Przekazanie konta

  • Rozpoczynający wątek Tupter1910
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o tym???

  • Dobry pomysł

    Głosy: 19 76,0%
  • Do bani

    Głosy: 4 16,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 2 8,0%

  • W sumie głosujących
    25
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Co sądzicie jakbyśmy wstawili na FO dział w którym będzie można dać ogłoszenia że szukam konta lub oddam konto??? Wszystko oczywiście za pomocą Adminów by się odbyłoby aby nie było potem komplikacji. Chciałbym również się spytać czy takie coś byłoby legalne, a chodzi tu o samo ogłoszenie???


Spotkałem się już że ludzie pytają się o konta na innych światach ale przez problem z łącznością między światami można by stworzyc jeden dział w którym właśnie to można by legalnie przekazywać konta...


Proszę również o wypowiedzi...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser138567

Guest
Co sądzicie jakbyśmy wstawili na FO dział w którym będzie można dać ogłoszenia że szukam konta lub oddam konto??? Wszystko oczywiście za pomocą Adminów by się odbyłoby aby nie było potem komplikacji. Chciałbym również się spytać czy takie coś byłoby legalne, a chodzi tu o samo ogłoszenie???


Spotkałem się już że ludzie pytają się o konta na innych światach ale przez problem z łącznością między światami można by stworzyc jeden dział w którym właśnie to można by legalnie przekazywać konta...


Proszę również o wypowiedzi...

Jeśli się nie mylę to już coś takiego jest, więc spóźniłeś się. Jednakże proszę o poprawienie mnie, jeśli się pomyliłem.
 

DeletedUser

Guest
Z tego co wiem to nie istnieje takowe coś na FO jak ogłoszenia dotyczące oddania czy wzięcia kont bo o to chodzi w tym pomyśle.

Samo przekazanie jest dozwolone jeśli odbywa się to za pomocą Adminów...
 

DeletedUser

Guest
Nie zrozumiałeś pomysłu :/

Mi chodzi o zrobienie zakładki na FO gdzie będzie można dać ogłoszenie:
- szukam konta,
- oddam konto,

I całe przekazywanie odbędzie się za pomocą Adminów by było normalnie legalnie :D
 

DeletedUser137624

Guest
mnie się pomysł podoba, ogłoszenia na Forum a reszta przy udziale administracji...
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie, Zawłaszcza że rozpowszechniłoby to plemiona jeszcze bardziej, gdyby można było przekazywać konta z ogłoszenia. Wielu z Nas chce wrócić na jakiś stary świat ale nie ma kontaktu z tamtejszymi graczami więc skąd ma wiedzieć czy ktoś by mu konto przekazał...
 

DeletedUser138567

Guest
Niech się wypowie ktoś z Administracji gry, a najlepiej osoba, która zajmuje się pomocą przy przekazywaniu kont za pomocą Administracji oraz osoba odpowiedzialna za włamania na konto, ponieważ taka propozycja wymaga głębszej dyskusji. Owszem można to wprowadzić, ale niech się wypowie Administracja gry jak już wcześniej wspomniałem. Wtedy będzie wiadomo, czy ta propozycja ma sens...
 

DeletedUser

Guest
nie spamuj ^ ^ A pomysł owszem dobry, ale czy legalny ; ) Na tak - może się przydać np. gdy ktoś chcę wrócić do gry ze starym plemieniem, a rejestracja na tym św już zamknięta ; D
 

DeletedUser19566

Guest
Propozycja z wielu przyczyn nie zostanie wprowadzona w zycie.
Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry