Przypisanie graczy do zakładki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser75292
  • Data rozpoczęcia

Tak czy nie?


  • W sumie głosujących
    206
Status
Zamknięty.

DeletedUser75292

Guest
Co powiecie na dodanie opcji, ze mozna stworzyc na forum zakładke i przypisać do niej wybranych graczy? np. gracze o nazwie A, B, C, D mogliby zostać dodani do zakładki o nazwie XXX, a gracze X, Y, Z mogliby zostać dodani do zakładki YYY. Takie cos ulatwilo by planowanie akcji i zmniejszenie ryzyka obecnosci kreta, a co za tym idzie zwiekszenie poziomu gry. Jak administracja umiała wprowadzić dzielenie sie komendami to takie cos tym bardziej nie bedzie dla nich klopotliwe.

Teraz jak się planuje akcje np. na 5 graczy to do kazdego trzeba pisać indywidualnie. Trzeba zbierac informacje. Potem ponownie rozmawiac kto jakie wioski bierze. Potem jak zwykle jednemu nie pasuje. trzeba po kolei do kazdego pisac ze temu jednemu nie pasuje. Potem ponownie pisac do kazdego czy wszystkim pasuje nastepny termin i tak wokolo wojtek. A tak to jakis radny by stworzyl zakladkie np. [AKCJA NA WROGA] i przypisal do niej zainteresowanych graczy. kazdy bylby zadowolony.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser181431

Guest
W wiadomościach grupowych można sobie stworzyć książkę adresową, do której można dodać wybranych graczy. Nie do końca rozumiem, ale chyba chodzi o wygodną komunikację prawda?
 

DeletedUser37348

Guest
Taka funkcjonalność była proponowana już daaaawno temu...
Oczywiście jestem za, forum to forum, grupówki nie pozwalają na komunikację w ten sposób.
 

DeletedUser159480

Guest
Bardzo dobry pomysł - głos za. W przeszłości była już taka ankieta, ale zmarła śmiercią naturalną.
 

DeletedUser178225

Guest
robisz liste i możesz stworzyć sobie w grupowej wiadomość:) w czym problem?
 

DeletedUser75292

Guest
Ano w tym ze kazdemu trzeba pisać to samo, a jak jest w tej grupie 10 graczy i z kazdym trzeba rozmawiac indywidualnie i przekazywac te info reszcie to jest to troche kłopotliwe.

Ksiazka adresowa to jest to samo co wiadomosc grupowa. Mozesz wyslac wszystkim zaintetesowanym wiadomosc o akcji ale gdy juz odpisuja to i tak trzeba rozmawiac z kazdym osobno.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30450

Guest
Fajnie by było to wprowadzić, od dawna mi tego brakowało na Plemionach :)
 

DeletedUser167015

Guest
Rewelacyjny pomysł.
Oczywiście jestem na tak ;)

W wiadomościach też powinno być jakieś połączenie kilku graczy,ale to odrębny temat
 

DeletedUser180001

Guest
Jestem na tak.Bardzo dobry pomysł.Mam nadzieje, że wejdzie w życie xd
 

DeletedUser

Guest
Świetny pomysł, wielokrotnie była taka potrzeba. Aktualnie można stworzyć 2 grupy, zaufanych członków i ukryte forum, czyli de facto zrezygnować z rady plemienia. Popieram w pełni :)
 

DeletedUser107043

Guest
W ostatnich dniach właśnie pomyślałem, że przypisanie poszczególnych graczy do zakładek by się przydało, bo jednak dostęp do 'zaufanych' zakładek i 'ukrytego', jest trochę niewystarczające, a myślę, że problemu z dodaniem takiej opcji Plemiona Team nie powinien mieć, mogliby np dodać więcej "flag", jakimi rada plemienia dysponuje i na forum przyporządkować każdej zakładce odpowiadającą flagę.
 

DeletedUser

Guest
Też stwierdzam że faktycznie zaufane i ukryte to za mało. Przypisywanie graczy do poszczególnych zakładek to bardzo dobry pomysł.
 
Wynik reakcji
8.458
Oczywiście to jest genialny pomysł, jestem za, to powinno zostać wprowadzone. Mniej kretów wprowadzonych zostanie do akcji, a jak nawet jakiś będzie to łatwiej będzie można go namierzyć.
 

DeletedUser187051

Guest
Zdecydowanie zwiększyło by to poziom gry, jestem jak najbardziej za.
 

DeletedUser181932

Guest
To ma być tylko w obrębie plemienia? Jeżeli tak to fajnie by było jakby założyciel mógł dodać inne plemiona z jakimi mogą być dzielone takie zakładki aby np. jak plemię ma dwa człony a są one na jednym froncie to aby gracze wybrani z dwóch członów mieli tam dostęp.
 

Omnia mihi licet.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
22
To ma być tylko w obrębie plemienia? Jeżeli tak to fajnie by było jakby założyciel mógł dodać inne plemiona z jakimi mogą być dzielone takie zakładki aby np. jak plemię ma dwa człony a są one na jednym froncie to aby gracze wybrani z dwóch członów mieli tam dostęp.

Tak, to byłoby dobrym uzupełnieniem pomysłu. Przydałoby się zwłaszcza, kiedy plemiona zmuszone są do posiadania kilku członów - ale nie tylko... Ale z drugiej strony - jak miała miałaby wyglądać kontrola, kto dokładnie ma dostęp do danej zakładki?

Osobiście widzę też możliwość innego zastosowania - kiedy istnieje podejrzenie, że jakiś gracz jest kretem - można byłoby po prostu wyłączyć mu dostęp do konkretnych for bez potrzeby ustawiania ich na "zaufane" i bawienie się z prawami całego plemienia
 
Status
Zamknięty.
Do góry