Przyciski

  • Rozpoczynający wątek TMK1992
  • Data rozpoczęcia

Czy to dobry pomysł ?

  • Tak

    Głosy: 64 90,1%
  • Nie

    Głosy: 7 9,9%

  • W sumie głosujących
    71
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Pierwsza propozycja, proponuję zmienić przyciski np. gesloshen czy jakoś tak na - zamknięty
 

DeletedUser2590

Guest
Odp: Przyciski

No tak. Forum nie jest całkowicie spolszczone. W pełni zgadzam się z TMK. Przecież jest to forum POLSKICH Plemion i domagam się poprawek.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przyciski

Zrobiłem ;)

zamk.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Przyciski

Pierwsza propozycja, proponuję zmienić przyciski np. gesloshen czy jakoś tak na - zamknięty

Zgadzam się TMK1992, ponieważ po zamknięciu tematu na forum gry jest napis "gesloshen", co po niemiecku oznacza "zamknięty", dlatego lepiej zmienić na macierzysty język.
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: Przyciski

Dobra propozycja, ci co nie znają niemieckiego mogą się nie domyślić, jedynie po kłódce. Jestem za.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przyciski

dobrze to wyglada i jestem jak najbardziej za nie powinno byc tak ze my mamy po niemiecku niby polska gre... :) od tego jest spolszczenie zeby nie bylo wyrazow w jezyku opcym :)

Ja też jestem za zmienieniem tego przycisku. Umiem niemiecki, ale niektórzy mogą się zastanawiać co oznacza ten wyraz. Mam nadzieję że to jak najszybciej poprawią.
 

DeletedUser3190

Guest
Odp: Przyciski

jestem za, niemieckiego nie znam za bardzo i gdyby nie ta kłódka to bym nie wiedział o co chodzi :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przyciski

Dziwi mnie to że ktoś zagłosował na nie... wiadomo ,jak mama nie kocha to trzeba robić na przekór... żal ;)
 

DeletedUser7472

Guest
Odp: Przyciski

Jestesmy Polakami i mamy wlasny jezyk!
 

DeletedUser3162

Guest
Odp: Przyciski

Dziś dostałem warna za spam i mi sie przypomniało:

Dear rolnik12,

You have received an infraction at Plemiona Forum.

www.**************.pl
Reason:
-------
Spam

Odsyłam
-------

This infraction is worth 1 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

All the best,
Plemiona Forum

tego sie nie da spolszczyc?:confused:
 

DeletedUser5200

Guest
Odp: Przyciski

Gra po polsku to i forum powinno byćpo polsku!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przyciski

ban powinien myć po polsku grrr ! taki ban po niemiecku powinien być nie azny bo nie wiemy o co chodzi :rolleyes:
 

DeletedUser8704

Guest
Odp: Przyciski

A dla przykładu jeśli w topce kliknę w 'zasady użytkowania forum' to wyskoczy mi taki komunikat:
Invalid Ogłoszenie specified. If you followed a valid link, please notify the administrator

Całe zdanie w języku angielskim, a wyraz "Ogłoszenie" w języku polskim :]
 

DeletedUser8819

Guest
Odp: Przyciski

taaaaaa przydaloby się zpolszczyć cale forum
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Odp: Przyciski

Dziś dostałem warna za spam i mi sie przypomniało...

Poprawione.

A dla przykładu jeśli w topce kliknę w 'zasady użytkowania forum' to wyskoczy mi taki komunikat...

Poprawione.

Przynajmniej jako tako :) Polski język niestety jest bardzo skomplikowany gramatycznie, co stanowi znaczne utrudnienie przy definiowaniu jakichkolwiek szablonów, w których występują wszelkiego rodzaju zmienne. W pewnych sytuacjach po prostu NIE DA SIĘ dopasować wypowiedzi idealnie pod względem gramatycznym...
Jeśli widzicie jeszcze jakieś błędy na forum (braki spolszczeń) to proszę o informowanie tutaj.

Co do przycisku to problem jest nieco innego typu, gdyż to wymaga interwencji niemieckiego admina, jako osoby mający dostęp do plików na serwerze. Ale przyjdzie pora - i to się zrobi. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry