Przekazywanie kont - czy zalegalizować???

Czy zalegalizować przekazywanie kont.

  • Tak

    Głosy: 1.928 87,8%
  • Nie

    Głosy: 189 8,6%
  • Nie wiem (nie mam zdania na ten temat)

    Głosy: 78 3,6%

  • W sumie głosujących
    2.195
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
To tutaj nasuwa się pytanie, dostałem bana za przekazanie konta koledze, czy zostanę odbanowany jak to wejdzie?
 

DeletedUser

Guest
Tak ponieważ jeżeli ktoś chce sprzedac konto a administracja zlokalizuje je to usuwa tak jest w regulaminie więc zlegalizowane oddawanie kont było by dobre
 

DeletedUser63029

Guest
@Skazany Na Blues

Zauważ, że temat jest założony przez członka Plemiona Team ;)
 

DeletedUser19252

Guest
Ja też dwoma rękami na tak.
Mój przypadek był taki: miałem mnóstwo obowiązków więc postanowiłem zakończyc grę poniewarz przejmowanie moich wiosek trwało bardzo długo przekazałem hasło współplemieńcowi by wykorzystał wojsko.
- skutek ban na wszystkie światy.
Teraz mam znowu czas i znów bym pograł ale cóż......
uwłacza mi ponowne rejestrowanie sie zmiana nicku itp.
gdyby można było przekazać konto sprawy by nie było.
 

DeletedUser61478

Guest
jak dla mnie dobra sprawa , spoko ze zainteresowanym glownym jest sam admin ....

jak pisali juz wczesniej KP zwiekszy sie a pozatym wydaje mi sie ze przekazanie konta to nieregulamin powinien regulowac a ludzie sami , wkocu niejeden z nas poswiecil na jakims swiecie kilka miesiecy czy lat


ja ZA i byloby milo widziec zmiane w regulaminie takowa
 

DeletedUser

Guest
Jestem na tak ponieważ nie każdy może grąć wiecznie a chciałby zostawić konto w dobrych rękach i naprzykład konto oddaje swojemu bratu jak ja i dziękuję bardzo za to dostałem bana że skończyłem grać i dałem bratu
 

DeletedUser

Guest
Czy sie diametralnie zwiekszy to szczerze watpie ;)!Szkoda tylko ze pomysl ten wyszedl od niemcow [zapewne zmartwionych spadkiem sprzedazy kp] niz od samych graczy ktorzy od samego poczatku walczyli o to! I jak zwykle swiatem rzadzi pieniadz... !

Teraz watpie zeby ludzie masowo wracali na nowe konta bo poprostu gra jak kazda sie wreszcie znudzila ;)!
 

DeletedUser

Guest
Teraz watpie zeby ludzie masowo wracali na nowe konta bo poprostu gra jak kazda sie wreszcie znudzila ;)!

Masz racje na S13 mam 1,2 mln punktów :/ a co z tego jak mi konta nie zwrócą ale ja wziąłem kilka osób z plemienia i na inny świat idziemy :)
 

DeletedUser70299

Guest
jestem na tak !!!!:Dgdy ktoś kończy grę po prostu aż żal żeby jego wioski stały się barbarzyńskie
 

DeletedUser27977

Guest
Masz racje na S13 mam 1,2 mln punktów :/ a co z tego jak mi konta nie zwrócą ale ja wziąłem kilka osób z plemienia i na inny świat idziemy :)

autogn8.png


Czesio na ś13

No i gdzie te Twoje 1,2 mln pkt?:/
@Topic
Tak jak pisałem jestem za legalizacją. Ale oprócz ankiety na forum moglibyście zrobić taką ankietę w grze jak była przy stylach nowych światów.
 

DeletedUser

Guest
To tutaj nasuwa się pytanie, dostałem bana za przekazanie konta koledze, czy zostanę odbanowany jak to wejdzie?
Prawo nie działa wstecz, więc możesz pomarzyć.:rolleyes: Chociaż na plemsach wszystko jest możliwe. :D

;)!Szkoda tylko ze pomysl ten wyszedl od niemcow [zapewne zmartwionych spadkiem sprzedazy kp] niz od samych graczy ktorzy od samego poczatku walczyli o to! I jak zwykle swiatem rzadzi pieniadz... !

A gdzie Ty widzisz żeby pomysł wyszedł od Niemców ? Taa i na pewno są zmartwieni spadkiem sprzedaży KP.:confused:


Jestem za.

A teraz powiem czemu nigdy się na to nie zgodzą. Jeżeli będzie można pzrekazywać konta nasz wspaniały admin team nie będzie w stanie odróżnić konta przekazanego za darmo od konta sprzedanego i tyle. Więc albo zniosą zakaz sprzedaży, albo nie ma szans na zezwolenie na przekazywanie kont.
Inicjatywa jednak trafna, szkoda tylko, że ankieta nie jest publiczna i nie można zobaczyć kto jak głosował. Taka podpowiedź na następny raz.

A co do tego żeby przy zmianie właściciela zmieniać nick bo "może kiedyś mi się będzie chciało jeszcze zagrać", to większej głupoty nie słyszałem. Oddajesz komuś konto to oddajesz nick. Najwyżej się zarejestrujesz na innym.
 

DeletedUser

Guest
Prawo nie działa wstecz, więc możesz pomarzyć.:rolleyes: Chociaż na plemsach wszystko jest możliwe. :D



A gdzie Ty widzisz żeby pomysł wyszedł od Niemców ? Taa i na pewno są zmartwieni spadkiem sprzedaży KP.:confused:


[...]

Sorki ze wycinam z kontekstu ;)!

A sadzisz ze po ponad roku dyskusji graczy z adminami na ten temat, kilkuset banach za zmienione ip, ci ostatni posluchali tych pierwszych ;)???
Szczerze watpie ;)!
Dlatego sadze ze skoro teraz taka propozycja padla to musialo to wyjsc z innego zrodla, zas stare powiedzenie mowi "jesli nie wiesz o co chodzi to..." ;)!
Stad takie moje przypuszczenia ;)!

Skoro padaja przyklady to i ja podam jeden ;)!

Jest sobie gracz s5!Dajmy na to o nicku feniks ;)!Zostaje zjechany!
Po czasie dostaje on konto kilaz z top plemienia !Wedlug propozycji byloby to dopuszczalne bo konto dostaje nowy wlasciciel nie majacy juz starego konta ;)!Lecz po czasie znowu przechodzi on na kolejne konto tym razem dragospl zostawiaja stare konto nowemu wlascicielowi !Po czasie znowu przechodzi juz na top konto Maca oddajac konto dragospl staremu wlascicielowi ktoremu zachcialo sie wrocic do gry ;)!

I co takie cos byloby dopuszczalne ???
Za kazdym razem czlowiek ten prowadzi jedno konto, wiec nie ma mowy o multikoncie w tym przypadku ;)!

[ACRONYM="lub nie ;)"]Wszelkie postacie i wydarzenia sa fikcyjne ![/ACRONYM]
 

DeletedUser

Guest
autogn8.png


Czesio na ś13

No i gdzie te Twoje 1,2 mln pkt?:/
@Topic
Tak jak pisałem jestem za legalizacją. Ale oprócz ankiety na forum moglibyście zrobić taką ankietę w grze jak była przy stylach nowych światów.

Czesio to nie moje konto -BYN- to moje konto a nick tutaj mam taki bo pisze z konta braciszka xD
-BYN- S13
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No cóż generalnie pomysł wyszedł od Waszych "kochanych" GA;
kilka komentarzy:
1. Po wejściu w życie stare konta nie będą odblokowane.
2. Założenie multikonta prawdopodobnie spowoduje natychmiastową stratę konta przekazanego (znaczy się bez możliwości wyboru takowego)
3. Wszelkie próby sprzedaży czy obejścia procedury będą dalej tak samo karane.
 

DeletedUser

Guest
Sorki ze wycinam z kontekstu ;)!

A sadzisz ze po ponad roku dyskusji graczy z adminami na ten temat, kilkuset banach za zmienione ip, ci ostatni posluchali tych pierwszych ;)???
Szczerze watpie ;)!
Dlatego sadze ze skoro teraz taka propozycja padla to musialo to wyjsc z innego zrodla, zas stare powiedzenie mowi "jesli nie wiesz o co chodzi to..." ;)!
Stad takie moje przypuszczenia ;)!


A tu masz odpowiedź. No chyba, że uważasz GA za Niemców to wtedy już się więcej spierał nie będę. ;) :D
No cóż generalnie pomysł wyszedł od Waszych "kochanych" GA;

EDIT:
@Corpus
A jak stwierdzicie czy konto zostało przekazane legalnie czy sprzedane bo według mnie jeżeli ktoś głupi nie jest i nie wystawi tego na aukcji ze swojego komputera, nie napisze na forum lub PW to nie ma możliwości odróżnić sprzedaży od legalnego przekazania, zresztą swego czasu rozmawiałem na ircu o tym z Alatordem bodajże i to mi właśnie rzekł. ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
I jeszcze dwie sprawy:
-Nie będzie możliwości zmiany nazwy konta.
-Będzie określony minimalny czas co jaki może nastąpić przekaznie konta.
 

DeletedUser27977

Guest
@Pharaum Mizzrym
Hmmm można by wprowadzić obowiązek zgłaszania przekazania konta.Czyli oddajesz komuś konto, to to zgłaszasz do admina poprzez pytanie.Byłaby odpowiednia rubryka do tego.
 

DeletedUser

Guest
No cóż generalnie pomysł wyszedł od Waszych "kochanych" GA;
kilka komentarzy:
1. Po wejściu w życie stare konta nie będą odblokowane.
2. Założenie multikonta prawdopodobnie spowoduje natychmiastową stratę konta przekazanego (znaczy się bez możliwości wyboru takowego)
3. Wszelkie próby sprzedaży czy obejścia procedury będą dalej tak samo karane.

No to mocno mnie zaskoczyles tym posunieciem ;)!
To co maja w takim ukladzie zrobic te "milionowe" konta ktore do tej pory "padly" z powodu tego przepisu ???
EDIT
Maja byc poszkodowani bo nie wytrzymali te kilka tygodni dluzej z podjeciem decyzji o przekazaniu konta ;)?!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Generalnie będzie cała określona procedura zmiany właściciela konta.
Będzie to miało za zadanie dwie rzeczy:
1. Byśmy my wiedzieli że takie coś miało miejsce.
2. By gracz nie stracił konta jeżeli ktoś mu się włamał.
 

DeletedUser27193

Guest
Ja również oczywiście jestem za. procedura ta przyniosła by obopólne korzyści. i dla graczy i dla administracji.

Logiczne jest że im więcej graczy tym więcej wykupionego KP.A tak jak jest teraz... przejmuje się wioski kolegów ponieważ nikt nowy nie może wejść na konto:mad:

A dla plemienia i oddającego konto to same korzyści.Chyba nie musze pisać jakie:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry