Przejmowanie barb.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser159420
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser159420

Guest
Moja propozycja jest taka, żeby na rundkach czasem nie dało się przejmować barb co wy na to.
 

DeletedUser

Guest
Lepiej, żeby była taka możliwość bo niektórzy się uczą, bądź grają 2/3 raz i wolą sobie zacząć spokojnie przejmując barbę, mi to tam odpowiada, ale wtedy to może zniechęcić tych słabszych/początkujących bo jakiegoś gracza po prostu nie dadzą rady podbić.
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście za. Na tak! np net. takie cos jest od dawna.
 

DeletedUser113002

Guest
Parę rund tego typu mogą być. Jestem za

Dodaj ankietę.
 

DeletedUser159420

Guest
Ludzie piszecie, że nie którzy lubią itd. Ale co z tego? Przecież może zagrać na innych rundach ja nie mówie, że codzien mają być takie rundy. Ankiety nie mogę dodać.

#down

Moderator przyjdzie to zrobi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
to źle,że ktoś Ci wioski buduje ??:D
trochę denerwuje ale da się żyć z tym i nie powiem że nie zdarza mi się przejmować od czasu do czasu,ale jak by nikt nie mógł przejmować barbarek to zawsze więcej z faremek by się ściągało surki i nie padała by LK jak ktoś podbije .... tylko że mi to nie przeszkadza dobrze jest jak jest :D
 

DeletedUser159420

Guest
Grzecho - ty przecież żyjesz barbkami więc Ci się nie dziwie.
 

DeletedUser159420

Guest
dziś 2 twoje zdobyłem barbarki :)

Ohh rly szkoda, że musiałeś wysługiwać się innymi. Dobrze wiesz, że straciłem wojsko na twoim koleszce. Najlepsze było jak w 4 atakowaliście co 5 sekund atak wchodził ot ciebie roniego i tych 2. Chcieliście, zebym nie dał rady wysłać szlachty na roniego a i tak zdązyłem hehe
 

DeletedUser146728

Guest
Jak są rundy z wioską startową 8k to wiadomo , że się barby zbiera na starcie ;d
 

DeletedUser

Guest
Każdy ma swoją taktyke, jeśli zablokujecie przejmowanie barb, to zróbcie również limit wioski 8k, max. ilość wiosek do przejęcia innych graczy, bo jeśli bd ograniczać taktykę ludzi, którzy lecą w barby to bd je krzywdzić :)
 

DeletedUser159420

Guest
Czeski a jak są rundy 2.138 to tatyki 26p ludzi też się nie liczą więc przeczytaj sobie posta jeszcze raz i zastanów się.
 

DeletedUser159420

Guest
DZIĘKUJE w imieniu tych, którzy chcieli taką rudnke - wielki plus dla administracji. Jeżeli ktoś nie wie o co chodzi to o 18:30 jest taka rundka bez przejmowania barb.
 

DeletedUser133390

Guest
ja jestem na nie...:D to jest bezsensu... Każdy gracz niech przejmuje to co chce. A zwłaszcza Ci którzy dopiero zaczynają grę. ;D
 

DeletedUser157137

Guest
DZIĘKUJE w imieniu tych, którzy chcieli taką rudnke - wielki plus dla administracji. Jeżeli ktoś nie wie o co chodzi to o 18:30 jest taka rundka bez przejmowania barb.

Uprzedzam ze jak zagram i ktos bd slal na mnie 4 szlachty zaczne od nowa ^^ hahahah = bede barbarka co jak wiadomo bd oznaczac brak mozliwosci przejecia :D
 

DeletedUser118617

Guest
Uprzedzam ze jak zagram i ktos bd slal na mnie 4 szlachty zaczne od nowa ^^ hahahah = bede barbarka co jak wiadomo bd oznaczac brak mozliwosci przejecia :D

włąsie miałęm to napisać;d co bedzie jak grzcz zacznie od nowa;d;d
 
Status
Zamknięty.
Do góry