Przyjmowanie do grona przyjaciół

Jesteś za czy przeciw?

  • Za

    Głosy: 9 69,2%
  • Przeciw

    Głosy: 4 30,8%

  • W sumie głosujących
    13

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
Witam

Nie wiem jak innych graczy ale mnie drażni, że przyjmowanie do grona przyjaciół jest na samym dole pod listą już przyjętych do tego zacnego grona. Jako, że zawsze prowadzę plemię i dołączenie mnie do przyjaciół jest wymagane (by móc udzielić komend itp) to mam ich zawsze naprawdę sporo. Do tego po każdym zaakceptowaniu nowego przyjaciela strona przeskakuje na samą górę i za każdym razem muszę scrollować na sam dół. Chciałbym by to zostało zmieniony by propozycje przyjaciół znalazły się na samej górze. Kto za, kto przeciw?
 

Zimny Boguś

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
857
Coś o tym wiem...

Ukochany druh (Złoto - Poziom 4)
Zawrzyj 100 przyjaźni.

Razem: 235

Ale wszystko idzie obejść i wystarczy że na akceptacji do przyjaciół klikniesz prawym przyciskiem myszki otwórz link w nowej karcie i tak z każdym razem. Jak masz tam 10+ zaproszeń w danym momencie nie będziesz musiał lecieć na sam dół za każdym razem.

Co nie zmienia faktu że mogło by to być zmienione...
 

Kreonomaxx

Szlachcic
Wynik reakcji
6.882
No to przesuwasz sobie paskiem po prawej stronie, co masz w przeglądarce. Poza tym, można masowo akceptować te zaproszenia. Wystarczy klikać jedno zaproszenie, za drugim tak, aby nie odświeżyła Ci się strona. Idzie tak zaakceptować wszystkie zapki, jakie masz.
 
Do góry