Przeniesie wioski

  • Rozpoczynający wątek N O O Bhar
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Czy jeśli użyje opcji z inwentarzu "przeniesienie wioski" i moje wojska idą na barbarzyńską czy normalnie do niej dotrą i wrócą już do nowej lokalizacji wioski o przewidzianej wccześniej porze?
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
W momencie przeniesienia wioski w nową lokalizację wszystkie wcześniejsze rozkazy znikają, a wojska wracają automatycznie do wioski.
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
Automatycznie to nie znaczy od razu, muszą wrócić czasowo o odległość jaką są od wioski.
 

DeletedUser

Guest
witajcie a takie pytanie podbito mnie zaczolem od nowa na tym samym swiecie a czy jest szansa zeby jeszcze na ta arkadie 3 wskoczyc czy juz nie
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Przy rozpoczęciu gry od nowa funkcją "zacznij od nowa" opcja przejścia na Arkadię się NIE pojawia. Pojawia się jedynie w przypadku zostania przejętym.
 

DeletedUser31667

Guest
hej,
by nie tworzyć kolejnego tematu napiszę tutaj.
Na świecie 100 użyłem opcji przeniesienia wioski. jeżeli usunę konto i dołączę do gry jeszcze raz, to będę miał opcję przeniesienia wioski?
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Tak bedziesz mial,to funkcje,jesli skasujesz konto.A jesli uzyjesz opcji zacznij od nowa,nie bedziesz mial tego,jedynie wybor kierunku.
 

DeletedUser130574

Guest
A gdy juz klikniesz usuń konto to poczekasz jeszcze 7 dni na usunięcie konta, więc to nie takie hop siup :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry