Przekazywanie kont - czy zalegalizować???

Czy zalegalizować przekazywanie kont.

  • Tak

    Głosy: 1.928 87,8%
  • Nie

    Głosy: 189 8,6%
  • Nie wiem (nie mam zdania na ten temat)

    Głosy: 78 3,6%

  • W sumie głosujących
    2.195
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jestem ZA... to jest jak najbardziej DOBRE...

powód: ten co inni... po co ma sie konto marnować. Przazywanie kont, spoko... ale nie powinno sie sprzedawać. Bo niekturzy będą grać aby zarobić, a to ma być gra dla PRZYJEMNOŚCI, a nie dla biznesu.:mad:
 

DeletedUser72902

Guest
Konta

Jestem za dlatego, że chcąc oddać konto dobrze rozwinięte trzeba je usunąć .A tak będziemy mogli przekazać komuś innemu :)
 

DeletedUser68650

Guest
oczywiście, że za- skoro osoba kończy grę, to czemu miałaby jej komuś nie oddać? Brat czy kolega na pewno sie nie obrazi, a po co tracić graczy?
 

DeletedUser

Guest
Jasne, że zalegalizować:) Ogromna ilość graczy i tak łamie ten przepis, ponieważ szkoda im zostawić konto nad którego rozwojem męczyli się przez kilka miesięcy a nawet lat.
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście jestem za!!!! Jest w regulaminie że nie można z konta czerpać żadnych korzyści z tym się zgadzam ale jeśli ktoś kończy grać i chce komuś oddać konto za darmo :( Nowy gracz i tak nie zdoła dojść do 2 000 punktów ponieważ mu wioskę przejmą choćby miał nie wiadomo ile wojska.
 

DeletedUser4804

Guest
najwazniejszy argument za TAK:
mam dość przejmowania wiosek za darmo!!! po graczach ktorzy przestali lub przestaja grac - chce aby te konta byly komus przekazywane i ktos gral (bez roznicy lepiej czy gorzej) na nich. ja chce WALCZYĆ a przez to ze musze przejmiwac wioski na opuszczonych kontach nie starcza mi szlachty na walkę!!!
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście jestem na Tak żeby to zalegalizowac. A tak po prawdzie przepis zabraniający przekazywania kont czy sprzedarzy na aukcji i tak jest martwy. jak ktoś jest sprytny to odda komu chce konto i admini tego niewykryją.... tak samo ze sprzedarza na aukcjach. znam kilka osób co dostało konta jak i kilka co konta sprzedali na allegro i te konta nadal są aktywne....
bany dostały osoby co sprzedały konta w prostacki sposób podając zbyt wiele szczegółów to i nie dziwota ze admini takich delikwentów wyłapywali. Tak wiec ten przepis i tak był martwy.....

albo kompletną bzdurą jest jak ktos kończy gre daje komuś konto na zastepstwo zeby rozdał wioski plemieniu. ten koleś rozdaje wioski a za jakiś czas dostaja bana za szkodliwą działalność na koncie które ma na zastepstwie...... to juz poprostu paranoja.
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście że ZA!

Osoby które np nie mają już czasu grać mogą je oddać innym. Poza tym w każdej chwili mogą wejść na swoje konto gdyby zatęsknili. A osoby którym konto zostanie oddane nie będą miały problemu gdyż niektórzy mogą twierdzić iż owe konto zostało ukradzione/wyłudzone.
 

DeletedUser

Guest
Na 100% przekazanie konta bedzie kosztować z 3-5 punktow premium. Bo po co niby autorzy by mieli to robic. Jezeli jest zabronione to ktos zalozy nowe konto i jest szansa ze kupi premium a jak dostanie za friko juz rozbudowane to po co mu premium . Napewno bedzie to platne. heh. Nic za darmo a wszyscy sie podjarali hehe
 

DeletedUser18175

Guest
ja jestem na NIE.


duzo juz kont poszlo w zapomnienie, z powodu tego regulaminu. zostalo przejete.. czy to po banie, czy w trakcie istnienia.

konto to konto, jeden zaklada dlaczego inny ma korzystac? :confused:

nie sztuka jest zaczynac od pewnego poziomu kiedy to kazdy zaczynał od prawie "0"



jeden plus jaki widze teraz to kiedy wróg sie dowiaduje ze konto ma kto inny, ban na zawołanie.... i szybka eliminacja wrogów. potem tak nie ebdzie, bedzie to trwało, takze nie ebdzie tez pójścia na łatwizne;))


ale tez z czasem kazde z kont np. na s4 moze stac sie legenda, nowych zakladac nie mozna a konto dajmy na to X, bedzie trwało;]
 

DeletedUser

Guest
Żeby dostał stałego bana na twoim koncie i Ci reputacje zniszczył?

taaak tak...bany się dostaje nie od tak...jak już ktoś bana dostał to staje sie ostrożniejszy...nie sądzisz?A po za tym moje konto i wiem komu chce je oddać...a czy dostanie bana czy nie to chyba nie twoja sprawa...
 

DeletedUser430

Guest
ja jestem na tak ponieważ są 2 powody. Jesli juz ci sie znudziło mozesz oddać koledze konto, lub jesli on nie chce mozna zawsze sprzedać


Sprzedać a pan to czytać regulaminu ze zrozumieniem chyba nie potrafi. No to ja panu wyjaśnię bo widzę że są pewne problemy

§5) Sprzedaż konta

Zabronione jest używanie konta w celach komercyjnych. Zatem zabronione jest sprzedawanie i kupno kont, wiosek, surowców, wojsk itp. Zabronione jest także kupowanie konta/punktów Premium w sposób inny niż za pośrednictwem zakładki Premium -> Zakup. Poza tym handel między różnymi światami jest zakazany. Bez pisemnej zgody Innogames zabronione jest porozumiewanie się z osobami trzecimi w zakresie przekazywania lub wykorzystywania, czy ujawniania zabezpieczeń kont i danych dostępu. Zakaz tyczy się w szczególności sprzedaży kont, surowców, czy uzyskiwania jakichkolwiek innych profitów przy przekazywaniu kont lub surowców innej osobie. To samo dotyczy sprzedaży danych dostępu do kont, praw do wykorzystywania kont, oraz innych prób złamania tych przepisów. Naruszenie tych lub innych praw, w szczególności praw autorskich, będzie wiązało się ze zgłoszeniem takiego faktu odpowiednim organom i złożeniem oskarżenia w stosownym urzędzie, oraz do wykluczenia z gry!
Przykłady:

* Zabronione jest sprzedawanie/kupowanie kont, surowców, wojsk, wiosek, usługi Premium itd. (np. w aukcjach internetowych) a także składanie propozycji kupna/sprzedaży wymienionych artykułów (także poprzez wiadomości w grze, ogłoszenie na forum czy informację w profilu gracza).
* Zabronione jest też sprzedawanie praw gracza lub licencji konta.
* Zabronione jest wykorzystanie konta do przesyłania wiadomości reklamowych, przynoszących jakiejkolwiek postaci korzyści osobie wysyłającej (np. linki referencyjne do różnych gier czy programów lojalnościowych) lub osobom trzecim.
* Zabronione jest oferowanie osobistego paktu o nieagresji w zamian za pieniądze lub Punkty Premium.
* Zabronione jest oferowanie surowców lub wojsk na jednym świecie w zamian za surowce lub wojska na innym.


Nadal pan nie rozumie ?
 

DeletedUser26245

Guest
POMYSŁ

Ja sądze że powinno być tak.


1.


Osoba posiadająca konto na danym świecie gdy chce kończyć gre może:
- dać wioski jakiejś osobie,
- dać jej konto z hasłem, ALE jeżeli gracz nie ma żadnego konta na takim samym św lub koledze który jeszcze nie gra.

Myśle że może być jeszcze jakiś wariant ale nie przypada mi narazie.
 

DeletedUser63217

Guest
Jak najbardziej za. Teraz na starszych serwerach przez ten przepis coraz mniej graczy jest,a Ci co grają dalej coraz więcej czasu i przeznaczają na przejmowanie darmowych wiosek co jest nudne i męczące.
 

DeletedUser9034

Guest
Sprzedać a pan to czytać regulaminu ze zrozumieniem chyba nie potrafi. No to ja panu wyjaśnię bo widzę że są pewne problemy




Nadal pan nie rozumie ?

* Zabronione jest sprzedawanie/kupowanie kont, surowców, wojsk, wiosek, usługi Premium itd. (np. w aukcjach internetowych)

Co z tego ze jest zabronione, jak po minucie szukania na świstaku i allegro konta, jak i premium są dostępne?

Nie możecie się dogadać i dodać do regulaminu portali aukcyjnych, że premium i konta w plemionach będą na liście towarów zakazanych ?
Tak jak np. są nimi dekodery Cyfry +
 

DeletedUser26245

Guest
Co z tego ze jest zabronione, jak po minucie szukania na świstaku i allegro konta, jak i premium są dostępne?

Nie możecie się dogadać i dodać do regulaminu portali aukcyjnych, że premium i konta w plemionach będą na liście towarów zakazanych ?
Tak jak np. są nimi dekodery Cyfry +

No niestety ale niektórzy sprzedają koledze bez żadnych takich rzeczy np

- kolega ma 1 mnl pkt (ustalają wcześniej akcje sprzedawania kolega robi tyle grubasów że przejmie sprzedającego wszystkie wioski)
- Sprzedający bierze wojsko w pole, a kolega (kupujący) przejmuje wioski.

To jeden z przypadków jakich słyszałem.

Zresztą już się spotkałem z kilkoma osobami co chcieli sprzedać konto na szczęście złapani są (dawno dawno)
 

DeletedUser42556

Guest
tak, poniewaz gdy ktos konczy gre moze oddac konto swojemu wspolplemiencowi, ktory zostal rozwalony przez inncyh a zaczyna o wiele dalej niz jego plemie. Po za tym rowniez dlatego, ze ludzie sprzedaja konta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry