Publicznie ogłaszanie banów i ich uzasadnienie dla wiadomości społeczności graczy.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser189679
  • Data rozpoczęcia

czy jesteś za Publicznym ogłaszanie banów i ich uzasadnienie dla wiadomości graczy


  • W sumie głosujących
    80
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser189679

Guest
Wnoszę o rozpatrzenie
aby bany na s były dla informacji graczy na danym s
Dlaczego ?

W prawie polskim każda osoba poszkodowana jest informowana.
A skoro ta osoba grała ze mną na s, czuje się poszkodowany. I powinienem zostać poinformowany o wymiarze kary oraz dlaczego ten gracz dostał taka a nie inna kare, a uzasadnienie wraz z dowodami.


Ponadto gra była by bardziej przejrzysta.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Prokurator mamusiek

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.293
Wiem o co Ci chodzi, ale źle to ująłeś :)
Bo ktoś może Cię zagiąć, że jest coś takiego jak ochrona prywatności, a w polskim systemie wartości prywatność jest ważniejsza od informacji publicznej :) Ktoś po prostu może sobie nie życzyć, aby wszyscy wiedzieli, za co ma bana.
Może lepiej by było, gdyby support miał obowiązek poinformować jasno i wyraźnie gracza za co dostał bana, który punkt regulaminu złamał. Przekonaj mnie lepszymi argumentami to zagłosuję, póki co jestem na nie, ale głos oddam za kilka godzin ;)
 

DeletedUser189679

Guest
dlatego propozycja dotyczy informowania gracza poszkodowanego


tzn grasz na s69 to tylko miałbyś informacje o banach z s69 a juz np z 99 nie bo tylko na s69 grasz
i tam taki gracz który łamał zasady, działał na Twoja szkodę więcej jesteś osobą zainteresowany.

A oczywiście zachęcam do dyskusji i ewentualnych poprawek dla tej propozycji. dyskusja


A "Może lepiej by było, gdyby support miał obowiązek poinformować jasno i wyraźnie gracza za co dostał bana, który punkt regulaminu złamał"

to to absolutnie podstawa, aby gracz był informowany jasno za co, oraz było uzasadnienie w postaci dowodów w sprawię.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser193149

Guest
Ci co na "nie" zagłosowali powinni być w pierwszej kolejności sprawdzeni pod kątem nielegalnych programów.
 

DeletedUser147486

Guest
Zieeew... przykro mi, ale to nie przejdzie...
Baa.... nawet nikt tak naprawdę nie chciałby, aby to przeszło.

Prosty przykład.
Gracz w środku Twojego plemienia otrzymuje bana bez ochrony wiosek.
Co się dzieje?
Twoi wrogowie widzą darmowe wioski, mogą wbijać i wiedzą, że nikt nie jest u was w stanie sprawdzić, czy na jakieś wioski idą ataki. Nawet jakbyście mieli przeciek, że chcą wam się wbić to musielibyście zabunkrować w ciemno wioski w centrum plemienia = to niewykonalne.

Zatem to całkowicie zniszczyłoby rozgrywkę.

Szach mat, dziękuję i dobranoc :)

P.S. Chociaż kiedyś też miałem podobne myślenie i uważałem to za świetny pomysł, jednakże ja już to dawno rozkminiałem i już dawno zrozumiałem jaką głupotą by to było ;)
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
W prawie polskim

OWH napisał:
17.1 Wszelkie spory będą rozpatrywane w oparciu o prawo Republiki Federalnej Niemiec z wyłączeniem Konwencji Narodów Zjednoczonych o umowach międzynarodowej sprzedaży towarów (CISG) oraz z wyłączeniem międzynarodowego prawa prywatnego (Kollisionsrecht).
17.2 W celu rozpatrywania sporów z Użytkownikiem, za właściwość miejscową sądu ustala się ustawową właściwość miejscową, o ile ogólna właściwość miejscowa sądu Użytkownika znajduje się na terenie Republiki Federalnej Niemiec. W przypadku sporów z podmiotami handlowymi, sporów z osobami prawnymi prawa publicznego lub reprezentującymi odrębny majątek publiczno-prawny, za właściwość miejscową sądu ustala się Hamburg.

I to by było na tyle.

Poza tym sprawa ma się bardzo prosto - ze względu na ochronę danych osobowych NIGDY nie będziemy informować osób trzecich o powodach ostrzeżeń, banów czy innych konsekwencji w stronę dowolnego gracza, a także o fakcie takowych, o ile te nie są wyjawiane bezpośrednio przez oprogramowanie gry, np. przy próbie zaatakowania wioski gracza zablokowanego z ochroną wiosek.
 
Ostatnia edycja:

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.119
Watpie ze to przejdzie, szczegolnie temat z dowodami. W regulaminu jest taki zapis ze support moze banowac bez powodu i podawania dowodow jak dobrze pamietam. Skoro osoba zbanowana nie ma takich praw to ty tymbardziej sie nie dowiesz..
 

DeletedUser189679

Guest
do 4 jeździec apokalipsy

Hmy idąc takim tokiem rozumowania wyeliminowanie oszustów popsuło by rozgrywkę?
Kazdy bałby się kombinować i żadne plemię by nie chciało mieć kombinatorów.
ale fakt, Twoja wypowiedź jest po logiczna i składna ale nie każdy musi się z nią zgadzać

I to by było na tyle.

Poza tym sprawa ma się bardzo prosto - ze względu na ochronę danych osobowych NIGDY nie będziemy informować osób trzecich o powodach ostrzeżeń, banów czy innych konsekwencji w stronę dowolnego gracza, a także o fakcie takowych, o ile te nie są wyjawiane bezpośrednio przez oprogramowanie gry, np. przy próbie zaatakowania wioski gracza zablokowanego z ochroną wiosek.

konstytucja RP

Rozdział III
ŹRÓDŁA PRAWA

Art. 87.

Źródłami powszechnie obowiązującego prawa Rzeczypospolitej Polskiej są: Konstytucja, ustawy, ratyfikowane umowy międzynarodowe oraz rozporządzenia.
Źródłami powszechnie obowiązującego prawa Rzeczypospolitej Polskiej są na obszarze działania organów, które je ustanowiły, akty prawa miejscowego.


i tyle w temacie prawa niemieckiego.
Skierujemy sprawę do trybunału :D:D ?

a ps w prawie niemieckim jest tak samo :)
wiec nie wiem po co przytaczałeś to sformułowanie o prawie niemieckim



ale fakt kwestia ochrony danych osobowych jest problematyczna, jedynie uzasadnienie takie jak pisałem ze jestem osoba poszkodowaną

Watpie ze to przejdzie, szczegolnie temat z dowodami. W regulaminu jest taki zapis ze support moze banowac bez powodu i podawania dowodow jak dobrze pamietam. Skoro osoba zbanowana nie ma takich praw to ty tymbardziej sie nie dowiesz..

To właśnie akurat jest śmiech na sali że support nie potrafi udowodnić swojej decyzji
Jesli ta ankieta nie przejdzie obiecuje ze wystawie kolejna prośbę aby zmienić formę informowania o karach

Bo zawsze nadrzędnym prawem jest domniemywanie niewinności proszę o doczytanie w kodeńskie prawa cywilnego, a winę trzeba udowodnić a support nie musi ? trochę śmieszne.

zresztą juz teraz ankieta dokładnie pokazuje ze ludzie maja dość takiego podejścia supportu jakie jest i chcą zmian w tej kwesti,
Wiec dlaczego nad nią nie popracować ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

shadown

Szlachcic
Wynik reakcji
11
Watpie ze to przejdzie, szczegolnie temat z dowodami. W regulaminu jest taki zapis ze support moze banowac bez powodu i podawania dowodow jak dobrze pamietam. Skoro osoba zbanowana nie ma takich praw to ty tymbardziej sie nie dowiesz..


Faktycznie jest zawarte z regualminie
§<cfaniak> Usunięcie konta oraz kary
8.1) Konto może zostać zablokowane lub usunięte bez podania przyczyny. Nie dotyczy to przewinień zawartych w regulaminie gry.

Aczkolwiek za moich czasow osoba zainteresowana zawsze byla informowana za co dostala i sadze ze w tej kwesji to sie nie zmienilo.

A to ze kazdy twierdzi ze jest niewinny to juz inna sprawa hahaha
 
Ostatnia edycja:

zimnomi

Rycerz
Wynik reakcji
53
Banowany zawsze jest informowany o powodzie blokady. Propozycja niezgodna z zasadami gry więc temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry