Przełącznik między światami na aplikacji mobilnej

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser196507
  • Data rozpoczęcia

Czy przełącznik między światami w apce mobilnej byłby ułatwieniem gry ??

  • Tak

    Głosy: 5 71,4%
  • Nie

    Głosy: 2 28,6%

  • W sumie głosujących
    7

DeletedUser196507

Guest
Przeszukałem tematy pod tym kątem, ale nic nie znalazłem podobnego.
Obecnie, aby przełączyć się na inny świat na którym mamy konto na aplikacji mobilnej trzeba wylogować się i zalogować. Co sądzicie o tym żeby zrobić to tak jak jest w przeglądarce na belce. Dodać taką opcję np w panelu na apce i od razu łatwiej by było się przełączać.

Co sądzicie ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
przecież taki przycisk jest na dole. Nie wiem jak na apce bo nie sprawdzałem ale jak grasz na kompie to masz go
 

DeletedUser196507

Guest
W sumie fakt, nie wiem czemu nie zauważyłem, na apce tego nie ma, co troche frustruje bo za każdym razem trzeba na nowo odpalić to hmm dobra zmienie troche temat.
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
Teraz mogę z czystym sercem zagłosować na TAK:) Chociaż to i tak nic nie da bo supek już dawno przestał przejmować się tym co tu wymyślimy
 

DeletedUser

Guest
W apce mobilnej:
Skrzynka -> Wyloguj -> wybierasz nowy świat
W przeglądarce:
Belka -> Wybierasz inny świat

To prawda w przeglądarce jest jedno kliknięcie mniej, ale to z tego powodu, że ta belka jest zawsze widoczna. W aplikacji mobilnej ciągle widoczna belka moim zdaniem psułaby całościowy wygląd. A umieszczenie belki w skrzynce sprowadza się do tego samego co jest obecnie. Poza tym przełączanie się pomiędzy światami jest stosunkowo mało razy występującą czynnością, więc jedno kliknięcie więcej na telefonie w porównaniu z przeglądarkąch nie jest u mnie jakoś zauważalne. Dlatego dam nie
 
Do góry