[przyjęte] Oznacz Forum Jako Przeczytane

  • Rozpoczynający wątek Lord Danilo
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o moim pomyśle?

  • Dobry pomysł

    Głosy: 19 95,0%
  • Zły pomysł

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 1 5,0%

  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam kolejną drobną propozycję... Jakiś wysyp ;)
Otóż, w moim plemieniu ludzie bardzo lubią pisać.
Mam pod swoimi skrzydłami bardzo dużo studentów i osób pow. 25 roku życia.
Ludzie po prostu bardzo lubią pogadać.
Często spamują w tematach po za karczmą. Nie ma za co karać, no bo cóż, jak jakaś sprawa już się prawie wyjaśniła to co złego jest w chwilowym odbiegnięciu od tematu.
Problem w tym że te posty czasem napływają w pieruńskim tempie, czasem z prędkością nawet do 15 postów na minutę rozproszonych po całym forum :)
No i matulu kochana, w 50% przypadków nie chce mi się tego wszystkiego czytać, na raz :)
I właśnie tu jest miejsce na moją propozycję.
Dlaczego nie dane nam jest użycie takiej opcji, jak:
Oznacz Całe Forum Jako Przeczytane
Nie obchodzi mnie gdzie to miałoby mieć miejsce, ważne żeby było :)
 

DeletedUser40104

Guest
Interesujące kolego, interesujące... Choć wolałbym raczej opcję oznaczania pewnych działów forum, jako wiecznie przeczytane, o ile rozumiesz :) Pomysł ten przewijał się przez to forum wiele razy, ale o dziwo nigdy nie zyskał wielkiej aprobaty...
 

DeletedUser

Guest
To co powiedział Andruils ma sens zaznaczam Nie powiadamiaj o nowych postach w tym Forum i mamy spokój z liczeniem w Karczmie.
Ale propozycja Lord Danilo miałaby inne zastosowanie.
Z całą pewnością nie zaszkodziły by obie.
 

DeletedUser

Guest
Za koniecznie za. mam dość niebieskiego słoneczka tylko dlatego że ktoś napisał 896 albo że woli czerwonego malucha niż niebieskie porche
 

CartoonNetwork

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
0
Dokładnie. Większośc ludzi w plemieniu (niekoniecznie u was) lubi wejśc tylko na plemiona tylko dlatego żeby "posiedzieć" w karczmie i popisać w jej tematach.

Całkowicie na TAK ;)
 

DeletedUser

Guest
ja też jestem na TAK ;)
mi też nie chce się czytać tych wszystkich postów na raz
 

DeletedUser

Guest
Jak to wprowadza to normalnie podziekowania napisze. Ja tez juz mam dosc tych sloneczek wyskakujacych co chwila, a najgorzej jest to gdy jest dzial karczma. Jestem oczywiscie na tak.:D
 

DeletedUser

Guest
jestem na TAK na oby dwa pomysły;)
oby dwa są dobre bo:
2. nie musisz cały czas wchodzić w karczmę i klikać oznacz jako przeczytane
1.dobre bo można byłoby za oszczędzić czas na przegladaniu bzdetny postów;)
 

DeletedUser40104

Guest
Koledzy :> Czy ja gdziekolwiek mówiłem, że to temat z moją propozycją? Rzuciłem to mimochodem, nie myślałem, że zacznie się dyskusja i o moim pomyśle. Widząc rosnącą falę zainteresowania nim założę w takim razie własny temat, tam się wypowiadajcie, a tutaj dajcie miejsce pomysłowi kolegi :)
 

DeletedUser

Guest
Po co zakładać, przecież to jest to samo ujęte w innych słowach... :)
 

DeletedUser89700

Guest
Nieeee...

Wedlug mnie ten pomysl jest do kitu poniewaz nikt by nie czytal forum plemiennego tylko by sobie dawal taka opcje i by mial z glowy :)
 

DeletedUser40104

Guest
Po co zakładać, przecież to jest to samo ujęte w innych słowach... :)

Nie, kolego. Ty mówisz o tym, aby można było jednym kliknięciem zaznaczyć forum jako przeczytane, a ja, aby przy niektórych tematach/działach/użytkownikach nie być informowanym o tym, że coś napisali. To nie to samo :)
 

DeletedUser

Guest
Nie widzę w tym sensu, nic się nie stanie jeśli obok napisu forum będziesz miał tą niebieską...gwazdkę.
 

DeletedUser89700

Guest
Jak nie wchodzisz na forum to nie umiesz grac...
Skad np. wiesz o wojnie w plemieniu itp.
 

DeletedUser

Guest
Jak nie wchodzisz na forum to nie umiesz grac...
Skad np. wiesz o wojnie w plemieniu itp.
Kto tu mówi o nie wchodzeniu na forum? Tu chodzi o głównie o karczmę, nie resztę forum.
A po za tym, znam wielu graczy, którzy przez wiele miesięcy grali bez żadnych plemion i mieli po kilka melonków...
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Propozycja ta została przyjęta i wg zapowiedzi zostanie wdrożona w następnej wersji gry - 5.3 (która ukaże się za jakiś - nieustalony jeszcze - czas)

"Tribe Forum: Possibility to mark all threads in all forums as read"
 
Status
Zamknięty.
Do góry