemu graczowi już nie i będa krzyki (nastepne tematy) ze zajmuje mu za duzo na ekranie i nie moze sie polapac.

Jak już coś wymyślać to przemyśleć czy jest to dobre dla ogółu czy tylko dla konkretnych jednostek.

No to koniec mej wypowiedzi.
 

DeletedUser15555

Guest
Odp: Punkty odok wioski

Popieram ten pomysł. Dosyć często muszę zaglądać na mapkę, żeby się dowiedzieć ile moja wiocha ma punktów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Punkty odok wioski

Popieram ten pomysł. Dosyć często muszę zaglądać na mapkę, żeby się dowiedzieć ile moja wiocha ma punktów.

Tak się zastanawiam ile masz wioseczek i właściwie po co patrzeć na pkt? Ja mam 19 wiosek na Ś3 i nie patrze nigdy na ich punkty bo wiem co w nich jest po nazwach... a punkty dla mnie sie nie licza.
 

DeletedUser17680

Guest
Odp: Punkty odok wioski

aa co do tego goscia ktory to napisal do az szkoda mi to komentowac

Hmm często czytam wypowiedzi na forum, i widzę ty często się wypowiadasz, lecz także w swoich wypowiedziach komentujesz innych użytkowników tego forum, niestety negatywnie. Dlatego prosił bym cię abyś zachował takie wypowiedzi dla siebie. Pozdrawiam

________________________

A wracajac do tematu jestem neutralny :D
 

DeletedUser13175

Guest
Odp: Punkty odok wioski

jestem na tak sam mam 4 wioski i juz sie gubie ile ma dana wioska
 

DeletedUser17834

Guest
Odp: Punkty odok wioski

Tak się zastanawiam ile masz wioseczek i właściwie po co patrzeć na pkt? Ja mam 19 wiosek na Ś3 i nie patrze nigdy na ich punkty bo wiem co w nich jest po nazwach... a punkty dla mnie sie nie licza.
ja? 60 wioseczek i ciągle muszę patrzeć ile dana wioska ma pkt.


A tak poza tym To temacik odświeżam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry