Przyklejone

  • Rozpoczynający wątek laryy
  • Data rozpoczęcia

Jak ci się pomysł podoba?

  • Czasami coś madrego wymyślisz

    Głosy: 2 50,0%
  • niech ci będzie ale do poprawy

    Głosy: 0 0,0%
  • Lary a idź ty w las z tymi twoimi głupimi pomysłami

    Głosy: 2 50,0%

  • W sumie głosujących
    4
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zawsze mam ten problem ze szukając czegoś omijam to i mam problemy ze znalezieniem z powodu takiego iż jest to przyklejone
icon_redface.gif



Mój pomysł polega na tym aby usunąć tą przerwę pomiędzy tematami zwykłymi a przyklejonymi, żeby się odróżniały można by zmienić tą graficzkę (np. dodając kleksa):

forum_old.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przyklejone

Sorry ale przerwe zrobilem celowo aby przyklejone tematy szczegolnie odroznialy sie od innych jako priorytetowe,nie rozumiem twojego problemu w tym temacie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przyklejone

Niewiem jak to jest ale to co nad przerwą jakoś zawsze pomijam, niewiem dlaczego ale zawsze tak robię
icon_redface.gif
Proponuję wziąć udział w sondzie i poczekać co inni powiedzą
icon_rolleyes.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przyklejone

Po porstu trzeba sie trochę skoncentrować, wtedy tego nie ominiesz :) Jeżeli Xandariel się nie zgodził na tą propoyzcję to chyba nie ma po co robić sondy, bo i tak zmiana nie zostanie wprowadzona.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przyklejone

On jeszcze nie powiedział że się nie zgadza
icon_rolleyes.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przyklejone

Przyklejone są poto aby każdy jes widział i żeby były zawsze na wieszchu.
Mi sie ten pomysł nie podoba.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przyklejone

To może innaczej, te regulaminy i inne pierdoły których nikt nie czyta mogą sobie być nad przerwą ale reszta tematów w których mozna rozmawiać lepiej gdyby były z kleksem
icon_cool.gif


Coś w rodzaju takiego kleksa:

folder_sticky.gif


Albo jakiegoś niebieskiego kleksa w prawym dolnym rogu tego:

forum_old.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przyklejone

To może innaczej, te regulaminy i inne pierdoły których nikt nie czyta mogą sobie być nad przerwą ale reszta tematów w których mozna rozmawiać lepiej gdyby były z kleksem

Skoro regulaminy w dzialach na forum sa dla ciebie pierdołami to zapewne predzej czy pozniej zapracujesz na specjalna range "Banned" a wtedy to nie bedzie juz mialo dla ciebie znaczenia jak sa usytuowane tematy przyklejone.Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry