Przyciski

  • Rozpoczynający wątek TMK1992
  • Data rozpoczęcia

Czy to dobry pomysł ?

  • Tak

    Głosy: 64 90,1%
  • Nie

    Głosy: 7 9,9%

  • W sumie głosujących
    71
Status
Zamknięty.

DeletedUser8380

Guest
Odp: Przyciski

Jeśli kliknę na tabela kar pisze mi:
Psiara15, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.
 

DeletedUser8469

Guest
Odp: Przyciski

jako drugi outsider wybieram w ankiecie opcję 'nie',
czy wy naprawdę nie macie się do czego przyczepić? ;>
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przyciski

Ja jestem jak najbardziej na tak! Niestety to zależy od właściciela serwera, czyli od Niemców :/
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: Przyciski

Jeśli kliknę na tabela kar pisze mi:

Przetłumaczyłam to, i wyszło tak (troszkę niedokładnie :D)

Pisara 15 Wy nie macie zezwolenie zwracać się do tej strony. Ten mógłby jest dzięki jedżeni z kilku rozważa: 1. Wasz rachunek użytkownika nie może mieć dostateczne przywileje zwracać się do tej strony. Są wy próbujący (wypróbowujący; wypróbowywanie; trudny) redagować kogoś jeszcze komunikat (stanowisko), zwracają się do administracyjnych cech albo niektóry inny uprzywilejowany system? 2. Jeżeli wy próbujecie (wypróbowujący) wysyłają pocztą (umieszczać), administrator mógł uszkodzić wasz rachunek (wyjaśnienie; z powodu), albo to może być oczekiwaniem *activation*.
 

DeletedUser8380

Guest
Odp: Przyciski

Przetłumaczyłam to, i wyszło tak (troszkę niedokładnie :D)

Pisara 15 Wy nie macie zezwolenie zwracać się do tej strony. Ten mógłby jest dzięki jedżeni z kilku rozważa: 1. Wasz rachunek użytkownika nie może mieć dostateczne przywileje zwracać się do tej strony. Są wy próbujący (wypróbowujący; wypróbowywanie; trudny) redagować kogoś jeszcze komunikat (stanowisko), zwracają się do administracyjnych cech albo niektóry inny uprzywilejowany system? 2. Jeżeli wy próbujecie (wypróbowujący) wysyłają pocztą (umieszczać), administrator mógł uszkodzić wasz rachunek (wyjaśnienie; z powodu), albo to może być oczekiwaniem *activation*.

O lol ja nic z tego nie zrozumieć XD
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Odp: Przyciski

Jeśli kliknę na tabela kar pisze mi...

Komunikat przetłumaczony. Choć prosiłbym jeszcze o informację kiedy dokładnie się on pojawia, bo samo kliknięcie na tabelę kar (przynajmniej tę o której myślę) powinno otwierać temat, a nie wywalać jakikolwiek komunikat (już mniejsza o język w jakim on jest).

Marta011: co to za translator angielsko-rosyjski? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przyciski

Komunikat przetłumaczony. Choć prosiłbym jeszcze o informację kiedy dokładnie się on pojawia, bo samo kliknięcie na tabelę kar (przynajmniej tę o której myślę) powinno otwierać temat, a nie wywalać jakikolwiek komunikat (już mniejsza o język w jakim on jest).

Marta011: co to za translator angielsko-rosyjski? :)

Wlasnie zamiast odsylac do tabeli kar to po wcisnieciu tego linku pojawia sie wlasnie to co kolega powyzej napisal...
 

DeletedUser8380

Guest
Odp: Przyciski

Wlasnie zamiast odsylac do tabeli kar to po wcisnieciu tego linku pojawia sie wlasnie to co kolega powyzej napisal...

No, no, no bo z siekierą pogonię. Dziewczyną jestem!!!!!!
Już daję screeny...
myślę że dość czytelnie pisałam :D
blapl4.png


blablajg5.jpg


Zarejestrowany: May 2007

A jak daję edytuj to pisze mi:
Deletion Options
Do Not Delete Message
Kasuj wiadomość

Reason for Deletion:

Wątek: Przyciski Edit Post
Zalogowany jako Psiara15
Reason for Editing:

i te na końcu przyciski.

Jeszcze na końcu posta jak był edystowany: Last edited by Psiara15 : Dzisiaj at 07:19.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3445

Guest
Odp: Przyciski

to jest redirect po temacie, temat został przeniesiony do działu do którego nie masz dostępu ;)
i wszystko jasne
 

DeletedUser10574

Guest
Odp: Przyciski

Forum to vBulletin dlatego są elementy w języku Angielskim. A silnik gry był w języku Niemieckim dlatego mieszają się tutaj 3 różne języki. Myślę, że angielski na forum nie przeszkadza. A niektóre elementy po niemiecku są spowodowane tym, że to niemiecka skórka forum.
 

DeletedUser8380

Guest
Odp: Przyciski

Acha no prawdę mówiąc to angielski mi nie przeszkadza.
 

DeletedUser4336

Guest
Odp: Przyciski

No anglik nie przeszkadza bardzo ale co z tymi którzy nie rozumią angielskiego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8819

Guest
Odp: Przyciski

no wlasnie ja z angelskim se nieradze wiec mi to przeszkadza
 

DeletedUser10574

Guest
Odp: Przyciski

no wlasnie ja z angelskim se nieradze wiec mi to przeszkadza

Wiem rozumiem to, że go nie umiesz i tobie to przeszkadza. No, ale na prawdę - podstawy angielskiego są niezbędne. Można zginąć bez podstaw. No i taki angielski jest w szkołach (chyba, że uczysz sie niemieckiego) - i właśnie tam są te podstawy - a angielski użyty w forum vB jest na prawdę łatwy!
 

DeletedUser8380

Guest
Odp: Przyciski

Ja się uczę j. angielskiego i j. niemieckiego choć niektórych nie rozumie :/ to tylko podstawy... albo aż.
 

DeletedUser3823

Guest
Odp: Przyciski

A ja sugerowałbym zmianę przycisku do wysyłania wiadomości do adminów. Aktualnie widnieje tam "PN" i nie bardzo rozumiem co to oznacza..

przycisk.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10574

Guest
Odp: Przyciski

A ja sugerowałbym zmianę przycisku do wysyłania wiadomości do adminów. Aktualnie widnieje tam "PN" i nie bardzo rozumiem co to oznacza..

przycisk.jpg

No przecież to PN to po niemiecku PM, PW. Czyli prywatna wiadomość. łatwo można sie domyślić. Zresztą ja widziałeś jest to opisane po najechaniu myszką.
 

DeletedUser8819

Guest
Odp: Przyciski

Wiem rozumiem to, że go nie umiesz i tobie to przeszkadza. No, ale na prawdę - podstawy angielskiego są niezbędne. Można zginąć bez podstaw. No i taki angielski jest w szkołach (chyba, że uczysz sie niemieckiego) - i właśnie tam są te podstawy - a angielski użyty w forum vB jest na prawdę łatwy!

No wiesz podstawy moze i jakies umiem ale czasami jest taki dlugi tekst i niewiadomo o co chodzi
 

DeletedUser8380

Guest
Odp: Przyciski

A można dostać na zamówienie warna??? Bo chcę zobaczyć jak spolszczone wygląda... o to tylko na mnie:
Dear rolnik12,

You have received an infraction at Plemiona Forum.

www.**************.pl
Reason:
-------
Spam

Odsyłam
-------

This infraction is worth 1 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

All the best,
Plemiona Forum
 
Status
Zamknięty.
Do góry