Przeniesienie na Arkadię - pytanie, które nigdzie nie jest wyjaśnione.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser189782
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser189782

Guest
Jak wygląda przeniesienie na Arkadię?

Wchodzę w ustawienia, wybieram "Przeniesienie na Arkadię", klikam "Przenieś teraz" i co?
Moja wioska z największą ilością punktów jest przenoszona na świat Arkadia - czy ona znika ze świata z którego się przeniosłem?

Np.
Gram na 144, wchodzę w ustawienia, klikam "Przeniesienie na Arkadię (6)". Czy moja wioska na 144 będzie taka jaka była i będę miał jej klona na Arkadii, czy przeniesienie = rezygnacja z gry na 144, moja wioska znika i mnie tam nie ma?
 

stiv.ens

Szlachcic
Wynik reakcji
1.885
Powinna zostac
Wyobraz sobie taki scenariusz: ktos czysci twoja wioske. Puszcza karete. Klikasz arkadie, wioski ni ma - przeciwnik strollowany. No wtf ;)
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
Jak jesteś w panelu do przeniesienia to masz taką informację:

Świat Arkadia aktualnie otwarty do przenoszenia: Arkadia 6

  • Możesz przenieść się tylko na aktualnie otwarty świat typu Arkadia, z poziomu każdego z kwalifikujących się do tego światów.
  • Tylko jedna wioska zostanie skopiowana (ta z największą liczbą punktów).
  • Twoje wioski i konto na tym świecie pozostaną nienaruszone.
  • Przeniesienie jest możliwe tylko jeśli grasz już więcej niż 14 dni.
  • Twoje wojska nie zostaną przeniesione.
  • Złote monety nie zostaną przeniesione.
  • Możesz wybrać przeniesienie funkcji Premium na świat Arkadia. Miej na uwadze, że wówczas zostaną one usunięte z obecnego świata.
  • Możesz wybrać przeniesienie zawartości Twojego inwentarza na świat Arkadia, ale możliwe, że niektórych zasobów nie będzie można przenieść. Po skorzystaniu z przeniesienia otrzymasz raport, informujący które zasoby nie mogły zostać przeniesione.
 

DeletedUser189782

Guest
Wszystko jasne.

Dziękuję bardzo!

Do zamknięcia :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry