Przesuwanie Pomocy

  • Rozpoczynający wątek dbcooper
  • Data rozpoczęcia

Jakie jest Wasze zdanie na tten temat

  • Nie, nie podoba mi się

    Głosy: 26 46,4%
  • Tak, to sensowne

    Głosy: 28 50,0%
  • Raczej nie wiem...

    Głosy: 2 3,6%

  • W sumie głosujących
    56
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Przesuwanie Pomocy

jestem na nie pomysł mi sie nie podoba bo niektórzy mieli by bliżej do przejmowania wiosek(np. mi :p)


Athelas111 napisał:
(...)wykożystać;)

czuje wstręt do błędów ortografinczych:eek::mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przesuwanie Pomocy

Nie sądzę aby ten pomysł był wykorzystany ponieważ polskie Plemiona to przetłumaczone Die Staemme. Aczkolwiek jestem za
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przesuwanie Pomocy

jestem na nie pomysł mi sie nie podoba bo niektórzy mieli by bliżej do przejmowania wiosek(np. mi :p)


Mówiliśmy już o tym, że można by wykluczyć pomysł atakowania i skoncentrować się na samym zmienianiu właścicieli wojsk pomocniczych:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przesuwanie Pomocy

Ale w ten sposób patrząc to też troszeczkę robi problemów dla atakujących jak byście chcieli kogoś przejąć z plemienia które jest stosunkowo niedaleko siebie a akurat 2-ch graczy jest niedaleko siebie i załóżmy że jednego ktoś atakował i teoretycznie plemię jest zgrane i dostał on pomoc powiedzmy 8k defa a ty akurat atakujesz 2-go i wszyscy przesyłają mu wsparcie. potem się dziwisz że twoje wojska sie rozbiły przecież do innych ma 8 h a ty do niego 30 minut a ten drugi obok niego przecież ma tylko 1k pkt to jak to możliwe żeby dostał tyle wsparcia ... wnioski same się nasuwają :)

podejrzewam że plemiona zostały stworzone jako gra przemyślana więc chyba aż takie drastyczne zmiany by wprowadziły więcej zamętu niż dobroci :)
 

DeletedUser16409

Guest
Odp: Przesuwanie Pomocy

Mi się nie podoba. Pomyśl tak wysyłasz graczowi X pomoc, np 3k pik i 3k mieczy. Po godzinie patrzysz a tu nie masz wojska bo gracz X i twój def wykorzystał do ataku na swojego wroga!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przesuwanie Pomocy

Mi się nie podoba. Pomyśl tak wysyłasz graczowi X pomoc, np 3k pik i 3k mieczy. Po godzinie patrzysz a tu nie masz wojska bo gracz X i twój def wykorzystał do ataku na swojego wroga!

Niestety, chyba źle zrozumiałeś Mnie, oraz Mój temat. Chodzi o przesuwanie pomocy jaką się udzieliło komuś, a nie że możesz przesuwać:cool: pomoc jaką dostałeś
 

DeletedUser16409

Guest
Odp: Przesuwanie Pomocy

Aha już kumam więc jeśli tak to jestem za!
 
Status
Zamknięty.
Do góry