Przekazywanie kont - czy zalegalizować???

Czy zalegalizować przekazywanie kont.

  • Tak

    Głosy: 1.928 87,8%
  • Nie

    Głosy: 189 8,6%
  • Nie wiem (nie mam zdania na ten temat)

    Głosy: 78 3,6%

  • W sumie głosujących
    2.195
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
noo pewnie ze jestem za :D a to czy gracze oddadza konto graczowi doswiadczonemu czy tez nie - ich konto - to ich problem:) a wiem ze wiekszosc tych, ktorzy cenia sobie gre na plemiona.pl bedzie chcialo oddac swoje wypociny komus z doswiadczeniem ;)
 

DeletedUser37348

Guest
Przekazałem konto na z 40k p na jedny świecie, ale pograłbym sobie na innym gdzie mam ponad 750k p. I dostałem bana:( Może bany z wakacji można by zdjąć? Oczywiście dotyczące tylko tego zagadnienia.

Hasło jest identyczne na wszystkich światach, na których się gra na jednym koncie, więc przekazując konto na jednym świecie, przekazałeś też na drugim.
 

DeletedUser9034

Guest
no i co z tego że tam są dostępne,jeśli nie mają już bana to zapewne niebawem będą go mieli.Wierzcie że nie uchodzi to na sucho


a kto powiedział że nie można tego pokonać?Może jest to walka z wiatrakami,ludzie się nie nauczą że sprzedaż konta czy premium jest nielegalna i wykrywalna,muszą jednak mieć świadomość że codziennie na każdym świecie jakiś cwaniak traci konto za tego typu przekręty.

Z całym szacunkiem do Szanownej Administracji: Macie dużą lub bardzo dużą wykrywalność, ale śmiem stwierdzić że nie macie 100% wykrywalności w handlu kontami..


Pierwszy link z google: wykrywalność przestępstw policja
Komenda Główna Policji
Z danych Policji wynika, że poprawiła się wykrywalność ogółu przestępstw – wzrosła o 0,6 % do poziomu 69,1 %
Czyli mamy niecałe 70 % przy wyspecjalizowanych służbach...



może i w pewnym sensie legalne ale...wojska ani surowców nie prześlesz sobie z żadnego z tych kont na drugie....także wspólne akcje nie mają szans więc banik wisi w powietrzu wystarczy chwila nie uwagi.

Jak się domyślam na panelu administracyjnym bardzo łatwo pewnie wyszukać takie rzeczy :) chociaż i Administracji zdarzają się pomyłki, jesteśmy tylko ludźmi.






Teraz moja opinia:
Uważam że przekazanie konta legalnie jest dobrym pomysłem.Powinno się to jednak odbywać za pośrednictwem suportu.Warunki to oczywiście jak dotąd jedno konto na świat oraz czyste konto w karach.Nie widzę możliwości aby ktoś kto dostał dożywotniego bana za przekręty typu multikonto czy próba sprzedaży dostał taki prezent.Jak się to powinno odbywać?Może tak: Pan/i/ X konczy grę i ma znajomego który gra np na innych światach i chciałby wziąć to konto.Zgłaszają się na IRC-a lub może do suportu po przez zapytanie podając wszystkie dane do przekazania konta czyli
Stary właściciel: świat,nick,adres emaila na który było rejestrowane konto
Nowy właściciel: proponowany nick,proponowane hasło/później powinno zostać zmienione/ oraz adres emaila na który zostanie przerejestrowane konto.

A co w sytuacji gdy przed podaną przez Ciebie propozycją osoby się dogadały w kwestii finansowej na np. gg itp...
Poleciał przelewik, a teraz ładnie idziemy do administracji i załatwimy "legalnie formalności"
Tu wyjdzie na to, że Polak mądry jest na swój sposób i bardzo szybko złapie jak robić takie przekręty :(

Średnio raz na miesiąc dostaję PW w stylu:


Gra napisał:
ktoś* dnia 28.08. o 22:20
Czy nudzi ci się gra na plemionach??

123sl dnia 29.08. o 06:31
nie, a co?

ktoś
a tak pytam

*) [nick do wglądu Administracji w moich PW]

Co kolo mi sugeruje?
Wzięcie za friko czy kupno konta?


Chętnie bym poprowadził dalej konwersację w temacie i wyłuskanie bliżej o co mu chodzi, ale jedno moje słowo nie tak , pw leci do administracji i mój nick przechodzi do historii w profilu plemienia ...



Zamiana kont z punktu mojej obserwacji:

Były w plemionach w których byłem takie akcje, że komuś z większą ilością wiosek nudziła się gra, wzywał real itp...
Zamieniali się kolesie na takiego z dołu listy plemienia, ten z dołu rozdawał wioski, po czym kończył grę i po kilku dniach od zakończenia gdy jego nick znikał ze świata obejmował schedę i grał na nicku mocniejszego .

Nowy właściciel w każdym z 3 przypadków o których wiedziałem za długo nie pociągnął tego ciężaru gry (nowy wytrzymywał około miesiąca po czym rozdawał wioski w plemieniu) a wtedy były ilości 50-100 wiosek.

Nie tak jak teraz gdy na S6 top 50 graczy ma już po 400 wiosek i sporo więcej.


Pozdrawiam.
 

DeletedUser58919

Guest
...

Jestem za.
Jak wiadomo czasami gra się na jednym świecie, a kumple grają na innym. Jeśli chcemy dać zastępstwo albo coś, jest problem (jeśli się plemienia nie ma), wtedy można dać na jakiś czas komuś z innego świata (tymczasowe oddanie).

Jeśli kończymy grać, można oddać konto komuś mniej doświadczonemu, żeby się nie marnowało. Za łatwo dla innych jest jak się nagle 20 wiosek robi na szaro ;p
Moim zdaniem to dobra rzecz jest.
 

DeletedUser10544

Guest
JA BYM CHCIAL ZEBY MOZNA BYLO SPRZEDAWAC KONTA CO W TYM TAKIEGO ZLEGO?? NIE CHCE GRAC NIECH SPRZEDA LUB ODDA KOLEDZE...ROB 73 powiedz czemu nei mozna sprzedawac co w tym zlego ja jeszcz nie widzialem zeby ktos kogos oszukal na allegro przynajmniej w kategori plemiona

tu nie chodzi o uczciwość tylko obowiązujący obecnie regulamin gry:

§5) Sprzedaż konta

Zabronione jest używanie konta w celach komercyjnych. Zatem zabronione jest sprzedawanie i kupno kont, wiosek, surowców, wojsk itp. Zabronione jest także kupowanie konta/punktów Premium w sposób inny niż za pośrednictwem zakładki Premium -> Zakup. Poza tym handel między różnymi światami jest zakazany. Bez pisemnej zgody Innogames zabronione jest porozumiewanie się z osobami trzecimi w zakresie przekazywania lub wykorzystywania, czy ujawniania zabezpieczeń kont i danych dostępu. Zakaz tyczy się w szczególności sprzedaży kont, surowców, czy uzyskiwania jakichkolwiek innych profitów przy przekazywaniu kont lub surowców innej osobie. To samo dotyczy sprzedaży danych dostępu do kont, praw do wykorzystywania kont, oraz innych prób złamania tych przepisów. Naruszenie tych lub innych praw, w szczególności praw autorskich, będzie wiązało się ze zgłoszeniem takiego faktu odpowiednim organom i złożeniem oskarżenia w stosownym urzędzie, oraz do wykluczenia z gry!


Każdy gracz który zaczął grać zakładając konto musiał zatwierdzić regulamin.W chwili obecnej jakikolwiek handel,sprzedaż konta,surowców,wojska jest zabroniony.
Jeśli zostanie wprowadzone przekazanie konta to próby sprzedaży powinny zaniknąć.Po co płacić komuś jak można znaleźć konto gratis.Na forum plemion w dziale każdego świata powinien znaleźć się temat "Oddam - Przyjmę Konto" i tam powinny obie strony szukać szczęścia.
 

DeletedUser72288

Guest
Ale gracze raczej chca kupywac lub sprzedawac czy oddawac konta niech odbedzie sie jakies glosowanie w sprawie SAMEJ SPRZEDAZY LUB KUPNA.
 

DeletedUser72288

Guest
Dla mnie gra ma sens lubie ja gram tu juz okolo 5 lat i jeszcze nie mialem ochoty zrezygnowac z gry ale jedno mi sie nie podoba NIE MOZNA SPRZEDAWAC/KUPYWAC kont jezeli nie masz brata czy tam kuzyna to jedyne wyjscie to sprzedac konto moze wpadnie w dobre rece..Konta nie usuniesz bo bedzie ci szkoda grales 2-3 lata poswieciles w to duzo swojego czasu po prostu jest ci konta zal wiec niech administratorzy pozwolol KUPYWAC/Sprzedawac konta...
 

DeletedUser5820

Guest
Dziękujemy za wszystkie głosy i wszystkie wypowiedzi. Administratorzy wezmą ten wątek pod uwagę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry